Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niceplace

+8
Kayaba Akihiko
Yue
Szophie
Leafa
Aida Atsumori
Hime
Danee
Zakuro
12 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Pént. Május 16 2014, 22:24

/Szophie/

Szokásosan sétálgattunk Inuval amikor éhes lettem. De most valami sütire vágytam.
-Éhes vagyok Inu. Hova menjünk enni?-kérdeztem.
-Passzlom. Találd ki.-mondta Inu.
-Akkor ma keresünk egy olyan helyet amit még nem láttunk, jó?-mondtam.
-Semmi kedvem hozzá.mondta Inu.
-Nem kérdés volt!-mondtam aztán elkezdtem tovább sétálni.
-Hé! Várj meg!-mondta Inu, közben sétált oda mellém.
Sétáltunk és sétáltunk. Jobbnál jobb helyeket láttunk de mindet már láttam vagy már voltam benne.
-Üljünk már be valahova. Elegem van!-mondta Inu.
-Aha.-mondtam.
(Nem figyel rám? Ez érdekes. Akkor tényleg egy új helyet akar találni ha még vissza sem szól.)-gondolta Inu.
Amikor már majdnem feladtam, hogy találjak egy cukrászdát akkor láttam meg.
-Menjünk Inu! Az a hely nagyon aranyos!-mondtam.
-Végre!-mondta Inu.
Bementünk a cukrászdába.
-Hűha! Látszik, hogy nemrég nyitották és annyira aranyos hely, nem Inu?-mondtam Inu-nak.
-Én nem lány vagyok de azért aranyos hely.-mondta Inu.
(Egek, van hely egyáltalán?)-gondoltam.
-Nem nagyon van hely.-mondta Inu.
Közben egy nagy korgást lehetett hallani. Természetesen az én gyomrom volt. Elindultam, hogy jobban megnézzem, hogy hol van hely. Helyet láttam de az egy másik személy mellett volt. Így még a végén lehet, hogy zavarnék. De azért egy próbát megér. Odamentem a lány asztalához és akkor láttam, hogy egy állatidomár. Ami még meglepett, hogy farkasa van. Ami nekem igen ritkaság.
-Bocsánat, leülhetek?-kérdeztem, közben egy nagyot korgott a gyomrom. Elvörösödtem egy kicsit mert kicsit nagy volt a korgásom.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Szomb. Május 17 2014, 13:37

Vártam a rendelésemre, közben a fejemet forgatva csodáltam meg az épületet. Igazán takaros hely volt, és zsúfolásig telt. Még éppen sikerült az utolsó üres asztalhoz leülnöm, amelytől azelőtt nem sokkal ment el egy párocska. Jöttek még vendégek, és lassan betöltötték az összes üres helyet minden asztalnál, csak mellettem volt még üres hely, ugyanis barátságos mosolyom ellenére nem mert leülni hozzánk senki, mert Vezér minden alkalommal gonosz, mélyről feltörő morgást hallatott, amint megközelített valaki. Így hát volt, aki inkább a padlót választotta, mint engem.>.>
- Most már abbahagyhatnád! - dorgáltam meg morcosan, és a földön csücsülő játékosra vándorolt a tekintetem. Szegény.__. Talán ide kellene hívnom..
- Mégis mit? - kérdezte farkasom unottan, még ásítva is egyet.
- Te azt nagyon jól tudod! Elnézést kellene kérnünk.. - Ekkor azonban egy ember végzett, így a földön csücsülőnek is jutott hely. Szóval mégsem kell idehívnom.. Sóhajtottam egyet.
- Miattad nem mer idejönni senki. - ingattam meg a fejem.
- És ez miért baj? Legalább biztosítom a zavartalan étkezést. - húzta félmosolyra száját farkasom, már amennyire egy farkas tud mosolyogni.. Szerintem inkább vicsor mindez.>.>
Végre megérkezett a pincér, és lerakta elém a sütimet, Vezér elé pedig egy adag..valamit tett le. Kérdőn néztem a pincérnőre, aki csak rám mosolygott, és a következőt mondta:
- A ház különlegessége ragadozó petek számára. - vonta meg a vállát. - És ma a ház ajándéka. - ezzel elment. Én pedig csak pislogtam. Na akkor jöjjön a tesztelés! És pet kaját is tesztelünk egyszerre! Micsoda szerencsés reggel!
Amint előkotortam invertorymból a szépséges villát, melyet Himétől kaptam Karácsonyra, és elkezdtem volna falatozni.. odajött hozzánk egy lány. Vezér szinte rögtön rákapta tekintetét, és fogait kivillantva vicsorgott, morgott. Ám a következő pillanatban észrevette azt, amit én is.. Egy kicsike kis farkast! Hati óta nem láttam másik farkas petet senkinél, szóval ez.. igazán meglepett! Meg egy kicsit furcsa is volt, mert.. azt hittem, nekem van egyedül csak farkas petem.__. Még Hati is démonfarkas volt.. Viszont a régi Vezérre emlékeztetett a picike.. Vajon vele is ilyen nehéz bánni? Fajtársa láttán Vezér is meglepődött, és rögtön abbahagyta a vicsorgást. Fülét kajlán lecsapta, és farka vad kalimpálásba kezdett. Barátságosan nézett a petre, habár minden tekintetben felséget, fölényt mutatóan.. Még egyet vonyított is, ami - ha tudásom nem csal - azt jelentette, hogy ez itt az ő területe. Én csak a fejemet fogtam, hogy mégis miért kell egy étterem közepén ilyesmit csinálnia, de végül nem rúgtak ki minket a helyről, csak pár rossz nézést kaptunk.
- Persze, ülj csak! - mutattam a lánynak a mellettem levő székre, és elmosolyodtam. - Kéred az enyémet? - mutattam a sütimre magam előtt, hallva korgó gyomrát, majd elé toltam, és intettem a pincérnek, hogy újat rendeljek magamnak. Nem fog földhöz vágni egy süti ára.. Nem hiába, pénzem még ebben a világban is van elég. Cool
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Szomb. Május 17 2014, 16:15

