Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #2

4 posters

Go down

Mezőség #2 Empty Mezőség #2

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 10 2013, 19:51

Itt lehet vadászni.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 30 2014, 11:53

Csordaszellem
(solo vadászat)
előzmény
Hőseink a nem mindennapi horgászkaland után úgy döntöttek, hogy a víznél kicsit stabilabb terepen próbálják megvetni a lábukat, így elindultak a mezőség irányába. Jó, be kell vallani, hogy az úgy döntöttek enyhe túlzásnak minősülhet, hiszen lényegében Timidus döntött úgy, és a lány mindössze követte a sárkányt. Sajnos használati utasításuk nem volt arra vonatkozóan, hogy ez a vadvonzós hatás meddig érvényesül, így Shu is beleegyezett abba, hogy még a mai napon látogassanak el vadászni is. A lány úgy gondolta, hogy ha párhuzamot vonhat a két eset között, akkor valószínűleg az fog történni, hogy rábukkannak egy itatóra, ahol seregnyi állat fog gyülekezni, nekik pedig csak óvatosan kell járkálniuk körülöttük. Persze az is eszébe jutott, hogy „mindössze” egy elefántcsordát találnak majd, ami ugye szintén sok állat, de mégis csak egyféle. Végiggondolva azokat az állatokat, akikkel eddig találkoztak, tényleg volt erre esély. Persze számos faj nem tartozott azok közé, akik csoportokat alkotnának, de például mindenki látott már mezőt, tele nyúl üregekkel, és nem volt nehéz elképzelni, hogy egy ilyen helyre bukkanjanak, tele ugrándozó fehér és szürke tapsifülesekkel. Shunak mindössze annyi jutott eszébe plusz információként a maga elé képzelt képről, hogy Junnak mennyire tetszene a látvány. A vaddisznók, rókák vagy szarvasok ugyan nem alkottak hatalmas családokat, de vonuláskor őket is lehetett látni azért együtt, sőt ugye az egyik küldetésük során részük is volt egy olyan élményben, ahol egy hordányi vadkan igencsak bőszen munkálkodott azon, hogy rajtuk keresztülvezető útjukat minden akadály nélkül megtegyék. Akkor is, ha az esetleges akadályok pont ők voltak. Persze ezért nem lehetett a szegény malackákat hibáztatni, és Shu nem is hibáztatta őket. Sikeresen kitértek az útjukból, és akkora nagy baj nem következett az esetből. A bölények dolga viszont mát más kérdés volt. Shu sokszor látta már képeken, ahogy az amerikai végtelen sztyeppéken vonulnak ezek a hatalmas és nemes állatok. Nem nagyon szerette ugyan az indiános filmeket, de ha csordára kellett gondolni, amit ez a fura új képesség magukhoz vonzhat, akkor ő csak az elefántra és a bölényre tudta letenni a voksát. Illetve ugye ott volt még a denevér, akiről szintén hallott, hogy valakik már találkoztak velük, de mivel ő a kazamatás eset óta kissé ódzkodott barlangokban meghúzódni, így még nem nagyon találkozott velük. Abban persze biztos volt, hogy ezek az állatok nem valami vérengző rémmesékbeli vámpírok lesznek. Legszívesebben valami gyümölcsevő vagy rovarevő fajt látott volna, de mivel betegségek nem voltak ebben a világban, és mérget még csak kígyótól látott, így a vérszívó példányokat is szívesen figyelte volna meg. Persze ettől függetlenül nem számított rájuk, hiszen egy mező közepén voltak, és nem tudott a közelben barlangról, ami persze nem jelentette azt, hogy nincs is. Az azonban, hogy már a lehetséges felfedezendő vadakon gondolkodott, még nem röppentette át olyan könnyedén azokról a dolgokról, amik pár perce estek meg velük, így tehát megtörve az elmélázó csöndet, a társa felé fordult  
-Oké… szóval halraj… de mégis honnan?
-Hogyhogy honnan? Hát a vízből.
-De… te most akkor belefejeltél egy hatalmas halrajba.
-Yup!
-Ilyet többet ne csinálj. Veszélyes lehet.
-Nem lehet. Semmi veszélyes nem él a vizekben.
-Mert nem vágta még meg a kagyló a lábadat mi?
-De igen. De az nem veszély.
-És honnan tudod, hogy nem élnek vízi szörnyek a mélyben?
-Nem megyek mélyre.
-De ők feljöhetnek.
-De akkor már nem mélyen élnek.
-Jajj Timidus! Tudod, hogy hogy értettem.
-Tudom. De a vízi szörny a szafari keleti részén van. Legalább is ezt mondják.
-Igen. Ezt mondják. De még soha senki nem fogta ki, szóval nem lehet tudni.
-De azt sem lehet tudni, hogy máshol él-e, szóval feleslegesen aggódsz.
-És a csapda? Ott a csapda! Honnan tudod, hogy a vízbe nem dobált-e valami őrült be olyan vackokat?
-Ha bedobálta, akkor elsüllyedt. Mint mondtam, nem megyek mélyre. Lebegő csapdát pedig még nem láttam.
-Pedig igenis vannak! És vannak vízi szörnyek is, és lehetnek cápák, meg tintahalak, meg a sünhal is meg tud szúrni, meg a kagyló megvágni, meg a rák az ollójával, vagy pióca, vagy a polip is nagyon veszélyes lehet, és a medúza csípése is veszélyes, vagy az angolna megrázhat, vagy ott vannak a ráják…
-Ahamm. És eddig hány darab ilyet láttál már? A levadászható mobok nem veszélyesek. Törődj bele. Valamelyik tud ugyan sebezni, de nagyon soknak kell lenni ahhoz, hogy ártani is tudjon lényegesen.
-Nem egy halrajba úsztál bele pár perce?
-De igen. De láttam, hogy nincs köztük veszélyes hal.
-Te aztán honnan tudod, hogy melyik hal a veszélyes és melyik nem?
-Indikátor.
-Igaz…

