Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feneketlen tó

+3
Shukaku
Ryutoshi Kurasai
Kayaba Akihiko
7 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Pént. Aug. 14 2015, 16:01

Elmosolyodott a reakción, amit Shu produkált a beöltözős küldetések, és eventek védelmében. Úgy tűnik, kicsit félreérthetően fejezhette ki magát, hogy ilyen mondatokat kapott cserébe, így természetesen rögtön korrigált.
- Lehet, hogy buta vagyok, de a Halloween és hozzá hasonló esemény az teljesen más. Ott nem kell röhejes öltözködni, lehet király, nagyon is jó jelmezekbe bújni, ami ellen nincs is ellenvetésem. Sok lány jól néz ki macskának öltözve, ha jól érzik magukat, nem zavar, még a fiúk esetében sem. Ilyennél alapból te választod, hogy minek akarsz beöltözni, ha nem tévedek. Biztosan jól néztél ki egy kövér macskának, amit te választottad magadnak. Ha megmondanák neked, hogy márpedig neked olyannak kell beöltöznöd, amit nem szeretsz, kényelmetlenül érzed benne magad, megtennéd? És ha igen, szerinted akkor is jól szórakoznál? Mert velem ez a helyzet. Lehet, hogy nincs igazam, de neked sincs. – húzta ki magát sértődöttet játszva, és közben fél szemmel az idomár horgászatának eredményét, és az etetést kémlelte. A kérdés viszont meglepte, főleg a második fele.
- Persze, hogy van az a pénz. Miért, fizetni akarsz, hogy vegyem fel itt a csónakban, vagy a főtéren? Ilyenre pocsékolnád a vagyonod? Miért? Egyébként itt olyan ötezer, a főtéren sötétbe egy húszas, mármint húszezer, világosban elkérnék érte egy százezret is, minimum. – mondta széles vigyorával, gúnnyal átitatva. – Ha valakinek megér ennyit, akkor nem tehetem meg, hogy ne csináljam meg.
Az árlista felskiccelése után ő is hátradőlt, és együtt nevetett a lánnyal, mintha azon versenyeznének, ki bírja tovább, vagy hangosabban.
- Akira-sant? – kérdezte, nem volt ismerős neki a név, de lehet, hogy csak figyelmetlen volt, vagy simán elfelejtette. – Rendben.
A válasza úgy tűnt valamilyen szinten meggyőzhette az idomárt, mert nem kérte tovább a beöltözést, ami jó érzéssel töltötte el. Végre megszabadult a macskának öltözött személyének rémképétől.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 17:49

-Hmmm. Az teljesen más. Oké! Akkor nincs semmi gond. És... de... egy macska mondjuk nem lehet nagyon is jó? Vagy király? Mondjuk egy macskakirály például király. Razz
Újabb nyelvöltés, de már csak a szokás kedvéért, teljesen egyértelmű volt, hogy már a játékos veszekedés is veszített a hevületéből.
-De... nem hiszem, hogy tudnál olyat mondani, amibe nem szívesen öltöznék be, és ne tudnám magam benne jól érezni magam. Ha valaki olyat választanál, akit nem kedvelek, és annak kellene beöltöznöm, akkor simán kifigurázhatnám, vagy ilyesmi. Abban is lehetne mókázni, és bizti nagyon jó lenne. De... te kire vagy mire gondoltál? Mi az szerinted, aminek vagy akinek ha megmondanád, hogy be kellene öltöznöm, akkor nagyon nem érezném jól magam? És én csak a válaszokat akartam, és azt gondoltam, hogy ha beöltözöl, akkor jobban fog sikerülni. Egyébként sem értem, hogy mi ez a nagy ódzkodás nálad a cicafülektől... szerintem nagyon is jól áll.
És még egy nyelvöltés, de ez inkább csak arra kellett, hogy elvegye az élét a későn felismert bókolásnak, na meg persze arra, hogy terelje a figyelmet a kissé elvörösödő fülekről. Előbb Tachi, most pedig Kemabat... Shu egy kicsit be van zsongva, de hát úgy látszik ez Akira-san hatása. Egy kis nyitottság az ilyen kérdésekben. Az árakra viszont újra felhúzta az orrát.
-Dehogy akarok fizetni! Csak meglepett, hogy annyira tiltakozol, de pénzért meg megcsinálnád. Nekem ez... fura...
Akira-san nevének említésére csak bólintott, szerényen, ahogy illik, majd várta a kérdéseket a titkos hódolójának személyéről, hogy egy picit dicsekedhessen... kevésbé szerényen... de semmi. Hogy van az, hogy mindenki ki akarja belőle húzni, de Kemabat nem? Modortalanság! ˇ^ˇ
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Pént. Aug. 14 2015, 19:40

- Valóban lehet király egy macska is, ha a jelmez nem egy cicafüles hajráfból, és egy nadrágra rögzíthető farokból áll. Gondolom, te sem csak ennyit viseltél, amikor a lasagne mániás lustaságot alakítottad. Tényleg, nincs egy képed róla? Kíváncsi lettem, hogy nézhettél ki. Meg Timidus, tényleg ő választotta a saját jelmezét? Egyébként is teljesen más érzete van az ilyesminek, ha nem egyedül viselsz ilyen cuccokat. – rakta még gyorsan hozzá, utalva korábbi szavaira.
- Nem is tudok, nem ismerlek annyira, hogy ilyesmit mondhassak. Csak gondoltam, hogy van ilyen. Persze, kifigurázhatnád. Nem tudom, abban a helyzetben is ez jutna az eszedbe, főleg, amikor csak te vagy beöltözve. Elhiszem, de azért nehezemre esik, kicsit akkor is kételkedek benne. Meg így vagy a sokat mutató, szexi jelmezekkel is? Nem lennél zavarban? Jól éreznéd magad, vagy kifiguráznád? – világította meg gonoszabbik mosolyát, közben Shu szemeit fürkészte. – Nem tudom megindokolni, miért, de undorodom a gondolattól is. Nekem nem kellenek cicafülek, akármilyen jól nézek ki bennük. Ami mellékesen nem meglepő, mindig mindenben jól nézek ki.
Shu meglepetését nem igazán értette az árakat kapcsolatban. Tudnia kellene a lánynak, pontosan mire is kell annyira az a pénz.
- Azért nem kell ennyire tiltakozni. – mosolygott rá szelíden – Semmi furcsaság nincs benne. Hiszen te ajánlottál nekem egy besúgót, azt a bizonyos Gregantot, ha jól emlékszem. Szerinted nem ragadnék meg minden lehetőséget, hogy összegyűjtsem a pénzt számára, ha már olyan nagyon drágán dolgozik? Kell a pénz, és ha valaki ennyit kér cserébe, ha örömmel nem is, de zokszó nélkül megteszem. Tényleg, ha van kedved, nyugodtan beszélhetsz róla, persze a publikus dolgokat, azt nem akarom, hogy miattam bajba kerülj. Nem foglak megállítani! – már a szemei is mosolyogtak, ahogy Shu szemébe nézett, majd az inventoryában kezdett keresni valamit.
Egyébként meg semmi modortalanság nincs Kemabat viselkedésében. Ha Shu akar beszélni a hódolójáról, akkor nyugodtan beszélhet, nem kell hozzá unszolni.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 19:59

-Nem, valóban nem, de akkor az event alkalmából minden ingyen volt, csak utána vissza kellett vinni, vagy levonták az árát. Tudod, ilyen kölcsönzős dolog. Most viszont nem akarok egy teljes cicajelmezt venni neked, mert úgysem hordanád... bár ha tetszene, akkor szívesen odaajándékoznám... de Snowcat eleve nem ilyeneket hord, hanem neki úgy van beállítva, hogy valóban fülei meg farka legyen. Mondjuk ez fura, mert ugye Kayaba az első napon pont azzal lepett meg mindenkit, hogy visszaadta a régi alakját, de hát utána jöttek a kozmetikusok, meg az ilyenek, és gondolom meg is esett az olyanokon a szíve, akik pont ezért léptek be. Nagyon kedves tőle, hogy értünk még ezeket az alapszabályokat is megváltoztatja. És...
Egy kicsit elgondolkodott, majd megrázta a fejét.
-Itt most nálam nincsen, de a fotóalbumban bizti megtalálnám. Majd legközelebbre elhozom neked, ha érdekel.
~Legalább újabb ok, hogy meglátogathassalak. De... ezt pont ő találta ki... akkor szerencsére mégsem sértettem meg annyira, mint amennyire mutatta az elején...~
-Együtt választottuk a jelmezt, és Timi lett Pooky. Akkor ugye még kisebb volt, meg sokkal viháncolósabb, szóval teljesen jó volt neki. Most már nem is tudom, hogy milyen jelmezt választanánk... de majd meglátjuk.