- Persze, ülj csak!-mutatta a mellett lévő széket aztán elmosolyodott.- Kéred az enyémet?-mutatott a sütijére aztán hívta a pincért és rendelt.
-Igen, köszönöm.-mondtam kicsit kipirulva mert nem szoktam más emberek ételéből enni vagy kérni.
Közben leültem a székre. Odajött az a pincérnő amelyik az előbb járt itt.
-Kérek egy Franciakrémest és epres sütit!-mondtam a pincérnőnek.
-Igen kisasszony. A szörnyetegének...vagy is az állatának nem kér valamit?-kérdezte gúnyos hangon.
-Csak hozza amit kértem és dolgozzon ahelyett, hogy itt sértegeti Inu-t! De mivel nem vagyok halláskárosult így az előbbit is hallottam így ha nem kér bocsánatot akkor megnézheti magát!-mondtam mérgesen mert nem engedem, hogy sértegessenek engem vagy Inu-t vagy más embert.
A pincérnő bocsánatot kért utána idegesen elakart menni.
-Hajrá Inu!-mondtam Inu-nak. A táskából egy átlátszó gurigát elővettem amit fogalmam nincs, hogy miért raktam be a táskámba. Inu a szájába vette és közeli asztalhoz ment a pincérnő így amikor tovább akart menni Inu elengedte a gurigát amit a pincérnő nem vett észre így elcsúszott kezében a tálcával amin félig megevett süti voltak. Szépen a sütik ráestek a pincérnő fejére és egy páran elnevették magukat.
-Siker!-mondtuk egyszerre Inu-val.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Pént. Május 23 2014, 20:15

/Haru-chan.^^ Ha elfogadsz tőlem pár teljesen jó szándékú tanácsot... Nem szokták belemásolni a szövegbe azokat a sorokat, amit a másik mond. Nem hiba, csak csúnya, és nem szokás. 250 szónak meg KELL lennie minden postodnak, vagy legalább ahhoz közelítő értéknek, kivéve a harci postokat. Ez most leellenőriztem, és 184 szó volt. Wordben te is tudod ellenőrizni. Szintén nem hiba, és nem is tudom, hogy megemlítsem-e, de nekem furcsa volt az NJK használatod.. Szóval.. Miután én azt írtam, hogy ezen a helyen barátságosak az idomárokkal és a petemnek még külön nasit is hoztak.. Ezek után nagyon furcsállom, hogy a te peteddel viszont ellenségesek. Ez így nem életszerű. 🇳🇴A másik, ami zavar, hogy nem tudok meg semmit a karaktered gondolataiból. Egy post nem csak a párbeszédekből áll. És a mondta a.. mondtam a... mondatokat ki lehetne bővíteni olyasmikkel, mindt: mosolyogva, kissé szégyellősen, stb. Szóval írd le a karaktert mimikáját és gesztusait, ugyanis én a puszta szövegből így nem tudom kitalálni, hogy a karaktered mosolygós vagy épp bánatos-e. A petedet is mozgasd így, írd le, hogy milyen testhelyzetekben van, mit csinál, hogy reagál rám és a társára.. Nem mondom, hogy tanulj tőlem, mert én sem csinálom jól, de.. mondjuk úgy, valami ilyesmit kell csinálni.O.o
Ezek természetesen csak tanítójellegű kritikák voltak.^^ Remélem, nem haragszol meg.Embarassed/