Szégyellte el magát a lány, és pár pillanatig bocsánatkérő nézéssel figyelte a sárkányt.
-Ne haragudj Timi… én csak féltelek. Nem akarom, hogy bajod essen. Elhiszem, hogy tudsz vigyá…
-Csitt!
-De… most tényleg ne hara…
-Csitt már! Valami közeledik.

A távolban feltűnő porfelhő valóban azt jelezte, hogy valami, vagy valamik valóban közelednek. A talaj dübörgött, szinte földrengés szerűen.
-Ez… ez olyan mint amikor a vaddisznók…
-Készítsd a kristályt. De még ne használd.

Először csak egy pár állatból álló előőrs érkezett meg hozzájuk, és mindketten feszülten figyelve várták, hogy mi fog történni. Shu görcsösen szorította a hazatérés kristályt, de a sárkány nyugalomra intette.
-Nem egyenesen felénk jönnek, és nem is támadnak. Látod? Madarak is vannak, meg kis állatok. Az ilyenek nem támadnak.
-Akkor menekülnek. Mi elől menekülnek?
-Azt fogjuk kideríteni. Múltkor egy ilyenből küldetésünk lett.

A sárkány elvigyorodott, de feszülten figyelt, bár szerencsére az állatok valóban kitértek előlük, és csak néhányat kellett Timidusnak egy kis lökéssel megnógatnia ahhoz, hogy ne ütközzenek beléjük. Azonban az állatsereg egyre sűrűbb és sűrűbb lett, és egy idő után már a sárkány sem bírta kitartáspontokkal, és elkezdte sodorni őket a tömeg. Ekkor döntött úgy a lány, hogy aktiválja a kristályt, és egy pillanat múlva már mindketten a főtér közepén ülve bámultak maguk elé, próbálván kielemezni az eseményeket.
-Ha visszamegyünk, akkor én föléjük tudok repülni, és akkor megláthatom, hogy mi elől menekültek.
-Nem hiszem… szerintem mi vonzottuk őket…
-Lehet. Viszont igazad volt. Ez tényleg veszélyes. Talán nem kellett volna tíz jelvényt beváltani egyszerre.
-Szerintem ne csináljunk többet ilyet egy jó ideig. Rendben?
-Rendben…

[Beváltottam tíz jelvényt dobásokra. A második tizenhatot itt használom fel.]
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal12695/10100Mezőség #2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jún. 05 2015, 03:12

