Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[10. boss] 2. próbálkozás

+2
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
6 posters

Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 18 2013, 18:51

Érkezzetek meg, beszéljétek meg a taktikát, a szokásos. Határidő szűkében akkor is megkapjátok a burkot, ha harc közben veszitek. Az infók akkor repülnek ki mindenkinek, ha az első próba le lett zárva.

Ez a kettes csapat, aki a küldetéseknél elfelejtett jelentkezni az utólag is jöhet, ha még az első körben ír.

Határidő: mindenkinek 3 nap, a harci rész pedig 2nap/fő lesz


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 31 2014, 02:09-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 18 2013, 23:59

Na akkor újratervezés. Már okosabbak, ügyesebbek, szebbek, rafináltabbak és persze idegesebbek is vagyunk. Én legalább is igen Cool Uccu neki, kenjük el a boss száját!

THIS IS SPARTAAAA!

S már be is lököm a boss kapuját. Ideje Falánkot megetetni egy kis Marcang steakkel. Véresen szereti. Nagyon véresen.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal10/5000[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Aug. 19 2013, 17:45

- Apa, ez berúgta az ajtót.
- Be.
- Megrúghatlak én is?
- He?
- Kérlek.
- Hogyne... Aucs! Te megrúgtál!
- Hisz megengedted.
- Ja. Hé elég volt! Fejezed be!
- De jól esik.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal2601/2700[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Aug. 20 2013, 15:19

Gyors szaladásba kezdek, mert a kis bossocska nem vár mindenkire, így viszont sietnem kell. Tűzrózsa nem dolgozott előzőleg, így természetesen felültem hátára és megindultunk, hogy időben odaérjek a terem elé újra. Ott Peterrel és Anattal találkoztam össze. Bár az előzőleg sem éltem túl a csapást most reménykedek. Miután megérkeztem lihegve mondom a többieknek.
- Lehet hogy most nem Marcangnak kéne mennünk.... meg kéne lesni azt a kastélyt a zöld burok alatt nem gondoljátok?
Azonban nem akarok zavarni, így ha a fiúk közül, vagy más mondja azt, hogy menjek innen, akkor fogom a kristályomat, és hazateleportálok.

//amennyiben Peter vagy Anat, esetleg más elküld apostjában, nem veszek részt a harcban Very Happy//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal3819/4100[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Yurihime Szer. Aug. 21 2013, 00:20

Ott voltam. Most is ott leszek!
Eltökélt és határozott voltam. Most is az leszek!
Segíteni akarásom sosem volt erősebb bennem. Most még erősebb lesz!
Bent voltam a teremben. Most is ott leszek!
Láttam az ellenfelünket. Most is látni fogom!
Láttam a kristályokat és a burkot. Most is látni fogom!
Láttam, ahogy a legerősebb harcosok mindent beleadtak. Én is bele fogok adni mindent!
Felkészülten vártam, hogy segíthessek. Most még jobban fogok rá készülni!
Kudarcot vallottam...

...de most...

...hasznos leszek!
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal10/1500[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Aug. 21 2013, 16:37

A legjobb barátommal való beszélgetés után, és az első próbálkozás után, mely csúfos vereséggel ért véget, nem tudok tovább tétlen maradni. Értem őt is, de más vagyok, így megjelenek én is a boss termének ajtaja előtt. A létszám hihetetlenül kevés. Mindössze öten vagyunk. Öt ember száll szembe ezzel a rettenetes boss-al. Hazudnék, ha azt mondanám: nincsenek kétségeim. Korábban több mint tíz ember vett részt ezen, mégis... mégis oly hamar érte őket a vereség. De már döntöttem. Itt vagyok és itt is leszek, nem futamodok meg, érjek bármi keveset.....
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal2110/2300[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 21 2013, 18:24

A kapu kinyílt. A kaputól nem messze három embernagyságú kristály lebeg a levegőben. A bal oldali zöld, a középső fehér, a jobb oldali pedig fekete. A kristályok egymástól körülbelül húsz méterre vannak. Minden kristály körül a saját színével egy körvonal látható, körülbelül öt méteres körben a kristálytól. A kristályok közelében egy ember nagyságú kutyaszerű szörny pihen. Feje fölött a következő látható: Marcang

[10. boss] 2. próbálkozás D3baa0a33a75f4a3be8d6a02360a74ad

A kutya mögött a távolban egy óriási zöld gömb látható, a két oldalán egy-egy emberszerű zöld alakkal. Pontosan nem látjátok, hogy mi van ott, de előreláthatólag ők sem fognak nektek gondot okozni, míg át nem juttok Marcangon.