Olyan különösnek és távolságtartónak tűnt a lány, ahogy a petjével együtt leült mellénk. Egymással foglalkoztak, beszélgettek, és én nem is igazán tudtam, most mit is tegyek. Zavarjam meg őket a buta csevegés kényszeremmel? Vagy egyszerűen csak hagyjam figyelmen kívül őket, és hagyjam, hogy a sajt világukban ellegyenek? Még akkor is, ha ugyanolyan a petünk?! Még akkor is, ha az ÉN sütimet eszi? Nem, ezt nem hagyhatom szó nélkül csak úgy..
Közben megérkezett a pincérnő, és én is rendeltem magamnak egy új sütit. Hisz azért mégis csak...>.> Szóval velem teljesen kedvesen elszórakozott, meg rám mosolygott a nő, erre a lánnyal meg tök bunkón kezdett viselkedni. Mi van, itt pofára mennek? Bár.. Az azt jelentené, hogy az én pofimat bírják.^^ Vagy a céh jelvényemet? O.o Vannak ilyenek.. Azt is mondták már sokan, hogy a céhem híres, meg nagy, meg erős, meg minden.. Szóval lehet, hogy ezért volt még a külön pet kaja is. Mindenesetre Vezérnek nagyon ízlett, ám nekem így már lett kifogásolni valóm a kiszolgálással kapcsolatban. Én is morcosan néztem a pincérnőre, és teljesen megértettem a lány felháborodását.
- Bunkó. - vetettem oda utánanézve a pincérnőnek, miközben az elment. - Fizet az ember, és még rendes kiszolgálást sem kaphat. - húztam fel az orrom. - Egyébként a nevem Szophie. - nyújtottam felé kezemet, miközben arcom gyorsan mosolygóssá vált. - És ő itt a petem, Vezér. - mutattam farkasomra. Közben szemem rávillant az ő petjére. Szörnyen idegesített ez a másik farkas dolog, és a végére akartam járni. Talán van valami hasonlóság a lány és közöttem, azért van ugyanolyan petünk? Végigmértem a lányt. És vajon az ő farkasa mennyiben hasonlít az enyémre? Van náluk is jellembeli különbség, vagy az övé is alapjában olyan, mint az enyém, és a többi csak a neveltetés kérdése? Hihh.. mennyi kérdés hirtelen.*-*
Amit a lány farkasa csinált, az egyszerre botránkoztatott meg, és vett rá a kacagásra, ahogy a közösen kimondott szó csak fokozta ezt a hatást. Nagyon egy hosszon voltak a petjével, ugyanakkor úgy éreztem, ez azért mégis csak csúnya és gyerekes dolog volt. Mondjuk ők gyerekek.Rolling Eyes
- Ez gonosz volt. - ingattam meg a fejem, de közben kezem a szám elé tartottam, hogy elnyomjam fel-feltörő kuncogásom. Vezér viszont nem kuncogott ennyire, sőt.. Kifejezett sértésnek vette, hogy a másik farkas még csak nem is foglalkozik vele. Most egyre mélyebbről feltörő morgást hallatott, és tisztán kivehető ellenszenvet tanúsított a lány és farkasa iránt. Nem tudtam, mit is kezdhetnék a helyzettel. Nem akartam verekedést, de jobbnak láttam ebbe most nem beleavatkozni.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Pént. Május 23 2014, 20:55

/Szophie/

-Szia Szophie!-Mondtam utána elmosolyodtam és én is nyújtottam a kezemet.
-Szia Vezér!-mondtam Vezérnek.
-Milyen udvariatlan vagyok. A nevem Nanami Haruka. Ő itt-A mondatomat nem tudtam befejezni mert Inu elkezdte a mondandóját mondani.
-A nevem Inukami de az Inu is jó. Ugye Haruka, hogy én is betudok mutatkozni!-mondta Inu kicsit mérgesen mert nem szereti ha én mutatom be mert ugye ő is betudja mutatni magát..
Láttam, hogy Sziphie nézegeti Inu-t. Így belegondolva még nem láttam másnál farkast és így gondolom ő sem. Érdekes egy helyzet volt.
Még ha kezét szája elé is tette akkor is hallottam amit mondott mert szerencsére tökéletes a hallásom. Szophie farkasa nem tűnt annyira boldognak, sőt, inkább úgy nézett ki mint aki megsértődött volna. Vezér egy tisztán hallható morgást adott ki magából. Nem tűnt úgy, hogy kedvel minket de szerintem a legjobban Inu-t nem szerette. Erre Inu viszonzásul szintén egy morgott egyet.
-Bocsi, hogy elfelejtkeztem rólad Vezér. Nem láttam magamon kívűl más farkast még.-Mondta Inu Vezérnek.
-Érdekes. Eddig nem láttam senkinél, hogy lenne farkasa. Már azt hittem, hogy csak nekem van.-Mondtam kicsit elmosolyodva.
-Bocsi Vezér! Inu szinte mindig ilyen szokott lenni. De szerencsére van néha kivétel.-mondtam Vezérnek.
-Kikérem magamnak! Mégis kinek az oldalán állsz te Haruka?-kérdezte Inu.
-Mondjuk nem kéne így viselkedned Vezérrel!-mondtam Inu-nak.