A sokat mondó szexi jelmez említésére azonnal elkapta a tekintetét, és az úszót kezdte inkább figyelni.
-Mintha belőlem lehetne olyan sokat mondani... ne gúnyolódj... nem szép dolog...
Dünnyögte inkább magának, mint a srácnak, majd újfent megrázta a fejét, hogy kitisztítsa egy picit. Szerencsére gyorsan terelődött a téma.
-Hát... mit akarsz róla tudni? Tudok pár titkosat, de az alap dolgokat szerintem már te is tudod.
És igenis modortalanság. Ha Shu kezdene róla beszélni, az egyértelmű hencegés és dicsekvés, míg ha Kema kérdezi, akkor csak olyan mint ha dicsekedne, de igaziból természetesen csak udvariasan válaszol a kérdésre.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Szomb. Aug. 15 2015, 13:13

- Akkor még jó fejek is voltak. A kinti világban egyszer mentem ruhakölcsönzőbe, de magáért a kölcsönzésért is fizetni kellett. Tökre nem érte meg, akkor is Juro erőltetett rám valami vackot, nem éreztem jól magam, és még csengethettem is ki az árát. Borzalmas volt, de azt legalább újra megtenném, neki meg. Isten ments, nem kell nekem! Mire használnám ezen az egy alkalmon kívül? Biztos, hogy visszaadnám, akkor meg lehet, hogy te nem tudnál mit kezdeni vele. Jobb is, hogy nem vetted meg, nem kell az. Mondom, sokkal jobban jársz, ha neki teszed fel a kérdéseidet, vagy legalább is olyannak, aki önszántából hordja ezeket. – mutatott rá az állati testrészekre. A fotóalbumra meg mosolyogva rázta helyeslően a fejét. – Persze, hogy érdekel. Kíváncsi vagyok, hogy nézhettél ki. Nem kell aggódni, ha erőt veszek magamon, feltűnés nélkül is meg tudok szakadni a röhögéstől, bár nagyon nehéz, szóval látványosan nem nevetlek ki. Pooky? Azt hittem, hogy Odie. Az is jól állt volna neki. – nevette el magát, ellentmondásosan előbbi állításával.
- Nem gúnyolódok! Vannak olyan darabok, amik nagyon is jól állnának neked. Legyen egy kis önbizalmad ebből a szempontból is.
Majd a téma Gregantnál ragadt, nem kis örömére, jobban meg akarta ismerni, még a találkozás előtt, felkészülni, hogy a lehető legjobban jöjjön ki az üzletelésből.
- Igazából annyira sokat nem tudok. Annyit hallottam róla, hogy gyakran hord fekete kapucnit, állítólag árnyharcos, általában kedvesnek mondható, meg erősen paranoiás. Pletykálják még, hogy rengeteg játékos dolgozik neki, meg, hogy semmit sem felejt el. A legfontosabb meg, hogy iszonyat drága. Amit szeretnék tudni, hogy ezekből mi igaz, milyen a személyisége, mi az, amit elvár az üzletfeleitől, milyen viselkedést kedvel. Van-e valami mód, hogy csökkentse az árait, és ha van, én el bírom-e érni? Mi a gyengéje, aminek nem tud ellenállni? Mi az, ami felbosszantja? Meg ezekhez hasonló dolgok érdekelnének, meg egyértelműen az, amit megosztanál velem. – mosolygott a lányra.
Kemabat mindig henceg, ha tud. Nem nézne rossz szemmel, ha Shu is elkezdené a társaságában.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 15 2015, 15:17

-Persze, hogy jó fejek voltak! Az ilyen eventek mind-mind azért vannak, hogy minket szórakoztassanak, nekünk jó legyen. Elég fura lenne, ha megrendeznének nekünk egy ilyen szórakoztató eventet, és utána nem lennének jó fejek... nem is értem, hogy hogyan gondolhattál ilyesmire. Egyébként meg... néhány kivételtől eltekintve mindig jó fejek, néha van csak pár Játékmester, aki kicsit elszállt küldiket csinál, de oda vagy olyanok kerülnek be, akik elvállalták, és tetszik nekik az ilyesmi, vagy olyanok, akiknek szükségük van rá a fejlődéshez, vagy ha egyik sem, és tényleg megbuggyant egy kicsit a Játékmester, akkor Kayaba egy idő után a körmére néz és a fejére koppint.
A Juro nevet jól megjegyezte magának. A Black Ironban nem lehetett pontosan tudni, hogy melyik nevet is szemelte ki magának a fiú abból az oszlopból, ami alá a virágot tette, és talán mondta is, de Shuék nem hallgatóztak... amúgy sincs ilyen jártasságuk. Az viszont jó jel volt, hogy egyre könnyebben és vidámabban tud a tesójáról beszélni.
-Oké-oké, akkor majd megkérdezem őt, és elmondom neked is, hogy mit mondott. Most már tuti téged is érdekel, és semmi pénzért nem hagynálak ki belőle. De... szerintem tuti nem az uccsó, amit mondtál, mert ugye akkor nem Enhivel lenne. És...
Most már teljesen lesütötte a tekintetét, és eléggé zavarban volt. Jun az Jun... de egy fiú még soha nem ajánlott neki ruhát.
-Hát... ha így gondolod, akkor igazán segíthetnél abban, hogy melyikek is azok... meglepném vele Akira-san... fiú még soha nem választott nekem ruhát, és kíváncsi vagyok, hogy miket mutatnál...
Majd jött a felsorolás, Shu pedig bólogatott.
-Ezek nagyrészt igazak. Tényleg szereti játszani a misztikusat, és örül annak, hogy ha vele együtt játszol. És igen, nagyon kedves. Talán tudod, hogy szerencsesütiben árulom a Bossinfókat, és amikor másodszorra kértem tőle, ő is sütiben adta oda nekem. Szóval figyelmes is. Paranoiás... hát... van mire... de amíg a Sayonara védi, addig úgysem bánthatja senki. Nem hiszem, hogy olyan jó memóriája lenne, mint Timinek, de rengeteg kis cetlije van. És... hát legyél tisztelettudó... meg emelkedj ki valamiben. Azt szeretik. Persze akkor kerülhetsz a legközelebb hozzá, ha Sayonara tag leszel, de azt nem ajánlom. Túl veszélyes.
Ekkor picit megrántotta a botot, ám azon nyomban le is akasztotta már a vízben, hadd ússzon el. Neki jelezte a rendszer a zsákmányt, így tudta, hogy erre a halacskára most nincs szüksége.

(gömbhal)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Kedd Aug. 18 2015, 11:20

Shu úgy eredt az esemény, meg a világ védelmére, mintha Kemabat kritizálta volna. Ezen persze az íjász nem lepődött meg, már régen tudta, vagyis az első találkozásuk óta, hogy jobban szereti ezt a helyet, mint azt, ahonnan jött. Az igyekezete, mégis felesleges volt. Kemabat is szeretett itt lenni, és egy rossz szót sem akart mondani róla a lány jelenlétében.
- Most miért? Szerintem az is teljességgel elfogadható, ha egy kevéske, jelképes összeget elkérnek a kölcsönző szolgáltatásának igénybe vétele miatt. Azt sem lehetne szemre hányni nekik. – húzta fel az orrát, amiért azt éreztették vele, hogy nem gondolkodott logikusan, még ha valóban nem volt az, akkor is.
Bizony, tudni lehetett, mert pont rá mutatott. Mit nézett abban a pillanatban az állatidomár? Hogy mondhatta biztosra, hogy nem ismeri, ha csak az oszlopot látta, amiben a név van? Egyébkánt meg Juro az igazi neve, nem a karakteré. Ha nem látta a nevet, ebből sem biztos, hogy rájönne, kit emleget egyfolytában.
- Hát… Annyira nem, de tégy úgy, ahogy jólesik. Csak e miatt ne zárd ki azt a lehetőséget se. – kacsintott a lányra. – Lehet, hogy csak álca a sok homofób miatt.
Kemabat nem ajánlott ruhát, csak megemlítette, hogy van olyan, ami jól állna. Az egész segítség ruhaválasztás ügyében, nem az ő asztala. Az egy dolog, hogy el tud képzelni, de annak megfelelően kiválasztani bármit is… zavarba ejtő számára, főleg, hogy nem is neki vennéd fel.
- Nem, nem, nem, és nem! – tiltakozott határozottan. - Magadnak kell rájönnöd, mik azok, amik jól állnak neked. Vagy ha már ennek az Akira-sannak akarsz tetszeni, akkor őt kellene megkérned. Nem biztos, hogy ugyanolyan az ízlése, mint nekem, bár ennél csak rosszabb lehet, és nem tetszene neki, amit kiválasztottam. Egyébként is ki ez az Akira-san, akinek ennyire tetszeni akarsz? Meg folyton őt emlegeted. Csak nem a pasid? – vált a lehető legszélesebbé Kemabat mosolya, miközben Shu szemeit vizslatta tekintetével.
Gregantról szóló információkat szépen lejegyezte, véletlenül se felejtse el, bár a fontos dolgokat nem szokta. Végiggondolta a hallottakat, és rövidke hallgatás után szólalt meg ismét.
- Együtt játszás alatt azt érted, hogy próbáljak én is misztikus lenni? Nem tudtam, de minek árulsz Bossinfókat, ha nem akarod, hogy végigvigyék a játékot? – értetlenkedett. – Nem gátolnod kellene őket? Vagy azt csak a századik Boss előtt teszed meg? A cetlik kategorizálva vannak, vagy szétszórtan? Én mindig tisztelettudó vagyok. Mindig, csak nem mindenki veszi észre. Miben emelkedhetnék ki? – kérdezte, kissé idegesebben. – Én semmiben sem vagyok kiemelkedő. Vagy menjek gólyalábon? Úgy kiemelkedem a tömegből. Nem, nem. Nem leszek tag, ahhoz gyenge vagyok. Annyit még én is tudok, hogy a legerősebbek között kellene lennem, hogy felvételt nyerhessek. Amitől, hát valljuk be, elég messze állok.
Figyelmesen nézte Shu akcióját a pecabottal, így kénytelenül is megszólalt.
- Pontosan mire is vadászol? Milyen halat szeretnél fogni?
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 18 2015, 11:51