Anatole Saito (Sebzés: 44, minden 6. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Peter Worker (Sebzés: 8, pet sebzés: 18, minden 6. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 3 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Boss
Kusumi Ayani (Sebzés: 0, pet sebzés: 20, minden 4. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Kusumi Ayani
Boss
Yurihime (Sebzés: 22, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss
Tetsuko Jin (Sebzés: 4, minden 5. körben pihen, találathoz 5 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss

Marcang: teljes HP, teljes páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél
Peter Worker: 145 HP, 43 páncél
Kusumi Ayani: 115 HP, 15 páncél
Yurihime: 75 HP, 16 páncél
Tetsuko Jin: 250 HP, 40 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Aug. 21 2013, 23:29

Rettenetesen kevesen jöttünk el, ami szerintem tök gáz. Persze a burok nem olcsó mulatság, de ha már az első buktató után feladják, hát akkor igen hosszadalmas lesz a kijutásunk. Se Mirika, se egyetlen íjász. Viot én kértem, hogy ezt az összecsapást hagyja ki, Yurihime szerencsére ezúttal is rendelkezésünkre áll. És itt van a Voiceból az a lovag gyerek is, akire már a multkor is számítottam.

No de lássuk újra azt a boss fajzatot, ideje móresre tanítani azt az arcátlant. Hoztam ám neki arckrémet, itt lapul az inventorymban, majd alkalomadtán lekezelem vele. Switchre nem lesz szükségem, hisz a kollektív sebzés ellen nem tud senki sem leváltani, így hát ideje a tettek mezejére lépni. Marcang sorozatos támadása rosszul sült el, totális csőd volt, így ezúttal okosabban kell hozzáállni a dolgokhoz és ha minden igaz, a kristályokkal kell babrálni. Mit tanítanak az iskolában? Zöldre vált a lámpa, akkor szabad a közlekedés. A zöld az olyan barátságos szín és ott a távolban is két alak várakozik, szintén zöldben. Nekik sem esett bajuk, talán nekem sem fog. A fehér kristállyal pórul jártunk a legutóbb és a fekete meg nem az én színem. Ergo kizárásos alapon ződ. no meg a fehérbe ment bele a múltkor a lélek nyíl, akkor kizárásos alapon a fekete lehet az elkárhozott lelkek világa. So először becaplatok a zöld kristály 5 méteres auraizéje alá. Ha nem esett bajom, akkor onnan indulok neki támadni. Ha sikerül sebeznem Marcangot, akkor vissza a zöld kristály alá, majd így tovább a többi támadásnál is. Ha ez nem válik be, akkor próbálkozunk másként.


Zöld kristály alá lépek, majd támadok, majd zöld kristály (akkor is, ha nem sikerül a támadás), majd támadok, majd zöld kristály, majd harmadjára is támadok, végül visszavonulót fújok és ismét zöld kristály. Persze mindezt akkor, ha nem esik bajom a kristály alatt. Lehet túlkombináltam, de hátha Very Happy


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 21 2013, 23:44-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal10/5000[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 21 2013, 23:29

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 2. próbálkozás 4767249862_5877ffd2ef_s [10. boss] 2. próbálkozás 4767250438_224285ea8b_s [10. boss] 2. próbálkozás 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 21 2013, 23:42

Talált! Marcang 132 sebzést szenvedett el.

Marcang 8-at sebzett Anatolera.

Amint Anatole besétált a zöld kristály hatókörébe a kristály és Anatole között egy zöld sugár jelent meg, ami a kristály közepe és Anatole feje között húzódott.

Amint a zöld sugár elérte a kör szélét a kristály robbant egy kisebbet, 20-at sebezve mindenkiben. Visszafutáskor nem robbant még egyszer. Ez összesen háromszor történt meg, 60-at sebezve mindenkiben.

A zöld kristály egy zöld jelzőt tett Anatolera.

Marcang is a zöld kristály hatókörébe ment. Ő egy másik zöld jelzőt kapott.

Marcang: teljes HP, -132 páncél (3 vérzés, 1 zöld jelző)
Anatole Saito: 104 HP (1 zöld jelző)
Peter Worker: 128 HP
Kusumi Ayani: 70 HP
Yurihime: 29 HP
Tetsuko Jin: 230 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Aug. 22 2013, 00:03

Kevesen voltunk, de legalább Anat jelenléte miatt nem ért akkora csalódás, mint amekkorának kellett volna érnie. Ennyit a többiekről, persze elvárják majd, hogy mi is ott legyünk a későbbiekben.
Hisame a bestia felé szállt, ám kiabáltam neki, hogy álljon meg, ne támadja Mr. Marcangot. Anatole magával csalta a kristály alá és jól láttam, hogy mi történt, mikor kijött alóla. Egyedül maradtak, kettesben...
- Hisame, gyere! - intettem neki és a fekete kristály körébe léptünk - Ez lesz a miénk.