- Ajajajjj- Hát ez eléggé lehangoló >.> - nézegetem az itemjeimet az inventorym-ban és teszek egy igen elszomorító felfedezést. Alig van már szafari jelvényem, ami nagyon, de nagyon trééééé. Jó, igaz, hogy szükségem van rájuk ahhoz, hogy alaposan felszerelkezzem, meg minden, de ennyi elfogyott volna? :O Hisz volt egy rakat >.>  Itt valami turpisság lehet, de hiába nézem át újra, és újra az összes cuccomat, nem találok többet Sad
- Hehh…! – nincs mit tenni. Ha nincs már elég szafari jelvény, akkor ideje szerezni párat. Régen szerettem vadászni, sőt még halászni is, de mára már teljesen meguntam. Hát igen, sajnálatos módon ez is a kevés hibám egyike… túl hamar megunok ezt-azt Rolling Eyes
Hamar felcsapom a gyűjteményem és a kézikönyvem, megnézem mim van és mit ehetne könnyeden megszerezni.
- Hmmmm… jó rég nem voltam már, van egy rakat új, könnyen megszerezhető „kihívás” Suspect Hát ez remek, gyorsan odamegyek, szerzek öt-hat jelvényt és máris csinálhatom azt, ami nem ennyire unalmas. Mondjuk harapok valamit, vagy leverek valakit \o/.
- Induljunk \o/ - mondom és egy gyors teleport után máris a tízedik szinten vagyok. Elég rég nem jártam már itt, nem volt miért, de most van \o/ A kérdés már csak annyi, hogy mit csináljak? :O  Vadásszak, vagy halásszak? Hmmmm…. a halászás talán még unalmasabb, mivel ott csak ücsörögni kell és fogni azt a nyavalyás botot, ezért a vadászás lenne a legmegfelelőbb. De…. a halászni is kellene majd…. a jelvények miatt <.<
- Menjünk, vadásszunk egyet! – választok találomra a két lehetséges opció közül és megindulok a szafari egyik mezejére. Még nem tudom, hogy melyikre…. a lábam visz előre, szóval majd kiderül \o/
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal6382/6500Mezőség #2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 05 2015, 10:58

Valahogy kezdem úgy érezni, egyre több a szabadidőm. Talán kezdek hozzászokni az élethez, vagy csak ahogy egyre gyakorlottabb vagyok ezt-azt megcsinálni, úgy egyre kevesebb időbe is kerül, hogy végezzek valamely napi rutinnal. Jött is az ötlet, mit csináljunk a fennmaradt idővel:
~Vadásszunk :] ~
Tekintve, hogy a jelvények bármikor jól jöhetnek, érdemes gyűjteni őket, rábólintottam az ötletre, viszont most nem volt kedvem valamilyen nehezebb vagy több időbe kerülő teljesítménnyel bajlódni. Rossz szokásom, hogy mindent sorban akarok csinálni, de ez itt lehetetlen, tekintve, hogy teljesen random, mi akadhat a horgomra horgászatkor, és vadászat során sem biztos, hogy mondjuk az utolsó kellő nyúl akar az utamba, nem valami más. Egy szó mint száz, ma egy könnyedebb utat akartam választani, ez pedig egyben azt is jelentette, hogy ismeretlen terepre fogunk lépni.
Nem is emlékeztem, hogy a Vadászatom Álom jóvoltából már elég magas ahhoz, hogy elindulhassak dél felé is, és ahogy átléptem a határt, elmosolyodtam. Elég lesz elkapni valamit, és máris lesz még egy jelvény a tarsolyban a legkönnyebb teljesítménynek hála. Még azt is el tudom egyébiránt képzelni, hogy én vagyok az utolsó játékos, aki ilyen későre hagyta ezt a könnyű módot Suspect
~Hé, Szájtát... mit gondolsz, egy Renért jár a jutalom? :] ~
-Egy miért? O.o
Időbe telt, mire megláttam, mire is gondol a macska. Ren-sama ismét felbukkant a színen, de ezúttal nem a földön hentergett, mint legutóbb, hanem álldogált, mint egy tilalomfa. Elmosolyodtam.
-Hát, megpróbálhatod :3
Gondolatban azért hozzátettem, hogy "csak óvatosan", hisz eszem ágába sincs megsérteni az urat :3 Álom valószínűleg enélkül is felfogta, hisz nekiiramodott, majd ahogy odaért, hátulról csak megbökte mancsával a férfi lábszárát, végül felém fordult és úgy, hogy immár ő is hallja, közeledő alakom felé szólt a fejünkben.
~Na? Siker?~
-Neem, neem :3
~Kár.~ -azzal el is vonul a sűrűbe, egy darabig még hallani, ahogy léptei nyomán zörög a fű, míg én megállok Ren-sama közelében.
-Újra itt. Üdvözletem, Ren-sama ^^ -mosolygok rá.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal2062/2100Mezőség #2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jún. 11 2015, 04:39