-Persze... nem lehetne... bár mondjuk az a kölcsönző csak az event idejére volt kölcsönző, egyébként sima ruhabolt. Nem nagyon járunk oda Junnal, mert csak olyan ruhákat árulnak, amiket nem szoktunk hordani. Tudod, ezeket az alkalmikat, meg báli ruhákat, meg ilyen giccses izéket. Elég hülyén nézne ki, ha uszállyal mennék szafarizni. Persze... vannak olyanok, akik direkt miniszoknyában harcolnak, de tudom, hogy csak azért, mert...
Itt inkább elharapta a mondat végét, és megrázta a fejét. Akira-san említése mindig buta dolgokat kever bele a fejébe.
-Most nem értem, hogy megint min sértődtél meg.
Húzta fel az orrát Shu is, csak azért, hogy egy hangulatban legyenek. és mint mondtam, az idomár illedelmesen elfordította a fejét, így nem látta pontosan a nevet, másrészt pedig Kem el is takarta az ujjával. Daa! Az más kérdés, hogy Timidus emlékezhetett arra, hogy melyikre mutatott, és később visszamehetett megkeresni, szóval ő tudhatja Juro ingame nevét is. A homofóbok és hasonlók emlegetésére csak megforgatta a szemét. Ez japán. Ráadásul egy gamerekkel teli világban vannak. Kevés lehet a homofób... de majd megkérdezi Snowcattől személyesen. Kem tiltakozása viszont ugyanolyan heves reakciót váltott ki Shuból is, mint amilyen maga a tiltakozás volt. Nevetést.
-Jajj ne már! Most ennyire beijedtél egy kis ruhavásárlástól? Van egyáltalán neked más ruhád, mint az alap meg a felszerelés? Valami tippet azért igazán adhatnál...  
Az egyenes kijelentésre egy pillanatra leszegte a tekintetét, és elpirult, ám azon nyomban kihúzta magát ültében, és nagyot bólintott, büszke mosollyal.
-Csak de! Miért olyan hihetetlen ez?
Vágott vissza a széles vigyorra, ám ezután már ismételten a kérdések áradatával kellett foglalatoskodnia.
-Neeem! Azt nem szereti. Legyél csak olyan, mint mindig. Arra utaltam, hogy hagyd neki, hadd rejtélyeskedjen. Néha a Sayonarasok, meg a vörösök, meg az ilyenek picit belekavarodnak a saját... izé... szóval ebbe a felépített imidzsükbe, hogy ők a rosszfiúk, meg a kémek, meg ilyesmi, de ha látják, hogy észrevetted, akkor biztos bedurciznak. Ezért mondtam, hogy játssz vele együtt. És... a bossinfók az én dolgom... a süti is finom, és hidd el, hogy tudom, hogy mit csinálok. Gátolni meg nem kell őket... három év alatt jutottak el a huszonegyedikhez, és folyamatosan lassulnak, ráadásul egyre kevesebben akarnak frontharcolni a butaságaik miatt. Eléggé gátolják ők saját magukat, felesleges lenne nekünk is. A cetlik meg... fogalmam sincs. Szerintem olyan, hogy ő tudja, hogy melyik milyen, de senki más nem értené meg azt a kategorizálást, amit ő csinál. Legutóbb is csak beletúrt a cetlijeibe, és kihúzott egyet. Kiemelkedő meg akármiben lehetsz. Találj ki olyat, amit még senki nem csinált. Csapj le valamelyik újításra. Nekünk is bevált a szafarival meg az Arénával is. Fogni pedig...
Kicsit megmozgatta a botot, ám még nem akadt rá semmi.
-Csak valami ehetőt. Fel kell frissíteni a készleteinket.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Kedd Aug. 18 2015, 14:46

- Mert? Miért hagytad abba a mondat közepén? – kérdezte enyhén gúnyosan. – Talán valami illetlent szerettél volna mondani? Előttem nem kell visszafognod magad. Megígérem, nem mondom el senkinek sem. Mondjuk, kinek mondanám el?
A következő állítás nem illett ide, Kemabat legalábbis így érezte. Nem sértődött meg, és még csak nem is játszotta el.
- Megsértődni? Én? Miből gondolod ezt? Korábban kell felkelned ahhoz, hogy az eddig elhangzottak egyikével megsérts engem. Komolyan, reggel nyűgösebb vagyok, akkor biztosan sikerülne megsértened. De most messze vagy tőle. – monológja közben végig mosolygott, nem akarta még csak a látszatát sem adni annak, hogy bármivel megbántották volna.
- Nővel vásárolni kész rémálom, főleg ruhát, az a legrosszabb. Engem nem fogsz rávenni erre, az biztos! Más ruha? Az meg minek? Teljesen haszontalan, és nekem nincs pénzem haszontalan dolgokra. Ami van, az teljességgel megfelel mindenhez. Nem kell másik! Tippet? – vigyorodott el. – Hm, lássuk csak, mit szólnál, mondjuk valamelyik lolita stílushoz? Vagy egy iskolás egyenruhához? Esetleg egy iskolás fürdőruhához? Akirának biztosan bejönne.
Elégedettséget érzett, ahogy Shu elpirult, és leszegte a tekintetét, amit az sem változtatott meg, hogy a lány magabiztosan válaszolt.
- Dehogy hihetetlen! Ne érts félre! Csak kicsit váratlan, hogy a kislány, nem is annyira kislány. Szóval akkor Timidus, Akira, és te. Hm, micsoda édes hármas. Tényleg a sárkány nem volt még féltékeny a fiúra, vagy fordítva?
- Önző alak! Ő lehet titokzatos, és ne vegyék el tőle ezt a játékszert, de ha más is az, akkor az már nem kedvére való. Más nem játszhat olyan játékkal, mint ő, szép dolog, mondhatom. Ha a te dolgod, akkor a te dolgod, azért nem kell lekapnod a fejemet. Csak kíváncsi voltam, de nem akarom beleütni az orromat mindenbe. Egyébként is te hoztad fel. Szóval kategorizálva ismeretlen algoritmus alapján, ezzel nem megyek sokra, bár ellenkező esetben sem. Hehehe, jó poén. Azt hittem ismersz már annyira, hogy tud, nem vagyok valami nagy agyas, nem vagyok kreatív. Olyat kitalálni, amit még senki sem? Lehetetlen. Hacsak nem maradok a gólyalábas megoldásnál. Olyan hülyeségen nem sokan csinálnak. Az újítások meg… azt inkább hagyjuk.
- És, mondjuk az északi részen nincs olyan hal, ami ehető volna? Feltétlenül innen kell feltölteni a készleteket?
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 18 2015, 15:08