/Nincs 250 szó de nem tudtam többet írni./

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Szomb. Május 24 2014, 11:33

a sem változtattam szüntelen mosolyomon.
- Nagyon ügyes vagy, és önálló, Inukami. - mondtam, és a pet felé nyúltam, hogy megsimogassam, végül azonban mégsem tettem ezt meg, előtte inkább először a petre majd gazdájára néztem.
- Szabad megsimogatni? - kérdeztem, emlékezve arra, hogy régen Vezér sem szerette a simogatást idegeneknek. Csak nekem. Persze most sem igazán engedné, csakhogy már senki sincs, aki meg akarja simogatni. Ahhoz túl nagy, és kevésbé aranyos, mint annak idején. Nos igen, egy térdig sem érő kis ölebet inkább megérint mindenki, mint egy derékig érőt. Most is olyan szerencsétlenül ül azon a széken. Hatalmas termete miatt még esetlennek is gondolhatnánk, pedig ez nincs így. Talán az akrobatika miatt, talán csak mert nemes és ügyes farkas..Rolling Eyes Mindeközben természetesen minden rezzenésével engem és Inukamit figyelte, nem kevés ellenszenvvel élve fajtársa iránt. Pedig az előbb még egészen boldog is volt.
- Én is azt hittem, hogy csak nekem van. - nevettem fel. Közben hallgattam ahogy Haruka-chan és a petje veszekednek. Ez hasonlított ránk. *-* Mondjuk azért Inu mégis kevésbé volt beképzelt és pökhendi, mint Vezér. Meg éreztem itt még valami mást is, amiben eltérnek ők és mi, de nem tudtam megmondani, mi is ez.
Vezér most óvatosan leszállt a helyéről, és Inu mellé lépdelt, arra készülve, hogy farkasmódra megismerkedik társával. Orrával a másik petet kezdte szaglászni, böködni.
- Nem is tudom... Te milyen fajta farkas vagy? - kérdezte aztán félrehúzódva.
- Csak mert...
- Ne mondj semmi bántót! - figyelmeztettem, ugyanis láttam szája szélén azt a huncut vicsort, amit mindig, mielőtt valakinek be akar szólni. Nem akartam, hogy rögtön megbántsa új ismerőseinket.
- De most miért? Egyáltalán nem tűnik felségesnek, mint jómagam és Hati! - húzta fel az orrát.
- Inkább csak közönséges. - a fejemet fogtam ezek hallatán.
- Vezér! - sziszegtem. Miért teszi megint ezt velem?!
- Cöhh..! - nézett még egyszer fajtársára, majd elfordította a fejét.
- Bocsássatok meg. - sóhajtottam. - Erős egoizmussal van megáldva. - vontam meg a vállam.
- Cöhh.. ! - ez volt farkasom utolsó szava ehhez a társalgáshoz.>.>
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Szomb. Május 24 2014, 13:22