A szafari semmit sem változott, mióta utoljára itt jártam. De tényleg semmit…. nem bánnám, ah időközben nyomattak volna ide valami kajáldát vagy szórakoztató egységet. Két unalmas vadászat között legalább lenne valami, ami feldobja az ember kedvét, de így erre nem nagyon van lehetőség. Nem is értem, hogy miért nem gondolt már korábban ezekre senki sem. Egy rakat pénz lenne benn, menne az üzlet rendesen. Én is megcsinálnám, csak az a baj ezzel, hogy egyáltalán nem az én stílusom, még csak egy picit sem Suspect  A másik meg, hogy így is annyi aranyam van, hogy ezt sem tudom elkölteni. Felesleges lenne több pénzre szert tennem…. egyelőre. Majd ha bedobnak valami jó cuccot a piacra, amire kevés a lové, nah akkor visszatérek erre az ötletre Suspect
egyelőre egy vadat sem látok, ahogy a bádogmadaram sem. Csak áll mellettem a fegyverét szorongatva és vadakra les. Azt hiszem, hogy többé nem tudom rávenni a kúszásra, és más vicces dologra >.>  Mindegy, ez van ezt kell szeretni, már amúgy sem változtathatok semmin, de nem is nagyon akarok Rolling Eyes  Megindulunk beljebb  vadak után kutakodva, hiszen céllal érkeztünk ide, méghozzá elég nagy céllal. Annyi jelvényt begyűjteni, amennyit csak tudunk azon rövid idő alatt, míg megunom az egészet és haza nem megyünk Cool
Túlzottan sokáig nem kell várnunk, mert a vad magától is megjelenik, csak épp hátulról támad. Mikor érzem az érintést és hallom a szöveget egyből intek a petemnek, nehogy széttépje még itt nekem ezt a kettőt. Egy ingerült rángatózáson kívül nem is tesz mást Suspect
- Szia! – köszönök Channak és gyanakodva nézem az elszelelő macsekot…. Szerintem nem ma látam utoljára Suspect
-  Így egyedül? Suspect  Hol marad a díszes kompánia? :O

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal6382/6500Mezőség #2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 15 2015, 17:48

Egy kicsit meglepődök. Mármint, nem Ren-samán, hanem Reginald-on. Ennyire sok idő telt volna el a legutóbbi találkozásunk óta? Jobban megfigyelve, a főnix a bossokon sem feltétlenül viselkedik úgy már, mint egy lázadó kamasz, és szöges ellentétben a legutóbbi szafaris viselkedésével szemben most szinte mozdulatlan, már-már tiszteletet parancsoló a gazdája mellett. Dust-nak ma nem sok kedve volt eljönni velünk, így otthon maradt, de tény, egy nap majd szeretném megismertetni egymással a két társat.
A szívélyes üdvözlés és a barátságosabb hangnem, ami ért, végül bizonyossá tesz, hogy közelebb léphetek, Ren-sama ismét megajándékoz számomra még mindig megtisztelő társaságával. Azt, hogy a bosstermek előtt (és bennük) lassan rendszeres, hogy igyekszem lecsitítani őt is és az aktuális vitapartnerét is, szinte teljesen le is felejtődik; olyan már az egész, mintha ez lenne a magánélet, amaz pedig a munkahely. Arról nem is beszélve, hogy ennek a férfinak is tartozok némi hálával azok után, amiket a legutóbb mondott nekem.
-Pontosan milyen kompániára gondolsz? -mosolygok és nézek rá kérdőn. Talán Dustot látta már velem valahol? Ki vagy mi másra gondolna még? Soha egy kompániámat sem tartottam díszesnek, arról nem is szólva, hogy nem is tudom, a "kompánia" a megfelelő szó-e. Ezek viszont olyan apróságok, amikbe nem érdemes belekötni, hisz csak fölösleges feszültséget okoz.
Viszont tény és való, hogy a petjére mindig és mindig visszatér a tekintetem... végül nem bírom ki, hogy ne hajoljak közelebb a madárhoz és nézzek meg alaposabban, aggódón és félőn, halkan téve fel a kérdést:
-Valami... valami baja van, vagy...? Nem szokott így viselkedni Suspect
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal2062/2100Mezőség #2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jún. 29 2015, 18:25