-Jajj dehogy is! Csak... csak ha úgyis tudod, hogy mit mondtam volna, akkor nem kell kimondanom... de... nem is fogom vissza magam. Megígérem. Tényleg nem...
De igen.
-Szóval... tudod... vannak olyan lányok, akik direkt azért hordanak kirívó ruhákat a harc alatt, hogy a fiúk arra figyeljenek, és ne a küzdelemre. Timivel sok időt töltünk az Arénában, és láttunk már pár ilyet. Szerintem eléggé gonosz húzás...
Shu pedig igen is ezt vette ki a fiú szavaiból... bár kezdett egyre kevésbé biztos lenni abban, hogy jól gondolta-e.
-Semmi kedvem téged megsérteni, se reggel, se semmikor, szóval ne is gondolj ilyenekre. Cserébe én sem sértődök meg azon, amit te mondasz.
És már próbára is lehetett tenni a kijelentését, hiszen a rémálmos vásárlás igencsak úgy tűnt Shu számára, mintha valaki nagyon kötekedni szeretne.
-Jajj ne akarj már mindent csak pénzben látni! Gregant tuti megnézi majd azt is, hogy szépen öltözöl-e fel. Még soha nem láttál ilyen maffiózós filmeket? Szerinted ő miért nevezi magát Besúgónak, meg miért járt fekete kapucniban? Ez nem önzőség, csak játék, és te akarsz vele játszani, nem pedig ő veled. Szóval úgyis szépen fel kell öltöznöd, hogy komolyan vegyen, szóval jössz velünk vásárolni, és akkor veszünk neked valami csinos ruhát. Timi úgyis lassan megint nőni fog, kell neki egy új szalag. Most bíborra gondoltam a vörös helyett.
Nézett a sárkányra, majd saját magára tekintett Kem válasza után. Pillant csak az oldalsó képre! Na pont olyan ruci van most is Shun. Mivel kint nem járhatott rendes iskolába, itt azonnal ilyen ruhát keresett magának, hogy neki is legyen. Persze az erdőbe nem ezt veszi fel, meg harchoz sem, de csónakázásra pont megfelelő.
-Valahogy úgy kell lolitázni, hogy közben ne legyek nagyon pici. Érteeed! És...
Az édes hármast inkább elengedte a füle mellett, és csak a másik részre válaszolt.
-Pont azért, mert nem vagyok kislány. És miért lenne Timi féltékeny? Ugyanúgy a párom, ahogyan Akira-san is.
Forgatta meg a szemét, bár a részletekre nem nagyon akart kitérni.
-És ne becsüld le magadat. Amikor bejött a szafari, akkor senki sem csinálta, mert csak buta jelvényeket lehetett kapni érte. Aztán kiderült, hogy a jelvényeket be lehet váltani, és érdekes módon akkor már mindenkinek tetszett. Mindig csak a haszon, soha nem az, hogy érdekes is lehet... vagy ott van az Aréna. Nem olyan nehéz tartani az első helyet, csak egy kicsit dolgozni kellett érte az elején, meg megfelelően kiválasztani az ellenfeleket. Most meg persze nyavalyognak, hogy túl nagy az előnyünk, és behozhatatlan meg ilyenek. és... melyik újítással van éppen bajod?
Újfent rándult a bot, ám ezt megint csak fejcsóválás követte.
-Lehetne az északin is, de itt finomabbak a halak, ráadásul új jelvényekre is van esélyem. De... ha éhes vagy, akkor szívesen elkészítem neked, ha szeretnél valamit...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Kedd Aug. 18 2015, 22:37

- Tudom, hogy vannak olyan lányok, de nem gondolod, hogy valamilyen szinten ez is lehet egy nyerő stratégia? Függetlenül attól, hogy gonosz-e, vagy sem. Nem mintha védeni akarnám őket. – mondta kissé zavartan a fejét vakarászva. Tényleg nem védeni akarta, de nem tudta őket elítélni ilyesmi miatt. Csak kihasználják, amit a természet adott nekik.
- Gondolni azért csak lehet. Meg ki tudja, mit hoz a jövő, lehet, hogy meggondolod magad, és minden áldott reggel bántó szándékkal keltesz. Mondjuk, mert nagyon megharagszol rám. Néha nekem is vannak hülyeségeim, bár nagyon ritkán, de semmi sem kizárt.
Nem kötekedésnek szánta, komolyan gondolta. Lányokkal a vásárlás rengeteg időt felemészt, és ennek nincs igazán nagy haszna, van, amikor hosszú ruhapróba után üres kézzel távoznak. Ez kész rémálom!
- Persze, velem szemben nem önzőség, én egy nyitott könyv vagyok. De másokkal szemben is így volna? Olyanokkal szemben, akik szintén így játszottak ez elejétől fogva, rejtélyesen, misztikusan. Ha nem viseli jól, hogy ilyen játékossal találkozik, akkor az önzőség az én szememben. Nem értem, hogy miért várná el a kiöltözést. Ha maffiás szerepet akar, akkor ne legyen annyira kedves, akkor legyen keményebb. Én meg a mindent feláldozok az igazságért és az öcsém békében nyugvásáért, minden pénzemet odaadnám neki egy morzsányi segítségért, és elvárja, hogy öltözzek ki? Milyen jószívű ember. – hangja tele volt indulattal, és méreggel, kár, hogy nem lehet azt is a nyilaira kenni, tuti sikert aratna velük.
- Jó, jó, persze, vedd figyelmen kívül, miért is lenne, ha folyton veled van. – mondta nyugodtabban, de hangjában még érezni lehetett az előbbi kirohanásának eredményét. – De fordítva is igaz? Nem lehet, hogy ő féltékeny Timidusra? Hiszen éjjel nappal vele vagy, ami érthető, ő a peted. De mi van akkor, hogy ha ő is szeretne veled sok időt eltölteni? Többet, mint most, többet kettesben. Azt szeretné, hogy vele, és nem egy számára idegen férfival legyél egy csónakban? Csak úgy kérdem, nem muszáj komolyan venni. Bár érdekel, mi a véleményed erről.
- Nem becsülöm le, reálisan látom magam. Most nem igazán van olyan, amiben kiemelkedhetnék. Az újításokat nem akarom leszólni, nincs bajom egyikkel sem. Azért kíváncsi vagyok, szerinted a legújabbal, hogy lehet kitűnni? Gyűjtsem össze a lehető legtöbb virágot? Mivel tudnám bizonyítani? Nem mintha hozzákezdenék. A többi még okés is, de nem szedek virágokat.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 19 2015, 05:45

-Jó, persze, lehet nyerő stratégia, de ez olyan dolog, mint Szophie. Attól, mert megmondod, hogy te átgázolsz az embereken, még nem lesz kevésbé gonosz, akkor sem, ha nyerő stratégia. És ez a világ pont arra épül, hogy mindenkinek ugyanannyi esélye van, és ez az egyik legszebb része. Nem szabadna ezt tönkretenni ilyenekkel. Ha a fiúk is tudnának ilyet, akkor jó lenne. Amikor például mi harcoltunk Silverrel, ő is azt mondta, hogy nem üt meg egy kislányt, mégis kitaláltunk olyan szabályokat, amivel igazságosan tudtunk megküzdeni. Persze ez csak akkor igaz, ha nem a kiesést kockáztatod... olyankor szerintem is mindent szabad, ha az életedre tőrnek.
Kemabat disztópikus jövőfelvázolására csak nevetve legyintett.
-Ki tudja? Én tudom. Senki nem tudott még olyan rossz lenni, hogy én állandóan üldözzem őt.
Majd következett a kifakadás, a lány pedig nyugtatóan igyekezett mosolyogni, persze nem megmosolyogni a másikat, csak olyasfajta bíztató mosolynak szánta a kifejezést.
-Picit túlreagálod szerintem, és félre is érted. Gregnek mindenkiről vannak infói. Mindenkiről. Ha valaki eddig is úgy játszott, mint ő, arra pont akkor fog megharagudni, ha előtte nem úgy csinálná, mert bizti azt hinné, hogy kigúnyolja. De fordítva is igaz, akkor is, ha elkezdesz úgy játszani, az is lehet kigúnyolás. Na várj, megpróbálom elmagyarázni. Volt az intézetben egy tesitanárnő, aki az egyik alkalommal be volt rekedve. Beálltunk a sorba, és elkezdett hozzám beszélni, de suttogva, én meg automatikusan suttogva válaszoltam, mert valahogy az volt a természetes... ha valaki suttog, akkor te nem kezdesz el kiabálni. Persze azt hitte, hogy gúnyolódom, és meg is büntetett. Na ugyanilyen lenne Greggel is. És... nem várja el, de ez a tisztelet jele. Ünnepségekre sem mész el rongyokban, sőt, valahova be sem engednek. Az is lehet, hogy a bárban, ahol Greggel talizhatsz, oda se engednének be fegyverrel meg páncéllal. És Greg azt is biztosan tudja, hogy tőlem bárki kérhet segítséget, meg vannak még olyanok mint én, így számít ránk. És igenis jószívű! Gondolj bele, hogy minden infót összegyűjt csak azért, hátha valakinek majd kellhet... és az is lehet, hogy egyébként soha senki nem fogja tőle megkérdezni. Biztos rengeteget dolgozhat.
Az újabb féltékenységes szösszenetre Shu újra megcsóválta a fejét.
-Először is Timi nem a petem. Másodszor, amikor így Timivel lófrálok, akkor ő is éppen lófrál valamerre, és teszi a saját dolgait. Otthon viszont hármasban vagyunk, meg szoktunk mi is csónakázni menni. És majdnem akármikor, amikor hív, ő az első, szóval tuti nem akar ennél többet is velem lenni. Nem akarok a nyakán lógni...
A férfi szóra azért elmosolyodott egy picit. Kemet nem tekintette férfinek, de annak örült, hogy Kemabat rögtön férfiként gondolt Akira-sanra. Tehát kinézi belőle, hogy nem egy gyerekszerelem. A virágok kérdésére pedig felhúzta az orrát.
-Jajj ne mááár! Nem vásárolsz ruhát, nem szedsz virágokat, csak azért, mert fiú vagy? Olyan ódivatú vagy! Lehetnél te a legnagyobb virágkereskedő, aki ellátja a céheket nyersanyaggal. Az már valami lenne! Hopsz!
Egy újabb rántás a boton, és ezúttal a halacska már az eszköztárban landolt.