-Ez csak természetes. Hiszen Harukával élek.-mondta Inu önelégülten.
-Csak nyugodtan Szophie!-mondtam mosolyogva.
Vezér gazdáját és Inu-t figyelte nem a legkedvesebb nézéssel.
Nevetett fel Szophie mert ő is azt hitte, hogy csak neki van farkasa. Vezér most óvatosan lemászott a helyéről és Inu mellé lépdelt. Vezér az orrával Inu-t kezdte szaglászni, böködni.
- Nem is tudom... Te milyen fajta farkas vagy? - kérdezte aztán félrehúzódva.
-Csak mert...-mondta Vezér.
- Ne mondj semmi bántót! -figyelmeztette Szohie Vezért és Vezéren egy mosoly látszódott.
- De most miért? Egyáltalán nem tűnik felségesnek, mint jómagam és Hati! - húzta fel az orrát Vezér.
- Inkább csak közönséges. - a fejét fogta Szophie ezek hallatán.
Szophie rászólt Vezérre.
- Cöhh..! - nézett még egyszer Vezér Inu-ra majd elfordította fejét.
Bocsánatot kért Szophie Vezér viselkedése miatt, é Szophie sóhajtott egyet. Én közben Inu szájához  tettem az egyik kezemet és a másikkal ahogy tudtam lefogtam. De Inu nem bírta ki.
-Ezt már nem bírom ki, hogy ne mondjam meg a magamét!-mondta Inu már nagyon mérgesen.
-Ha nem is látszik Mr. nemeske de velem aztán nem beszél, főleg mert én sem vagyok közönséges farkas! Talán azért tűnhetek ennyire egyszerű farkasnak mert Harukával élek habár ő sem egyszerű családból való. Csak egy örök makacs és gyakran nagy hülye így mindig nekem kell rá figyelnem, így nemcsoda, hogy egyszerű farkasnak tűnök!-mondta Inu halálosan dühösen. De olyannyira dühös volt, hogy én még ennyire dühösnek nem láttam.
-Csak én annyira nem vagyok elszállva magamtól mint már mondtam mert Nanami Harukával élek!-mondta Inu kicsit nyugodtabban.
-Inukami! Tény, hogy nem vagy közönséges farkas de lennél szíves nem sértegetni Vezért és leégetni engem? -mondtam Inu-nak.
-Bocsánatot kérek Inu viselkedése miatt! Mindig ilyen makacs és bunkó szokott lenni.-mondtam Szophie-nak.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Vas. Május 25 2014, 20:04

/Nyuhh..! >.< Ne másold be azt, amit én mondok.. Kérlek.  @.@/

Mi ketten, a két józan eszű idomár.. Meg a veszekedő farkasaink.>.> Annyira ciki volt, hogy mindenki minket néz, és az eddig még egészen kedves pincérnők is most.. olyan... morcosak. Szerintem mindjárt kidobnak innen minket.
- És ki az a Nanami Haruka? Ki az az én frontharcos gazdámhoz képest? - morogta Vezér csendesen, nem kiabálva, ugyanakkor vészjóslóan. Szemei soha nem látott gyűlölettel villantak. - Te nem is nevezheted magadnak igazán farkasnak, ha még tarts sincs benned. - korholta. - Sem ösztön. Fel kellett volna mérned engem, ahogy egy igazi farkashoz illik. És megérezni a felsőbbséget, ugyanis itt Én vagyok az alfa. És te, mint nőstény, amúgy is a hímek alatt állsz. - mondta kioktató hangon. Mintha csak hirtelen kezelésbe vette volna a valószínűleg fiatalabb társát. Mintha csak most akarná megtanítani neki a dzsungel szabályait.>.> Amikor Vezér sem élt soha ilyen helyen..
- A gazdádra hivatkozni pedig szánalmas. Mi külön állunk tőlük, még ha velük is élünk. A mi dolgunk az ő védelmük és oktatásuk. Jobbá kell tennünk ezeket a szerencsétlen, és elveszett embereket, akik maguktól nem tudnának megélni itt. Nemességet kell árasztanunk a világba, fajtánk szépségét és kecsességét hordozván..
- Elég legyen a szent beszédből! - tettem farkasom szájára kezem, erősen ráncolva szemöldököm.. Mintha csak valami hit oktatáson járnék. A farkasom hamarosan náci propagandát fog hirdetni.O.o
- Én is elnézést kérek.. Azt hiszem, igaz ez a magányos farkas dolog.. Nem igazán jönnek ki jól egymással. De ugye, mint egy másik mondás tartja, két dudás nem fér meg egy csárdában.. - ingattam a fejem. - De mi azért még lehetünk jóban, ugye? ^^
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Vas. Május 25 2014, 22:59

