Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argo

Go down

Argo Empty Argo

Témanyitás by Argo Szer. Aug. 28 2013, 15:12

*Alaposan átszemléli a többiekét, majd megropogtatja az ujjait - füldugóval a fülében.* Nna, akkor nézzük mi is.

Először is: én az oldal második Argo-ja vagyok csupán, az elsőt sajnos nem volt alkalmam megismerni.

Hogy ki is pontosan Argo? Az a lányka, akit Kirito egyszerűen Patkánynak nevez, afféle személyes besúgója. Ne nézzetek rám ilyen csillogó szemekkel, nem fogok ingyen bossinfókat súgdosni nektek, azt továbbra is KayaBánál dobáljátok ki kockán Razz

Mesélői bemutatkozás röviden:
Ha mesélek, azt szeretem pontosan és aszerint megcsinálni, amit ígértem. Arról szólva, hogy miket szeretek mesélni; úgy is mondhatnám, hogy elválik. Lehet, hogy egy horrorisztikus kísértetházba viszlek titeket, esetleg egy cirkuszba, vagy egy másik világba Aincradon túl, ami mégis Aincrad egy kicsit. Az biztos, hogy igyekszem olyan küldetéseket kitalálni és vezetni, amik még nem voltak a játékban. Nem szokásom rövid, pár szavas mesélői reagokat írnom, szeretek mindent alaposan kirészletezni, hogy minél jobban magatok elé képzeljétek azt, amit én is, és így ne legyenek félreértések. Persze ehhez kicsit az is hozzátartozik, hogy kell is tudnom hosszúakat írni, ami, ha egy helyben toporognak a karik, nem fog menni Razz
Határidő szempontból a képletem mindig ugyanaz: lehetőleg tartsd be, ha előbb ír mindenki, annak még külön örülök is. Nem tartom magam túl szigorúnak, nem szeretek senkit kidobálni a küldijeimből, így általában egy-két kör haladékot szoktam adni, de annál tovább nem, kivéve, ha valaki megírja, hogy szabadság vagy egyéb miatt meddig marad távol, és képes-e pótolni a felgyűlt tartozását. Ez az utóbbi években végképp igaz, mivel nálam is sokszor beüt a felnőttek világának bizony néha nagyon is hirtelen oldala és kimaradok pár napokra, de sosem kell aggódni, mert erről mindig jelzek nektek is, időben, és mindig visszatérek mint a jojó.
(Nem, ez nem JoJo utalás volt... vagy de?)
Kockázós harcok? Bizonyára lesznek, hisz jómagam is nagy rajongójuk vagyok, felhasználói tekintetben biztosan Razz  Viszont alternatív harcokra is lehet tőlem számítani, mint például az Egy, kettő, három Kyuubi-jánál.

Amit elvárok és szeretek:
Kreativitás, és persze a karakterhűség, bár ez utóbbi általános elvárás az oldalon.  Általában van egy előre megírt forgatókönyvem, megoldási képletem egyes rejtvényekhez, megoldásokhoz, de nagyon szoktam neki örülni, ha egy-egy karakter teljesen más gondolattal rukkol elő, akár elfogadható, akár nem. .
És végül: ha nálam találtok valamilyen hibát, avagy kérdésetek akad, nyugodtan fel lehet tenni akár PÜ-ben, akár chaton, ha fent látjátok a nevem (Argo, Chancery, Afton és Chara képében. Régi karaktereim még Saya, Hürrem, Kokoro és Moonsoul).


2016 nyár elején az oldal admin-hármasának tagjává avanzsálódtam egy időre. Mai napig szívesen segítek az aktuális adminnak és moderátoroknak.

Színem: c88141

Folyó meséléseim:






Már lezajlottak:

Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.