(Tengeri Sün)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Szer. Aug. 19 2015, 09:53

- Te nem alkalmazod ezt a helyzeti előnyt, tiszta sor, de miért zavar, hogy mások igen? Mondjuk azt sem értem, miért számít ez gonoszságnak. – kis szünetet tartott, elgondolkozott azon, mit is akart kihozni ebből az egészből, majd legyintett egyet, és úgy folytatta. – Mindegy is, a te látásmódod, a te véleményed. Bár száz százalékig nem értek vele egyet, de elfogadom. – kicsit fura, hogy egy ilyen semmiségnél ötlik ez fel benne, míg a komolyabb témáknál csökönyösen küzd a maga igazáért.
- Még! A hangsúly a még-en van. Lehetsz akármekkora mindentudó, a jövő még számodra is rejthet meglepetéseket. Bármennyire is hihetetlen, ez az igazság. – mosolya kedves volt, de ugyanakkor vészjósló is. Nahát, milyen szépen fejeztem ki magam, amikor egy kis jövő is volt a témában.
- Jó, kicsit tényleg félreértettem, de nem járok ünnepségekre, azokat ellógtam, mert unalmasak voltak. A fegyvert nem állt szándékomban elől hagyni, a páncélt meg megtisztítottam volna. Az is egyfajta tisztelet, hogy csillogó páncélban jelensz meg egy fontos ember előtt. A régi királyoknak is elég volt annyi, nem várták el a kiöltözést. Tudom, hogy nálam ez sem érvényes, de egy szerencsétlen alaknak honnan kellene tudnia, hogy hozzád, és a társaidhoz kell mennie, hogy kiöltöztesd őket, hogy megjelenhessenek a besúgókirály előtt? Gregantról hallhattak máshonnan is, de rólatok is biztos, hogy hallhatott? Azért nem éppen önzetlenül gyűjtögeti őket. Te mondtad, hogy elég drágán dolgozik. A Sayonara egyik embereként viszont nem hiszem, hogy nem csökkenthetné az árait, ha már ők gyártják az életmentő burkokat. De oké, legyen. Elmegyek veled, nehogy e miatt ne kapjam meg a szükséges információkat.
Shu magyarázatára, hogy a párja miért nem féltékeny, csak unottan bólogatott. Ez is csak egy semmitmondó, sablonos válasz volt a számára, amit ilyen helyzetben előkapnak a kalapból. Ezek a szavak nem jelentették, hogy nem féltékeny, csak azt, hogy a lány szerint nem lehet az. Mindegy is, nem akarunk ebbe jobban belemenni, de azért érdekelne, hogy Shu hogy tudta ennyire félreérteni Kemabat szavait. Melyik mondata utalt arra, hogy férfiként gondolt Akira-sanra? A férfival a csónakban egyértelműen a mostani helyzetre utalt, vagyis magára Kemabatra. Ő nem gondol férfiként Akira-sanra, nem gondol rá sehogy sem. Ahhoz előbb meg kellene ismernie.
- Semmi köze a nemi hovatartozásomnak ehhez az egészhez. Nem vásárolok ruhát, mert nincs szükségem rá. Bár ez a virágkereskedés dolog annyira nem is hangzik rosszul. Talán még sok pénz is bejönne belőle.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 19 2015, 10:20

-Szerintem az, mert egyenlőtlenné teszi a küzdelmet. Ha valakinek nincs fegyvere, akkor én is fegyver nélkül harcolnék. Ha valakinek nincs páncélja, akkor én is anélkül harcolnék. Ha valaki nem használ itemeket, akkor mi sem használnánk Timivel. Volt is már ilyen példa sokszor. És ugyanígy, ha valakinek nincsen valami nagyon hasonló vagy egyenlő lehetősége, mint a miniszoknya, akkor olyat sem illik használni ellene. Ez ilyen egyszerű. Fairplay. De... igen, én így látom, te meg láthatod máshogy... ezen nem fogunk összeveszni.
És valóban nem veszett össze, semmi sértettség nem látszódott az arcán. Sokan vannak, akik nem teljesen úgy gondolkodnak, ahogy ő, ettől még nem dől össze a világ.
-Oooh! Azt nem tudhatod, hogy nekem milyen képijeim vannak. Még az is lehet, hogy a jövőbe látok, csak nem mondtam el neked, mert láttam, hogy milyen szörnyűségek fognak történni a jövőben, ha elmondom neked, hogy látom a jövőt. De az is lehet, hogy nem... Razz
Öltötte ki újra a nyelvét, és ezzel ezt a vitát is lezártnak tekintette.
-De... azért remélem, hogy azokra az ünnepségekre majd eljössz, amiket mi fogunk szervezni. És... tényleg... még mindig nem gondolkodsz céhben? Van két íjászunk is, Cearral biztosan jól kijönnétek. Picit hasonlítotok is. Eddig semmi olyat nem láttam, ami miatt ne tudnál bekerülni, és neked is jót tenne, meg az... ügyednek is...
Kicsit felhúzta az orrát a buta kérdésre, ám válaszolni már nyugodtan válaszolt.
-A Dojot mindenki ismeri. Olyan helyen van, ahol sokan járkálnak, ráadásul mi is járkálunk a  városban, hogy keressük azokat, akik segítségre szorulnak. És... Gregnek azért kell ilyen drágán dolgoznia, mert ha olcsóbban dolgozna, akkor kihasználnák, és például a frontosok tuti rászállnának, hogy csökkentse az infós árakat is. Már a Burok miatt is vinnyognak, pedig ahhoz képest nagyon olcsó.
Amíg nem vagy Shu, addig ne hidd, hogy valaha is teljesen meg fogod érteni a gondolkodását. Shunak lenni nagyon bonyolult, ráadásul ritka is. Van például Ren meg RenAi. Van Yuuki meg Yuki. Yuichi és Yoichi. De Shu csak egy van. Jó, talán még Asu valamennyire lehetne Shu, de az sem tökéletes. Az, hogy Kemabat azt mondta, hogy és nem egy számára idegen férfival legyél, Shunak egyértelművé tette, hogy a számára idegen férfi az ugye Kemabat, ő a másik férfi, tehát Akira-san az egyik férfi, tehát férfi. Teljesen tökéletes logika Shu számára.
-Na ugye! Razz
Csak ennyi volt a válasza az utolsó mondatra, majd elégedetten hátradőlt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Szer. Aug. 19 2015, 14:28

- Szóval, ha kihívnálak egy párbajra, ahol se fegyver, se páncél, akkor azt is elfogadnád? Persze tudom, hogy egy mezei ökölharcban sem lenne esélyem ellened, ezért nem is hívlak ki, de tegyük fel, hogy megtenném. Mondjuk ez érthető valamilyen szinten. De ha mondjuk egy nálad erősebb, feltéve, hogy van ilyen, ugyanígy tenne, akkor se jutna az eszedbe mégis használni őket, ő nem tiltotta meg, csak lenézésből azt mondja, nincs rá szüksége. – érdeklődött az íjász, ő tuti, hogy az utóbbi esetben fegyverrel elkenné az ellen száját, de Shu az előbbiek alapján nem így döntene, és ezt szavakkal is be akarta bizonyítani magának.
- Ugyan kérlek. Te kampányoltál a játék igazságossága mellett. Nem gondolod, hogy jövőbe látó képesség cseppet sem igazságos másokkal szemben? Túlságosan is OP, bár megmagyarázná az első helyedet az arénában. – nevette el magát, majd szomorúan széttárta karjait. – Sajnos nincs nálam fagyi, korábban is kerestem már, nem tudok neked nyalni valót adni.
- Hát, még meggondolom. Ha szépen kérsz, meg persze, ha kapok meghívót, akkor elmegyek. Miből gondolod, hogy nem gondolkodtam el még rajta? Képzeld el, nemsokára már egynek a tagja leszek. – húzta ki magát büszkén. – Igaz, hogy az nem annak, amelyiknek ti is. Ha korábban hoztad volna fel, akkor talán másként alakultak volna a dolgok, de felesleges a múlton bánkódni. Azért remélem nincs harag, és nem zárja ki a későbbi összeröffenéseket.
Majd rátértek az ismeretség részre, és csak bólogatott zavartan.
- Jól van, felfogtam. Bár, ha mindenkiről van információja, akkor igazán lehetne rugalmasabb is az áraival. – mondta dacosan, kötve az ebet a karóhoz. Ebből az elgondolásból nem engedett, bármivel is akarta Shu meggyőzni.
Ne vedd sértésnek, de nem akarok Shu lenni, és remélhetőleg nem is leszek. Timidus már hamarabb, de az sem hozható össze. A számára ismeretlen férfi meg nem feltételezi, hogy a másik is férfi. Például Shu egyik barátnőjének, aki nem ismeri Kemabatot, íjászunk szintén egy ismeretlen férfi, miközben ő valószínűleg nő, ha már barátnőről van szó.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 19 2015, 15:01

-Persze! De... mi ebben olyan hű de nagyon különös?
Értetlenkedett tágra nyílt szemekkel, és a fejét csóválva.
-Szerintem sokan tennének még így rajtam kívül, mert ez a becsületes. Silver is így tenne, meg Yuuki is, meg még sokan mások is. Most úgy csinálsz, mintha ez valami nagyon fura dolog lenne... ellenem meg egyébként simán lenne esélyed mezei ökölharcban...
~Miért mezei az ökölharc? Nem a hóra szoktak kimenni?~
-...mondjuk Timi ellen már sokkal kevésbé, és nem csak azért, mert ökölharcban egyébként is sebezhetetlen.