Komolyan mondom ha nem cukrászdában lettünk volna én mindkettő farkasra ordítottam volna de Inu-ra a legjobban, hiszen Vezérnek gondolom Szophie jól megmondta volna a magáét.
-Azt elismerem, hogy Haruka még nem annyira erős de szerintem a te társad sem volt az elején annyira erős!-mondta Inu kicsit mérgesen de mégsem hangosan.
Vezér miközben beszélt Inu közben kb a fejében agyontaposta Vezért.
-Van bennem tarts és van ösztönöm! Viszont én legfeljebb magamban ismerném el amit nem tettem, de mint mondtam még ha elismertem volna is akkor sem viselkedtem volna máshogy mert mint látszik makacs vagyok! Viszont ahogy én látom ha tetszik neked ha nem sajnos hasonlítunk, vagy te nem így gondolod?-mondta Inu már komolyan de vigyorral a száján mert tényleg hasonlítottak.
-Egyébként azt aláírom, hogy különbek vagyunk és, hogy védelmeznünk kell társunkat viszont nem biztos, hogy nem bírnak meglenni nélkülünk. Hiszen tudnak szerezni fegyvereket és ott vannak a képességeik így nem 100%, hogy nem lennének meg, és a valóvilágban állatokra vadásznak az emberek így ott mi lennék azok akik futnának ha élni akarnánk.-mondta Inu Vezérnek még mindig dühösen de még is nyugodt képpel.
Szophie félbeszakította Vezér beszédét és a kezét Vezért szájára tette. Szophie bocsánatot kért és egy teljesen igaz dolgot mondott. Szophie kérdezte, hogy azért mi lehetünk barátok.
-Persze!-mondtam Szophie-nak. -Hasonlítanak szerintem!-mondtam utána nevettem egy kicsit.
-Viszont velük kéne valamit kezdeni mert lassan a végén még kidobnak minket.-mondtam.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Pént. Május 30 2014, 20:32

/Igen, ügyi vagy, jó post lett.Smile/

- Ő? - int fejével felém Vezér, de persze még arra sem méltat, hogy rám nézzen. - Ő most sem erős. Sosem lesz az, mert egy sütizabáló lustaság. - hát.. köszönöm Vezér, ez igazán kedves volt. Persze, hogy le kell járatnod engem egy ismeretlen előtt.>.>
Aztán hallgatott, és hallgatott, én pedig már kezdtem örülni, hogy végre vége... de nem, nem lett mégsem vége. Amikor újra szólásra nyitotta a száját, megint levert a víz.
- Itt mi vagyunk az őshonos faj, ezt ne felejtsd el. - húzta széles mosolyra, az ilyenkor szokásos vicsorra száját. - A domináns, ha úgy tetszik. És mi, farkasok még különbek vagyunk, mint a többi mob. Mi vagyunk az irányítók. Csak ezt még eddig nem fogadták el az emberek.. De persze majd ÉN megmutatom mindenkinek. Esetleg téged is szívesen tanítalak, hogyan legyél a legjobb.. persze csak utánam. Cool- ezzel a lábam mellé lépdelt, és mintha mi sem történt volna, elégedetten lecsüccsent. Én pedig elképedve figyeltem egy darabig, de aztán csak a vállamat vonogattam. Ismerem már a farkasomat, elég jól. Szóval annyira nem volt meglepő ez az egész dolog, mint ahogy az elsőre tűnt.
Megnyugtató mosollyal néztem Haruka-chan felé, miközben elgondolkodtam, hogy vajon ez a lány mennyi idős is lehet. Ugyanis az látszott rajta, hogy fiatalabb nálam. Vajon hogyan került egy ilyen szörnyűséges játékba? Mindannyiunkat kelepcébe csaltak, természetesen, de vajon Őt mi vezérelte, hogy a fejére tette azt a sisakot? Nem, nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy megkérdezzem, bunkóság lett volna tőlem. Főleg, hogy fordított esetben én sem mondtam volna el egy szót sem. Valószínűleg vagy terelnék, vagy hazudnék. De erre nem kerül sor, szóval értelmetlen ilyesmin gondolkodni..
- Most, hogy lenyugodott minden.. - kezdtem bele csendesen, eléggé.. bizonytalanul.
- Lenyugodott? Mi? - kérdezte Vezér értetlenül.
- Te! - vágtam fejbe tanító jelleggel, idegesen.
- Áúú! NE! Mi van már megint? - kérdezte teljesen ledöbbenve.
- Semmi, hagyjuk. - legyintettem, nem volt kedvem leállni vele veszekedni.
- Semmi-semmi.. Emberek.Rolling Eyes - motyogta az orra alatt duzzogva. O.o Buta farkas.>.> Idegesítő, buta farkas!!!!! De csak azért sem szólok egy szót sem...
- Inukami.. nem kérsz egy kis pet eledelt, vagy nyers húst? Van nálam fölöslegben, ha éhes vagy.. - mondtam, azt remélve, hátha így eláshatjuk a csatabárdot. Vezér is mindig engedékeny volt, ha a hasára került a sor, ebben hasonlított gazdájára, vagyis rám. Egyébként remélni tudtam csak, hogy Inu is szereti a husit.. Mert ha kiderült, hogy egy vegetáriánus farkassal van dolgom, aki még csillog is.....O.o
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Pént. Május 30 2014, 21:54

