Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozirisz Kovácsműhelye

5 posters

Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 08 2013, 14:39

Ozirisz Kovácsműhelye

Egy hangulatos kis kovácsműhely a Kezdetek Városának nyugati részében. Csendes, nyugodt környéken található az épület, egy fogadó mellett, ahol a műhely bérlője általában meghúzza magát. Noha a kovács még nem valami jártas a fegyverkészítésben, de pár alap fegyvert, esetleg pajzsot el tud készíteni. Nem célja más játékosok kizsákmányolása, ezért hozott ércből jelképes összegekért készíti el tudása szerint legjobb minőségben amit tud. Célja a mesterségének a fejlesztése, és nem a meggazdagodás, főleg nem mások kárára.


Hozott ércből 10 aranyért kovácsolom az általam ismert fegyvereket/pajzsokat.
Rendeléseket felveszek, és ahogy elegendő ércem lesz hozzá, legyártom.
Valamint T1-es érceket, esetleg T1-es fegyverkészítés recepteket veszek.



Jelenlegi érckészletem:

0 Bronzérc, 0 Sida Kő, 1 Halvány Rubin, 1 Vasérc, 0 Munkálatlan Bőr, 0 Holdkő, 0 Rubin


Jelenlegi receptjeim:

Ősi Pók Emblémás Íj (+2 irányítás +2 fegyverkezelés) /Íjász fegyver/
Hozzávalók: 4 Munkálatlan Bőr 1 Sida Kő

Fa Irányítópálca (+1 irányítás) /Állatidomár fegyver/
Hozzávalók: 2 Sida Kő

Irányítópálca (+2 irányítás) /Állatidomár fegyver/
Hozzávalók: 2 Sida Kő 1 Bronzérc


Körpajzs (+3 páncél) /Lovag pajzs/
Hozzávalók: 3 Bronzérc

Nagy Körpajzs (+4 páncél) /Lovag pajzs/
Hozzávalók: 3 Bronzérc 1 Sida Kő


Életlen Katana (+2 erő +1 fegyverkezelés +1 gyorsaság) /Kardforgató fegyver/
Hozzávalók: 2 Vasérc 1 Munkálatlan Bőr 1 Bronzérc

Hálóvágó (+3 erő) /Kardforgató fegyver/
Hozzávalók: 2 Vasérc 1 Bronzérc

Fényes Vaskard (+5 erő) /Kardforgató fegyver/
Hozzávalók: 4 Vasérc 1 Bronzérc




Előrendelések:

-


Raktáron:

-



Minden érdeklődőt, vásárlót, beszállítót sok szeretettel várok!


Utoljára frissítve: 2013. 10. 05.


A hozzászólást Ozirisz összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 08 2013, 01:21-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal19096/10100Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Szept. 08 2013, 14:45

Akkor írnék is ide elsőnek.
Ahogy betérek a Főnixkönny üzletlánc tagjaként, az újonnan nyílt és közeli boltba, meglátok a termékek között két apróságot, ami számomra értékes.

"2 db Vörös Pitypang"

- Hali! A nevem Hayashi Yuichi, de azt hiszem találkoztunk a kilencfarkús küldetésen. Ez a két apró növényke eladó? - tényleg ismerős volt a srác, ja igen, hisz tetszett neki Hime, nem is csodálom miért. Remélem jól van, hisz még most is szeretem, meg azóta sem bukkantam a csuklyás nyomára. No sebaj. Érdekel az új hely, meg persze a növények jelenleg.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal4298/4400Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 08 2013, 15:28

Éppen, hogy berendezkedtem a frissen kibérelt műhelybe, máris betoppant az első vevőm. Yuichi volt az, a küldetésről. A két növényke felől érdeklődött, amit nemrég nyertem.
Hali Yuichi, én Ozirisz vagyok. Ha jól rémlik, a sakkfigurás találós kérdést te találtad ki...
Természetesen eladó, egy kovács nem sokat tud vele kezdeni... Mivel már küldetésről valamelyest ismerjük egymást, 5 aranyért odaadom a növényeket. Nálam csak porosodna, és még a végén lejárna a szavatossága és eltűnne...
Tessék, használd egészséggel!
- mondtam, majd átnyújtottam a srácnak a növényeket.
Potifőzést vagy kristályírást űzöl? - kérdeztem érdeklődve Yuichit - Esetleg még más árúval szolgálhatok? - kérdeztem ismét, bár nem mintha hú de nagy árukészletem lenne így frissen nyitás után.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal19096/10100Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Szept. 08 2013, 18:35