Arra a feltételezésre, hogy Kem feltételezi, hogy csak feltételezve van nála erősebb, egy kicsit kuncogott.
-Van nálam erősebb, különben nem győzött volna le Deliz. De... ha csak hencegésből csinálja, és látszik is, hogy hencegésből csinálja, meg kinevet, meg lenéz, meg ilyenek, akkor nem biztos. Meg egyébként is, ha sokkal erősebb nálam, akkor lehet, hogy pont úgy fair a küzdelem, hogy én használhatok fegyvert, ő meg nem.
A jövőbelátáson együtt nevetett a fiúval, és most már teljesen hátradőlt a csónakban, a botot is hanyagul tartva, de a nyelvét azért visszahúzta.
-Az Aréna helyezésemet Timi tudja megmagyarázni jövőbelátás nélkül is. De valóban, nincs ilyen képim, okosan kitaláltad. És még te mondtad, hogy nem vagy agyas!
Az árakon nem vitatkozott tovább, a nagy bejelentésre viszont azonnal felcsüccsent.
-Mimimimi?! És ezt csak most mondod? Melyik céhhez szeretnél csatlakozni? Jajj, mesélj már!
Hát... szerintem Timidus se akarj lenni, mert Timidusnak még Shunál is nehezebb lenni. Senkinek nem kívánnám Timiduson kívül, hogy Timidus legyen, így neked sem. És itt nem Shu valamelyik barátnőjéről volt szó, hanem Akira-sanról, róla folyt a beszélgetés, szóval ezt már nem mosod le magadról. Ráadásul egy olyan céhházban, ahol Jun a céhvezér, egyáltalán nem biztos még az utolsó mondatod sem. A Vigo Limenben lassan már semmi nem lesz biztos.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Szer. Aug. 19 2015, 20:11

- Semmi, semmi, csak elgondolkodtam egy kicsit. Szerintem akkor én nem vagyok egy nagyon becsületes ember. Ha nincs előre kikötve, hogy nem használhatunk, mondjuk fegyvert, vagy páncélt, és az ellenfelem nélkülük támadna rám, én szemrebbenés nélkül használnám az íjamat. Nem számít, hogy gyengébb, agy erősebb nálam. Ha valakinek felszerelés nélküli harc a vágya ellenem, akkor jobb, ha előtte megkér, és megvárja a beleegyezésemet. – jelentette ki Kemabat hűvös hangon, felkészülve a lány nem tetsző válaszára. – Esélyem se lenne ellened, biztos vagyok benne, hogy több életed van, és a pusztakezes sebzésed is nagyobb, mint az enyém.
A kuncogásra ő is elmosolyodott, bár nem érezte, bármi olyat mondott volna, ami ezt hozta ki a lányból. A legutóbbi vereségét említve meg csak felvonta a vállát.
- Ne haragudj, de nem tartom számon a mérkőzéseidet, nem tudhattam, hogy bárkitől is kikaptál. Nálad erősebbel nem találkoztam még, így csak erre alapoztam a korábbi gondolatmenetemet.
Shu helyzetváltoztatására Kem is kényelmesebb pozíciót vett fel, ami sokkal könnyebb lehetett, mint a lánynak, mivel íjászunknak nem kellett a halakkal foglalkoznia.
- Sokkal inkább az ő érdeme, nem igaz? – kérdezte vidáman. – Tudtam, hogy nem lehet, de ehhez a megállapításhoz nem is volt szükség bonyolult gondolatmenetre. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a gondolkodás nem tartozik az erőségeim közé, de nem tagadhatom azt sem, hogy vannak jó pillanataim.
A meglepett Shu őt is meglepte. Valamiért arra számított, hogy már tud a dologról. Bárgyú vigyorát elővéve kezdet bele a felvilágosításba.
- Bizony! Nem tudtad? Hát milyen kém vagy te? – nevette el magát. – Korábban találkoztam egy Danee nevezetű kardforgatóval, ő fedezte a hátsómat, Tolbana mellett az egyik barlangban. Gorgóra szerettem volna vadászni, egy szobor arra a téves következtetésre adott okot, hogy láthatunk egyet az út végén, de semmi. Közben elbeszélgettünk, majdnem szereztünk egy nyálkát háziállatnak, de egyikünk sem értett az idomításhoz. Pedig mennyire ragaszkodott hozzám. Elég jóba lettünk, és megkérdezte, nem akarok-e csatlakozni a céhéhez, ha nem tetszik, otthagyhatom nyugodtan, én meg elfogadtam az ajánlatott. Röviden, tömören ennyi lenne a történet. Egy közös céheventet szervez, vagy mit, gondolom majd ott lesz hivatalos.
Ehhez a témához már nem nagyon fogok hozzászólni, leírtam az álláspontomat, azt meg, hogy Shu hogyan érti félre, már nem érdekel. Bár meglepő, hogy mennyire akart dicsekedni a fiújával, és mégis milyen visszafogottan beszélt a témával kapcsolatban. A céhedben meg mi az ami biztos, és mi nem, az nem Kemabatra tartozik.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 19 2015, 20:35

-Jajj, de hát mi is megbeszéljük a harc előtt, ha ilyen van. Nem úgy rontunk egymásnak, hogy meglátjuk a másikat, és akkor rögtön jön a villanás, meg a hunyorgás, meg a mozis fekete képkeret, és akkor rögtön kiabálunk órák hosszat... nem egy animében vagyunk, Kem. Választunk harcmodort, lefektetjük a szabályokat, meg ehhez hasonló dolgok. Persze van amikor csak fun az egész, és tényleg csak a móka kedvéért csináljuk, de olyankor meg sem fordul senki fejében, hogy a másik csalna, vagy nem lenne becsületes, hiszen az olyanok meg nem is tétmérkőzések. Ez olyan mint amikor... hmm... szóval ha csak dobálgatod a labdát valakivel, és nem rendesen röpizel, akkor te sem számolsz pontokat, meg nézed azt, hogy hol állt a másik meg ilyenek. Csak játszotok. Ennyi. Az én sebzésem meg...
Itt legyintett egyet, ám egy pillantást azért vetett Timire, de a sárkány azonnal bólintott.
-Szóval ha annyira biztos vagy benne, hogy alacsonyabb a te pontod, akkor az enyém is csak kettővel lenne magasabb ha teljesen pusztakézzel harcolnánk. De amúgy sem szeretek verekedni, szóval nem hiszem, hogy ki fogjuk próbálni.  
A következő dicséret viszont már Timinek szólt, aki ugye ismerve és gondolva is a fiú képességére, el is raktározta az információkat.
-Vannak nálunk erősebbek. Viszont a listádat majd tartsd frissen, és újra elkérjük. Nekünk is hasznosak azok az információk, amiket te látsz a képességeddel.
A kémezésre Shu megforgatta a szemét, de a nyelvöltést még szerencsére időben elharapta. Talán túl sokszor csinálta mostanság...
-Valamit hagyni kell Gregnek is. És... ha az Anarchistákat választod... hát jó... de azért annyit megsúgok, hogy nem nagyon ismerek onnan erős tagokat. Nem hiszem, hogy az a céh az, amelyik a legtöbbet tudna neked segíteni.
Majd pendült a damil, Shu pedig elhúzta a száját, ahogy visszaengedte a halat a vízbe.
-Muréna... nem lesz ez így jó. Ha semmi ehetőt nem fogunk, akkor le kell küldenem Akira-sant a piacra...