Vezér nem gondolta úgy, hogy gazdája erős, sőt, ő inkább egy sütifalónak gondolta.
-Ez egyértelmű Vezér. Nem csak az egyik legritkább faj vagyunk de még a legerősebb faj is. Ilyen egyértelmű dolgot nem kell mondanod.-mondta Inu egyetértően Vezérnek ami kicsit furcsa is volt.
Szophie beszélni kezdett arról, hogy végre kicsit mondatni jobb lett a levegő de Vezér beleszólt ami így már nem tudom, hogy hanyadjára volt már és azért Szophie-nak sem vasból vannak az idegei. Szophie tanító jelleggel Vezér fejére csapott. Vezér duzzogott de ezen de én már nem csodálkoztam. Ahogy rájuk néztem kicsi különbséggel de mint ha csak Inu-t és magamat láttam volna. Hogy ha ennyire hasonlít Inu és Vezér viselkedésben akkor h van még farkas akkor azoknak vajon milyen lehet a viselkedése és a jelleme. Ez nekem tényleg nagy kérdés. Miután Szophie és Vezér abbahagyták a veszekedést. Szophie kérdezte, hogy Inu nem kér e egy kis pet eledelt vagy nyers húst.
-Igen, kérek. Haruka úgy sem adott mostanság szalonnát. Mostanság szinte csak süteményt láttam. Lassan azon sem lepődök meg ha sütinek a krémje folyik a vérében.-mondta Inu.
-Bocsánat, hogy mostanság annyira sok sütit eszek.-mondtam kicsit sértődötten.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Vas. Jún. 08 2014, 21:13

- Pedig nem úgy viselkedsz, mint ezen nemes faj egy kiváló tagja. - mondta Vezér, és elfordította a fejét. Kezdtem azt érezni, hogy a petem nem szeret mégsem a fajtársaival trécselni. Hati talán valamilyen kivétel volt.. Vagy csak az itt a baj, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában.. Hati valamennyire kiegészíti..tette Vezért, míg Inukami nagyon hasonlít rá.
Aztán "beszélgettünk" még, ami igazából veszekedés volt, és.. szörnyű. Végül megkínáltam Inut hússal, amit el is fogadott. Odatettem elé mosolyogva, és hagytam, had egyen. Természetesen Vezér ezen is besértődött, de úgy döntöttem, nem foglalkozom most vele.
- Te is? - kaptam fel a fejem. - Úgy tűnik, a hasonló személyiségű emberek hasonló személyiségű peteket kapnak! - ragyogott fel a szemem. - Igazam volt, és tényleg hozzánk igazodnak ezek az állatok, hogy a legtöbbet hozzák ki belőlünk! Remek, csodálatos! - ujjongtam. - Egy újabb Kayaba féle összefüggés és gondolatmenet megfejtve a petekkel kapcsolatban! -- tapsikoltam, majd felkeltem a helyemről.
- A sütifalóknak mind farkasuk van! - öleltem magamhoz a lányt, ha tetszik neki, ha nem.
- Te mit gondolsz? Szerinted is így van? És mennyit tudsz a pet nyelvről? Én nem sokat.. Eddig csak egyszer mondták nekem, de aztán ráá kellett jönnöm, hogy olyan tényleg van! Ugye? - néztem Vezérre, majd egyet vakkantottam, ami elvileg azt jelenti, hogy "Figyelj már rám". Gyakorlatilag pedig mégsem ezt mondtam farkas nyelven, ugyanis Vezér elkerekedett szemmel egészen furcsán nézett rám.. Mint aki éppen visszatartja a röhögését.
- Azt mondtad, pisilned kell. - mondta aztán egy mély lélegzetvétel után, amikor vélhetően sikerült lenyugodnia a röhögés visszafojtásából.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 08 2014, 22:07

-Higgy amit akar, nekem elegem van már. Már Haruka is fárasztó amennyit ügyetlenkedik, vagy meg kell mondani, hogy mit csináljon és ez már nekem egy kicsit unalmas.-mondta Inu visszavonulva.
-Köszönöm szépen Inu, de azért nem vagyok bajos.-mondtam Inu-nak.