A Fekete kristály körébe lépünk.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal2601/2700[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 22 2013, 00:11

Marcang 9-et sebzett Anatolera.

Marcang 3 sebzést szenvedett el.

Amint Peter besétált a fekete kristály hatókörébe a kristály és Peter között egy fekete sugár jelent meg, ami a kristály közepe és Peter feje között húzódott. (A pet és a kristály között is van egy kisebb.)

A fekete kristály 1-el sebezte Petert.

A zöld kristály még egy zöld jelzőt tett Anatolera.

Marcang kapott még egy zöld jelzőt.

Marcang: teljes HP, -135 páncél (3 seb, 2 zöld jelző)
Anatole Saito: 95 HP (2 zöld jelző)
Peter Worker: 127 HP
Kusumi Ayani: 70 HP
Yurihime: 29 HP
Tetsuko Jin: 230 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Aug. 22 2013, 12:31

Hát én következtem.... fogalmam sem volt, hogy mit tegyek. A zöld kristály alatt Anat harcolt Marcanggal, és ha megtámadom a bestiát akkor lehet, hogy kicsalom onnan. Mindenesetre azt tudjuk, hogy a fehér kristály mit csinál, viszont mi történik, ha beállunk alá? Így hát rákérdezek a többiekre.
- Emberek... meg kéne próbálni a fehér kristály alá is beállni.... az igaz, hogyha Marcang belé lő, akkor sebeződünk, de mi van hogyha alatta védve vagyunk? Anat én megpróbálkozok vele, ha engeded, ezzel is több infónk lesz, ha sikerül. De ha te nem szeretnéd, akkor mellőzöm. Mindenesetre... Switch Anatole Saito! - ezzel átadtam a 2 köröm Anatnak.

Összegzés:
Ha Anat engedi bemegyek a fehér kristály alá, ám akár engedi, akár nem átadom Anatnak a támadásaim... (Zúzd szét Marcangot)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal3819/4100[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Aug. 22 2013, 19:18

- Köszönöm a cserét! - intek oda Ayaninak, bár fogalmam sincs egyelőre mit kezdjek vele. - Menj akkor a fehér kristály alá, egy próbát megér, úgysem ismerjük még a hatását!
Na de most mégis mi a csudát csináljak? Van rajtam 2 zöld jelző, a bosson szintúgy. Marcang beslattyogott a zöld kristály alá utánam, szóval talán onnan ki kellene csalni. Először azonban megnézem mi történik akkor vele, ha itt a zöld aurában sebzem, aztán taktikázom tovább.

Először támadom a boss, amíg mindketten a zöld kristály alatt vagyunk. Aztán kimegyek a zöld aura alól és úgy támadom a bosst még kétszer.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal10/5000[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 22 2013, 19:18

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 2. próbálkozás 4766610511_dda12706fc_s [10. boss] 2. próbálkozás 4767250438_224285ea8b_s [10. boss] 2. próbálkozás 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 22 2013, 19:56

A kristályok izzani kezdtek.

Talált! 84 sebzés. (Ugye Ayani csak két kört tudott átadni, mivel nincs több neki.)

A SWITCH sikeres. Marcang követte Ayanit a fehér körbe Anat első támadása után.

Marcang 10-et sebzett Ayaniba.

Marcang 3 sebzést szenvedett el.

Amint Ayani besétált a fehér kristály hatókörébe a kristály és Ayani között egy fehér sugár jelent meg, ami a kristály közepe és Ayani feje között húzódott. (A pet és a kristály között is van egy kisebb.)

Amint Anatole kimozdul a második ütéséhez és elhagyja a kört, a kristály robban és mindenki sebződik 20-at.

A fekete kristály 2-vel sebezte Petert.

A zöld kristály még egy zöld jelzőt tett Anatolera.

A fehér kristály 1-el gyógyította Ayanit.

A fehér kristály adott Marcangnak egy fehér jelzőt.