(Muréna)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Szer. Aug. 19 2015, 22:10

- De engem a nem megbeszéltek érdekelnek. Ha valaki kihív, lényegtelen már, hogy gyengébb, vagy erősebb. Nem visel páncélt, és vagy fegyvert, mert ő egy kemény gyerek, akkor is fegyverrel, teljes felszereléssel mászok az arcába. Arra voltam kíváncsi, hogy ha ilyet tapasztalsz, te kiegyenlíted-e az esélyeket? – mondta el ismét, úgy érezve, hogy magát ismétli. Lehet, hogy csak figyelmetlen volt, és a választ már rég megkapta, lehet, hogy tényleg elbeszéltek az idomárral egymás mellett, mégis úgy érezte, megint fel kell tennie ezt a kérdést, kicsit pontosítva. – Nem igazán értem, hogy hogy jön ide a röplabda, talán azért, mert mondhatni sosem játszottam még. Nálunk a fiúk fociztak, és csak a lányok röpiztek. A pontokat meg mindig számoltuk, akkor is, ha semmi tétje nem volt. Nem is szerettem. – emlékezett vissza, majd elvigyorodott, amikor eszébe jutott, hogy rúgta pofán az ellenfél kapusát. – Az is magasabb, de nem azért hoztam fel, mert ki szeretném próbálni. Nem akarok harcolni ellened, így nem. Az igazat megvallva most sehogy sem.
A sárkány szavaira felkapta a fejét, hosszú ideje nem hallotta már a hangját, szinte el is felejtette, hogy ő is ott van.
- Természetesen frissen tartom. Számomra is fontos, hogy naprakész információim legyenek a lehetséges célpontokról. Bármennyire is kevés az, amit látok róluk, de így is több, mint amit a többi játékos meg tud állapítani. – mosolyodott el, ilyenkor örült ennek a képességnek, nem úgy, mint harc közben. A gondolat, hogy valaki számára hasznos tud lenni, jó érzéssel töltötte el. – Bármikor megmutatom, hiszen ti is segítetek nekem, így legalább kölcsönös a dolog.
A kémes részt még Shu hozta fel a kaszinóban, a nyelves dologra meg az az egy már nem számít. Így sem, úgysem kap fagyit, kivéve, ha egy cukrászdában találkoznak, akkor Kemabat első dolga lesz pár gombócot a lány kezébe nyomni.
- Nem ismerem őket, nem tudom mennyire erősek. De most nem is ez a lényeg. Ha jól érzem magam velük, akkor lehetünk még az erősebbek közül az egyik, persze idővel, ha meg nem jön be, hát otthagyom. Dan kihangsúlyozta, hogy megtehetem, nem fog rossz szemmel nézni rám. De ez még a jövő zenéje, kár ilyeneken gondolkozni, amíg nem találkoztam velük.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 20 2015, 05:30

Shu sem igazán értette, hogy miért is ismétli el magát újra és újra a fiú, amikor ő már legalább kétszer, ha nem háromszor megválaszolta a feltett kérdést, sőt, még pontosított is neki, amikor az íjász erre kérte. Talán Kem is a vizet bámulta? Lefoglalták a hullámok? Az oké, hogy Shu agya nem itt jár, hanem már a halvásárláson, a főzőcskézésen és a közös vacsin Timivel és Akira-sannal, de Kem vajon merre merenghet el?
-Hát... ilyen még soha nem történt, hogy valaki csak úgy kihívott, nem beszéltünk meg semmit, mert csak úgy ránk támadt. Mondjuk... nekem még az is fura, hogy amikor egyszer céhestül harcoltunk gonoszok ellen, akkor is párbaj volt. Csodálkoztam is, hogy egy olyannak, akinek eleve vörös az indikátora, meg elvileg gonosz rablógyilkos, miért olyan nagy dolog, hogy külön teljes életes kieséses KT-ra hív meg, miért nem támadott ránk egyszerűen csak anélkül, amikor úgyis védett területen kívül voltunk. De... hmm... volt egy eset, amikor gonosz fiúk akartak bántani egy farkaskölyköt. A Kezdetek Erdejében voltunk, és egy pici lány előtt akarták kivégezni a petet. Na azok a fiúk például sokkal kisebbek voltak mint mi, és a fegyverük is sokkal gyengébb volt, szóval amikor Timi elzavarta őket, ha jól emlékszem nem is volt rajtam felszerelés. A város szélén hallottuk meg a sírást, és csak berohantam az erdőbe. Szóval... ha nagyon látszik, hogy nem kell felszerelés, akkor nem bíbelődöm vele. És... és például van a szintvisszacsinálós képink. Az is arra van, hogy fairplay legyen a küzdelem. Anélkül nagyon kevesen mernének kiállni ellenünk. Szóval minden attól függ, hogy aki ránk támad, az kicsoda, meg hogyan viselkedik... így már érted? Ez nem úgy van, hogy hú akkor én most minden fegyvertelen ellen fegyvertelenül megyek... minden a helyzettől függ. De barátságos mérkőzésben, ha a másik nem sokkal erősebb, akkor fegyvertelen ellenfélre nem támadok fegyverrel.
Hálát adott Kayabának, hogy Kem gyorsan letett a pusztakezes harcról, sőt, egyáltalán nem is akart küzdeni.
-Deee... van még egy tippem, Kem. Van egy bűnüldöző céh. A JL. Kérdezd meg az ő vezérüket, hátha kapott valami fülest a tesódról olyantól, akit elkaptak. Hinari ráadásul biztos ingyen segítene.
Igen... jó viszony... pozitív gondolatok... csak Alex miatt... menni fog ez! Ráadásul ehhez még Timinek is fűződik érdeke, de az, hogy mi, maradjon egyelőre titok.
-Hát... remélem jól fogod magad érezni közöttük. De ha mégsem, akkor szeretettel várunk a Vigoban. Meg amúgy is szeretettel várunk bármikor...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Hétf. Aug. 24 2015, 13:23

- A céhes harcokat most nem venném ide, bár szerintem nagy baromság volt a részükről az a taktika. Nem is értem, hogy gondolhatták. Mindegy is, kár ezen törni a fejem. Azt viszont észrevettem, hogy teljesen máshogy viselkedsz, mint én. Én még a védett területen belül is teljes páncélzatomban masírozok, igaz, ilyenkor a fegyverem nincs elővéve. Ezért is feleslegesek számomra a külön ruhák. Úgysem hordanám őket, így csak pénzkidobás.  – mondta, makacsul utalva korábbi témák egyikére. Igaz, hogy belement a dologba, de kedve nem igazán volt hozzá, és ezt kívánta hangsúlyozni.
- Milyen képességed van? – értetlenkedett, miután elérte a tudatát, amit hallott. – Szintvisszacsinálós? Abban mi a jó? Főleg azért érdekel, mert ellenem nem használtad. Miért nem? Oké, hogy nem sok haszna lett volna, de akkor is. – duzzogott egy kicsit, majd nem bírta tovább, és elnevette magát.
A bűnüldöző céh hallatára ez a nevetés abbamaradt, és csendes, már-már feszült légkőr telepedett rá.
- JL? Hallottam már róluk, de nem is gondoltam, hogy ilyesmi információkkal is foglalkoznának. A vezérüket viszont nem ismerem. Hinari, igaz? Őt hol találom? Mármint, amikor nem a céhe falain belül tartózkodik. Ott nem szívesen zavarnám. Meg mit lehet róla tudni? Ő is elvárja a kiöltözést? Van valami, amit nagyon nem szeret, esetleg nem tud elviselni? – a kérdéseit csak úgy zúdította a lányra, szinte időt sem hagyva neki a válaszolásra. Egy újabb remény, hogy megtudjon valamit rettentő gyorsan szippantotta magába, főleg, hogy sokkalta hamarabb végigjárhatja ezt az utat, ha már nem kell hozzá egy kész vagyont összeszednie. Nem foglalkozott vele, hogy esetleg semmi hasznosat nem tudhat meg, hiszen eltelt már némi idő, de már maga a gondolat hajtotta, hogy közelebb juthat a gyilkoshoz, és a testvéréhez.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 13:40

-Nem tudom, hogy taktika volt-e, vagy csak megszokás, vagy éppen micsoda... akkor sem értettem, most sem értem, de hát ez van. Nem kereshetem fel őket, hogy lécci magyarázzátok el, hogy miért csináltátok. Elég fura lenne. És... igen, teljesen máshogy. Én próbálok normálisan élni, márpedig az, hogy mindenhova páncélzatban mászkáljak, még a boltba is, az egyáltalán nem normális szerintem. Eleve kényelmetlen, valamelyik még nehéz is, nem is áll jól mondjuk ahhoz a naphoz, vagy az időjáráshoz, vagy ilyenek... de tényleg! Neked nem hiányzik az, hogy normálisan végigmenj az utcán? Nem mint egy íjász, mint Robin Hood, hanem mint egy rendes, normális srác. Én nem bírnám ki, hogy mindig sárkányharcos legyek, meg a többi feladatomat sem. De... ha neked jó így, akkor jó így, nem akarom rád erőltetni.
Közölte, miután látta, hogy Kem megint ellenkezik, amikor már egyszer elfogadta az ajánlatot. Ráadásul nem is pénzkidobás, ha ő fizeti. Miért kell a fiúknak ennyire az elhanyagoltság pártján állniuk?
-Abban az a jó, hogy mi rengeteget dolgozunk kicsikkel, és nekik abban semmi sikerélmény meg tanulás nincsen, ha meg sem tudnak ütni, mert máris vége a harcnak. Ezért Kayaba ajándékozott nekem egy ilyen képit, és ezzel tudjuk őket tanítani, gyakorolni a saját szintjükön. Nálad meg azért nem használtuk, mert... izé...
-Nem volt rá szükség. Nem az volt a cél.