A vadászat egy jó ideje unalmas már a számomra, de amit meg kell tenni, azt ugye meg kell tenni, ezért is vagyok most itt, a szafariban Suspect Kellene pár jelvényecske, mert igencsak kifogytam már a készletekből ezzel meg tökéletesen lehet pótolni akármit. Sokkal jobb, mint az arany ilyen téren.
Éppen belefognék vadak keresésébe, vagyis azt várom, hogy ők találjanak rám, de helyette csak egy szemtelen macska teszi meg ezt és annak gazdája. Még szerencse, hogy az én petem itt helyben nem ugrott neki Suspect Mondjuk ez is nekem köszönhető, mert én olyan nagyszerű idomár vagyok Cool
- Hát a kompániád….. a céhed, illetve azoknak a tagja. – válaszolok a kérdésére, aztán körülnézek, hátha van a közelben valami vad, amire lecsaphatnánk, de egyelőre semmi Sad Úgy néz ki mgése végzünk olyan hamar, mint azt az elején gondoltam >.>
- Nem vagytok valami aktívak, vagy már nincs is meg a céh, vagy mi? - kérdezek akkor már én is és tovább fürkészem a tájat a petemmel együtt. Lehet, hogy mégis inkább halászni kellett volna mennünk, de még most sincs késő. Ha sokáig nem járok sikerrel, akkor váltok, unalom ide vagy oda muszáj lesz.
- Nem, nincs neki semmi baja, csupán vadászik – vet egy lenéző pillantást Chan-hanra, majd újra a feladatára koncentrál…
- Amúgy érdekes, hogy pont a viselkedését kérdezed meg először Suspect – és tényleg furcsa. mondjuk az is változott elég szépen, de akkor is.. elég csak ránézni Még meg is kocogtatom a vállánál és már hallani is azt a fémszerű hangot, láng megy egyelőre sehol, azzal igencsak spórol mostanában.
- De a lényeg, hogy nincs semmi baja…. ő ilyen – már… meg is veregetném a vállacskáit, de mielőtt kezem hozzáérne fegyverét felemelve megiramodik a közelben lévő bokrok felé…. lehet, hogy észrevett valamit? :O

pet:
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal6382/6500Mezőség #2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 05 2015, 02:08

//User most eldöbbent kissé, mert ő a pet ezen mértékű változását nem találta sehol Suspect //

A céhem? A kérdő tekintet, a felhúzott szemöldök és a kis hümmögő hang szerintem eléggé leírja, hogy véleményem szerint ez igencsak egy érdekes kérdés. Avagy csak én gondolom úgy, hogy vadászni nem épp zörgő tömeggel szokás? Habár az is igaz, gondolkodom el és nézek kissé félre, nem is rossz ötlet. Egy közös vadászat, egy közös program, amit eltölthetnék velük, amivel talán nem csak hogy kimozdulnak, de még tanulhatnak is. Hisz Ren-sama mondatai ezek után már csak azért sem ütnek szíven, mert tudom, hogy igazak.
-Nem, nem, megvagyunk, élünk és virulunk. Egyszerűen csak nem vonzzuk a figyelmet, még. -nézek a jövőre pozitívan. Hányan is vagyunk? Öten, ha a peteket nem számolom. Megkockáztatom, hogy a Colour Cats közvetlen mellékében mi lehetünk a legkisebb céh még ebben a játékban. Ők is öten vannak. >.>
Újabb kérdő hümmögés, mikor Ren-sama szóba önti, miszerint miért a viselkedése foglalkoztat inkább Reginek. Kicsit félredöntöm a fejem, ismét végignézek az állatkán, de fogalmam sincs, mire gondolhat a férfi. Álom pedig, kicsit ciccegve, a farkát csóválva egy pillanatra a hátsó két lábára ül, mancsait felemeli és mintha egy láthatatlan tárgyat fogna, megszólal:


Mezőség #2 296388

-Hát... nem szokott ilyen... nyugodt lenni.
~A kinézetére gondolt. Az is enyhén szólva... más... Suspect ~
-Jaaa... hát, MMO. A harcokon láttam már Ren-samától különbeket is. Felnőtt, esetleg? :3
A macska ezen a ponton nem bírja tovább, a fejére csap mancsával, aztán elfordul és elvonul kissé távolabbra. Immár, hogy mindkét pet elindult a maga útjára, ki erre, ki arra, beállok Ren-sama mellé, mintha csak a buszra várnánk, kezeimet a hátam mögött összekulcsolva.
-Egyébként te hogy vagy? Mintha nyugodtabb lennél, mint mikor utoljára találkoztunk. -jegyzem meg, bár ennek én csak örülni tudok. :3
Hopp, máris egy bagoly akadt Álom karmára? Az üzenet szerint igen.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség #2 Exp_bal2062/2100Mezőség #2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.