Marcang: -22 HP (6 seb, 2 zöld jelző, 1 fehér jelző)
Anatole Saito: 65 HP (3 zöld jelző)
Peter Worker: 95 HP
Kusumi Ayani: 41 HP
Yurihime: 9 HP
Tetsuko Jin: 190 HP

-----------------------------

Anatole Saito (Sebzés: 44, minden 6. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Peter Worker (Sebzés: 8, pet sebzés: 18, minden 6. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 3 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Boss
Kusumi Ayani (Sebzés: 0, pet sebzés: 20, minden 4. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Kusumi Ayani
Boss
Yurihime (Sebzés: 22, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss
Tetsuko Jin (Sebzés: 4, minden 5. körben pihen, találathoz 5 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss


// Yurihime jön, nem pihen. //


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 22 2013, 23:04-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Yurihime Csüt. Aug. 22 2013, 22:43

A küzdelem teljesen más volt, mint legutóbb, és bár most is szenvedtünk, mégis biztatóbbnak tűnt a harc. Belevetettem magam hát a közepébe, és a fehér körbe berohanva előbb Ayani-samának frissítettem fel a csíkját a feje mellett, majd igyekeztem belemélyeszteni Marcang-samába a lándzsámat. Bíztam benne, hogy mindent jól csinálok, pengeélen táncoltam.

// Beléptem a fehér kristály alá, 22 HP-t gyógyítok Ayanin, és támadom Marcangot //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal10/1500[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 22 2013, 22:43

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 2. próbálkozás 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 22 2013, 23:05

Talált! 21 sebzés.

Ayani 22-őt gyógyult.

Amint Yurihime besétált a fehér kristály hatókörébe a kristály és Yurihime között egy fehér sugár jelent meg, ami a kristály közepe és Yurihime feje között húzódott.

A zöld kristály felrobbant. Mindenki 50 sebzést szenvedett el. Yurihime meghalt. A burka elhasználódott és ha nem volt, akkor kérem, hogy szóljon nekem PÜ-ben.

Anatole sugara túl sokáig volt a körön kívül. Robbanni kezdett. Mindenki 10-et sebződik.

Marcang 10-et sebzett Ayaniba. Ayani meghalt. A burka elhasználódott és ha nem volt, akkor kérem, hogy szóljon nekem PÜ-ben.

Marcang 6 sebzést szenvedett el.

A fekete kristály 3-al sebezte Petert.

A fehér kristály adott Marcangnak egy fehér jelzőt.

Marcang: -49 HP (6 seb, 2 zöld jelző, 2 fehér jelző)
Anatole Saito: 5 HP (3 zöld jelző)
Peter Worker: 32 HP
Kusumi Ayani: halott
Yurihime: halott
Tetsuko Jin: 130 HP


// Tetsuko Jin jön, nem pihen. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Aug. 23 2013, 00:58

Hallottam hírét ennek a bosnak, de hogy ennyire erős lenne, ráadásul ez még csak nem is az eredeti, hanem egy egítő. Mire pislogok kettőt, már kettőt ki is mentett a burok. Szó szerint ijesztő az amit látok, hamar hullanak az emberek. Nos én támadásban nem jeleskedem, ezért csak a fehér körbe, zónába lépek be, majd amint megkapom én is azt a jelzést, kilépek a körből lássuk mi történikk Azután megint visszalépek...

//Tehát Jin belép a fehér zónába, majd kilép belőle és megint belép, ha ez nem megoldható, akkor bentmarad a fehér zónában és nem lép ki onnan... és nem támad //

KA: 20 hp-val többet vontál le tőlem a 3. körben. 20 helyett 40-et Sad
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal2110/2300[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 23 2013, 02:03

Marcang 10-et sebzett Peterre.

Amint Jin besétált a fehér kristály hatókörébe a kristály és Jin között egy fehér sugár jelent meg, ami a kristály közepe és Jin feje között húzódott.

A zöld kristály felrobbant. Mindenki 50 sebzést szenvedett el. Anatole és Peter meghalt. Ha volt burkuk, elhasználódott, ha pedig nem volt, akkor szóljanak PÜ-ben.

Mikor Jin sugara elérte a kristály hatókörét mindenki 20 sebzést kapott.

Marcang 6 sebzést szenvedett el.

A fekete kristály hárommal gyógyította Marcangot.

A fehér kristály egyet gyógyított Jinen.

Marcang: -52 HP (6 seb, 2 zöld jelző, 2 fehér jelző)
Anatole Saito: halott
Peter Worker: halott
Kusumi Ayani: halott
Yurihime: halott
Tetsuko Jin: 81 HP


// Jin jön, nem pihen. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Aug. 23 2013, 03:17

Mindenkinek aktiválódik a burka körülöttem, máér csak én marad, egyedül, velem szemben pedig ez a kíméletlen valami. Jól tudom, hogy itt már esélyem nincs, ezért előszedem a hazatérés kristályomat és használom, mást nem tehetek.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[10. boss] 2. próbálkozás Exp_bal2110/2300[10. boss] 2. próbálkozás Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 23 2013, 04:33

// A harcnak vége. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 2. próbálkozás Empty Re: [10. boss] 2. próbálkozás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.