Jelentette ki Timidus, kisegítve a társát, majd újra elhallgatott. Ő végig ott van, végig figyel, csak éppen újabban rendkívül csöndes. Talán a fejlődés előzménye.
-Hinarit pedig legkönnyebb a céhházban elérni. Küldj neki egy PM-et, mondd meg nyugodtan, hogy én ajánlottam, de írd le azt is, hogy miért szeretnél vele beszélni. Nyugodtan zavard a céhben, szerintem nem nagyon mozdul ki Alex miatt. És... hát... tudni... nem várja el a kiöltözést... és... a szőke, káromkodós ijedős fiúkat szereti... azt tudom...
Jött az ajkaira a mondat, mivel fogalma sem volt, hogy tudna-e valami szépet mondani róla most hirtelen... de jobb volt ez így. Elviccelni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Hétf. Aug. 24 2015, 17:12

- Mindegy is, annyira nem érdekel mi okból döntöttek így, és nem tervezem belefolyni a megértésébe, így tőled sem kérem ezt. – jelentette ki közömbösen.
A lány kérdésén viszont elgondolkozott. Hosszabb szünetet tartott, mint bármikor előtte, és alaposan átgondolta, mit is akar válaszolni.
- Őszintén? Nem igazán. Nekem tetszik, hogy páncélban rohangálok. És szerintem ebben a világban ez teljesen normális. Otthon én sem hordom, vagyis a szobámban, otthonnak azért nem lehet mondani, de a városban szerintem odaillő. Hiába védett terület, jó látni másokat is teljes harci pompában. A mostani vértem egyébként sem kényelmetlen. Nem tudom, hogy magasabb szintű, vagyis tier-ű páncélokkal mi a helyzet, nem viselhetem még őket, ha azok nehezeknek, és kényelmetleneknek tűnnek majd, lehet, hogy megváltoztatom a véleményemet. Addig viszont én boldog vagyok ebben is. – kopogtatta meg bronzvértjét. – Ennyi miatt nem érzem magam kevésbé normálisnak, sem Robin Hoodnak. Egyébként sem osztanám el a pénzem a szegények körében, én is szegény vagyok ahhoz. – fejezte be mondandóját, és egy szelíd mosolyt villantott a lány irányába.
A képesség hasznosságának a magyarázatára csak bólogatott, igazából már akkor tudta, hogy feleslegesett kérdezett, amikor elhagyta az a száját, de mivel a szavakat visszaszívni nem lehet, csendben tűrte a kiselőadást. Az egyetlen rész, ami érdekelte is, hogy ellene miért nem használták, már azt is megválaszolta magában, mielőtt a sárkány elmondta volna a saját véleményét. Igazság szerint neki is feltűnt Timidus visszafogott viselkedése, de ezt betudta annak, hogy nem igazán érdekli a téma, vagy ha mégis, akkor csak semmi pluszt nem tudna hozzátenni, ezért maradt csöndben.
- Szóval mégis muszáj a céhben zavarni. Nem unalmas neki, hogy annyira ritkán mozdul, vagy ha már így állunk, mozdulnak ki? Rendben, nincs mit tenni, marad az üzenet, és a találkakérés. Az jól hangzik, hogy nem kell kiöltözni, de nem elcsábítani szeretném, nem kell leírnod a férfi ideálját. Mondjuk, ilyen soha nem leszek, nem állna jól a szőke haj, régen már próbáltam, meg félősnek sem mondanám magam. Káromkodni viszont én is tudok. – mondta büszkén, majd elnevette magát.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 20:24

Hát ehhez már tényleg nem lehetett mit hozzáfűzni, szóval Shu csak hálásan bólintott, amiért a fiú nem kötelezte őt ilyesmire. Türelmesen kivárta a válaszadást, majd megértően bólogatott, hiszen megértette, csak éppen nem értett vele egyet.
-Hát... nem tudom. Engem már az is zavar, hogy fémet kell hordanom. A fiúknak biztos menő, meg ilyesmi, Amikor elsőnek választottunk páncélt Timivel, akkor is egy csomót vitáztunk, mert ő egy ormótlan nagy izét akart a sok ponttért, de én azt nem voltam hajlandó felvenni, mert pocsékul nézett ki. Szerencsére utána hála Kayabának megnyíltak a kinézet változtatós boltok a kovácsokkal, és akkor meg lehetett oldani mindent. De még mindig nem nagyon van normális könnyűpáncél, ami meg is érné nekünk, szóval még mindig a Jetibőröset használjuk. Megkérdeztem a kovácstól, és azt mondta, hogy nem igazi jetibőr, csak úgy nevezik, mert nagyon erősre van kiképezve. De... gondolom téged ez nem érdekel...
Nevetgélt egy picit idegesen, majd félrepillantott, és ha már arra nézett, megrántotta egy kicsit a botot is, hiszen arról elfeledkezett egy ideje. És most a szerencse sem hagyta el, mert egy hatalmas lacaz került az inventoryjába.
-Na végre! Mondtam én, hogy megéri itt horgászni! Nézd csak!
Nyomta Kem kezébe a Lazac Vadász jelvényt, hogy megnézegethesse, majd folytatta a megkezdett mondandóját.
-És... nem muszáj a céhben zavarni, küldhetsz neki üzit is, hogy találkozzatok itt vagy ott, csak szerintem úgy kényelmesebb. De majd ő biztosan elmondja, hogy zavarhatod-e egyáltalán valahol. És... azon kívül, hogy Alexszel van, tényleg nem tudok róla sokat...
~Amit legalább is el akarok mondani veszekedés nélkül...~

Az utolsó mondatnál viszont azonnal a sárkány mellé szökkent, és befogta a füleit.
-De nem kell bebizonyítanod! Elhisszük, hogy tudsz. Ugye Timidus?
-Azzal, hogy helyeslően válaszolok a kérdésedre azt a tényt is felfedem előtted, hogy a füleim ilyen módon való befogása nem gátol teljesen a hallásban. Ezt azonban te is tudod. Ahogyan azt is, hogy az Arénában és az utcán több káromkodást hallok, mint amennyit Kemabat valószínűleg ismer, főleg úgy, ha be nincs kikapcsolva nála az etikai mód, amit kétlek, hogy ki lenne.

(lazac)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal12695/10100Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Csüt. Aug. 27 2015, 09:21

Kemabat ismét elmosolyodott a lány szavain a páncélokról, meg a kinézetükről. Mily meglepő, ugye? Elfogadta az álláspontját, a lányok a kinti világban is sokkal többet foglalkoztak a külsőjükkel, mi áll jól nekik, mi az, ami előnytelen, stb. Azt is tudta, hogy sok fiú van, aki talán még többet időt is ráfordít ezekre, csak hát, ő nem tartozott bele ebbe a csoportba. Az ő stílusára az egyszerűség volt a jellemző. Amikor nem kellett egyenruhát viselnie, mindig valamilyen egyszínű sötét pólót viselt farmerral. Ez az időjárástól függően kiegészült fekete pulóverrel, szigorúan zipzárassal, a bele bújósat nem szerette, és kabáttal. Sálat, sapkát és kesztyűt sosem hordott. A melegben térdnadrágra váltott, de az is farmerből készült. Azon sem törte a fejét, hogy mit vegyen fel, mindig azt, ami legfelül volt a szekrényben. Egyszerű, gyors és praktikus megoldásnak találta, amivel időt és energiát spórolhat. A Sao világában jobban leegyszerűsítette a dolgokat. Ha a fogadóban volt, a szobájában, akkor egyszerű ruhát hordott, amiben kényelmesen tud aludni, minden más esetben teljes páncélzatot, „sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükség” alapon.
- Miért baj, hogy nincs könnyű páncél, ha nem vesz el a pontokból a nehéz sem? Vagy erősebb páncéloknál már csökkent valamit? A kinézetét meg megváltoztathatod, legalábbis ezt mondtad, így könnyűpáncél kinézetet is tudsz neki adni, nem? – kérdezte kedvesen mosolyogva, közben hálát adott az égnek, hogy neki ilyen gondjai nincsenek… még.
- Szép, de azt hittem ez már megvan neked. – mondta kissé zavartan, majd gyorsan, mentegetőzve hozzátette. – Bocsánat, ha túl sokat képzelek rólad, meg Timidusról is, de mint már mondtam, nálatok erősebbet nem láttam még, és a szafariban is nagyon benne vagy.
Visszatérve a JL vezérének témájára, csak mohón bólogatott. Nem igazán szeretett olyan helyre menni, ahol olyannal találkozik, aki úgymond uralja az adott területet. Nem tudott még sokat a céhházakról, de abban biztos volt, hogy a vezérnek nagyobb fennhatósága van ott, mint mondjuk egy kocsmában.
- Akkor majd írok neki, és reménykedem, hogy mindkettőnknek semleges helyen tudunk találkozni. – jelentette ki végül.
Shu akcióján, hogy Timidus ne hallhassa az obszcén szavait megnevettette, és gyorsan megjegyzést is fűzött hozzá.
- Felesleges, nem állt szándékomban bebizonyítani. Nem vagyok olyan állapotban, hogy ontsam magamból azokat a szavakat. Azt meg sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom, hogy több trágár szót hallhattál, mint amit ismerek.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Feneketlen tó - Page 4 Exp_bal496/1500Feneketlen tó - Page 4 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 4 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.