Emlékezett, igen, és pontosan is, bár előtte a cápát senki nem jegyezte meg úgy mint én...
- Igen, az annyira könnyű volt a Kyuubitól, azért a tiéd sem volt semmi a négy macska, én sokkal többet mondtam volna - nevettem el magam, már ott abban a körben a lódarázs is elég vicces válasz volt, de volt más ami miatt ilyenen akkoriban nem nevettem.
- Köszönöm - és nyújtottam át az aranyat.
- Igen potifőzéssel foglalkozom, ha gondolod nézz be hozzánk, Azért a királyi többes, mert Chan-nal visszük az üzletet, ő pedig kristály író - feleltem mosolyogva, talán egy jövőbeli vásárlót láthatnak szemeim most. Míg Chan kint van küldetésen, addig úgyis én felelek, mindkettőnk üzletének, portalanításával.
- Köszönöm, de még nem élnék vele, azonban időközönként mindenképp meglátogatlak, mert keresek valamit. A neve szabdaló, arra vevő vagyok! - bicentettem a srácnak, és remélem tényleges vásárló lesz belőle, csak pár saroknyira vagyunk tőle. Majd intettem egyet és szóltam még - minden jót! - majd távoztam.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal4298/4400Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 08 2013, 20:08

Yuichi a négy macskás kérdésre is emlékezett, és nevetett, hogy többet mondott volna rá.
A legtöbb találós kérdésben van valami ravaszság, ami miatt egyszerűbb a válasz, mint hinnéd. A sakkfigurákon viszont gondolkodhattam volna napokig, mert annak ellenére, hogy tudok sakkozni. - mondtam neki.
Megköszönte a növényeket, és fizetett. Én köszönöm a vásárlást! - feleltem rá.
Majd mesélt a Chan-nal közös boltjukról, hogy ő potifőző, Chan pedig kristályíró.
Természetesen, benézek, hátha van valami amire szükségem lehet. Főleg, ha már ilyen közel vagytok.
Aztán emlegetett egy Szabdaló nevű kardot. Sajnos ahhoz még nincs meg a szükséges kovácsolási receptem, de ha meglesz, mindenképp szólok - mondtam neki.
Majd intett, elköszönt. Minden jót neked is! - mondtam neki.
Távozása után kicsit még rendezgettem a műhelyben, pakolgattam a holmikat, és szépítgettem a kiírásokon. Egész jól ment a bolt, mihelyt kinyitottam, már jött is az első vevőm.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal19096/10100Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Suzume Hétf. Jún. 30 2014, 20:41

Most, hogy Szophie-channal megegyeztem most már csak egy jó fegyver kellene. Íjász cuccokból nincs túlságosan eleresztve a játék. Sebaj, legalább nem kell annyit cserélgetni. Ha jól tudom ez az egyetlen bolt ahol még kapni T1-es cuccokat. Bár ott van még a bolhapiac de azt amit én akartam az pont nincs. Határozottan lépek oda pulthoz és támasztom meg magam rajta.
- 50 arany egy futóíjért megfelel? - Mosolygok az eladóra.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal10/2700Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 30 2014, 21:12

Éppen tettem-vettem a műhelyben, amikor egy csinos lányka érkezett, és lépett a pulthoz.
Üdvözletem! Természetesen! - feleltem a lánynak mosolyogva, majd átnyújtottam neki a Futóíj ( +2 Irányítás +1 Fegyverkezelés +3 Gyorsaság ) -at. Köszönöm a vásárlást!
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal19096/10100Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Danee Kedd Jan. 26 2016, 03:54

Készíts nekem, kérlek 2 darab Szalmakalapot, az alapanyagot elküldtem, már csak az árat mond és küldöm azt is!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Ozirisz Kovácsműhelye Exp_bal7644/7700Ozirisz Kovácsműhelye Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Glitch Vas. Jan. 28 2018, 11:56

Kérésre topic lezárva. Bolt jogutód: Justice League céhbolt
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Ozirisz Kovácsműhelye Empty Re: Ozirisz Kovácsműhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.