Szophie megkérdezte Inu-t, hogy nem kér húst. Inu elfogadta így Szophie elővette a húsit és mosolyogva letette a földre. Inu elkezdte a húst enni ami Vezérnek láthatóan nem tetszett. Szophie felkapta a fejét. Teljesen igaza volt Szophie-nak.
-Igazad van Szophie, gondolom neked is nehéz lehet olykor-olykor!-mondtam aztán elmosolyodtam.
Szophie tapsikolt majd felkelt a helyéről. Mondta, hogy a sütifalóknak mind farkasuk van aztán magához ölelt. Zavarni nemzavart csak kicsit meglepett.
-Teljes mértékben igazad van! Persze, Inu már mesélt erről. Ugyan szinte mindig veszekedünk de ha kell szavak nélkül is megértjük szerencsére egymást. De most, hogy szóba jött ez a téma majd ha hazaértünk akkor jobban kifaggatom erről Inu-t!-mondtam Szophie-nak. Szophie Vezérre vakkantott egyet erre elkerekedett szemmel nézett Szophie-ra. Mint aki mindjárt elröhögi magát de visszafolytja a röhögést. Még mielőtt Vezér bármit is mondott volna Inu-ból és belőlem kitört a röhögés. Mondta Vezér, hogy Szophie azt mondta, hogy pisilnie kell.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Csüt. Jún. 12 2014, 21:23

- Vezér.. Vezérke.. Farkasbarkas! Vez..ronika..! Kutyuli! Büdi Buksi! Te.. ribanc... hím! Alávaló démon!! Bakaaa! - kezdtem farkasom becézgetni, majd a szép nevekből egyre fokozódó jelzők lettek, ahogy egyre jobban és jobban összevesztünk. Ugyanis amíg Inu szép ügyesen ette a neki adott husit, Vezérnek ez nem tetszett, és először csak alávaló és szerintem nagyon galád módon a kezemhez dörgölőzött, hogy én mit sem sejtve még meg is simogassam.. Aztán a következő pillanatban rám támadt! Na jó.. nem támadt, csak megpróbált kitaszigálni az étteremből. És ez sikerült is neki, habár nem épp az említett módon. Először csak összevesztünk, majd verekedtünk, birkóztunk és kergetőztünk, feldöntve pár gyanútlan arra jáárót, majd végül morgás párbajt rendeztünk. Habár az én morgásom korántsem jelenthette azt, amit szerintem jelentett.. ugye az előbb is felsültem a farkas nyelvvel, amikor azt akartam mondani, figyelj rám, erre.. végül azt jelentette a mondandóm, hogy pisilnem kell. Most is láttam, amint farkasom arcán átfutott néha a vigyor, így biztos vagyok benne, hogy megint ehhez hasonló furaságokat mondhattam, csak épp most torokból morogva.. Remek.>.>
- Ezek az idomárok! - ingatta fejét a kiszolgáló, karba tett kézzel az ajtó előtt. Mi pedig az utcán voltunk, én, Vezér, Haru-chan és Inu is. Kiraktak minket. Ez rögtön pár perccel történt a Vezérrel való összeveszésem után.
- Hát.. kitettek. - mondtam szomorúan magam elé meredve. Ezt is a farkasom hibája.>.>
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Yue Pént. Jún. 13 2014, 21:16

Szophie először elkezdte becézgetni a farkasát, Vezért, aztán a "szép" becézgetések után egyre rosszabb és rosszabb lett. Inu kivételesen nem okozott egyenlőre bajt hanem szépen ette a húsit amit Szophie-tól kapott aminek Vezér nem annyira örült. Vezér Szophie-hoz dörgölőzött és ami kicsit furcsa volt ami végül kiderült, hogy mit tervezett. Szophie és Vezér először csak veszekedtek de hamar birkózni és kergetőzni kezdtek ami igen zavarba ejtő volt egy kicsit. A birkózást és kergetőzés közben fellöktek ami nem kicsit volt udvariatlanság. Miközben ők intézték sajátosan a dolgokat én egy embernek segítettem felállni.Szophie és Vezér morogtak egymásra. Egy emberke a mondatával jelentette ki, hogy elege van az idomárokkal de nem is kedveli annyira szerintem. Aki mondta az egy ott dolgozó ember volt és ezt az ajtó előtt. Szépen kiraktak minket. SZophie mondta ki először, hogy kitettek minket. Ha nem is mondtam de nem lehetett hibáztatni, hogy kitettek minket.
-Először raktak ki bárhonnan is. Ez nekem új.-mondtam.
-Mert sose szoktál rosszalkodni!-mondta nekem Inu aki szerencsére befejezte az étkezést mielőtt kiraktak minket.
-Most mégis mit csináljunk?-kérdeztem mert még életemben nem tettek ki sehonnan.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal425/1500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Szophie Szomb. Jún. 14 2014, 16:56

- Hümm..  - néztem rá a lányra. - Azt hiszem, semmi nem történt. Csak ide többé be ne tegyük a lábunkat. - nevettem fel, majd Haru vállára tettem a kezem. - Jó volt megismerkedni. Szerintem mi most megyünk vadászni, szia! - lépdeltem el, még mindig virulva az előbb történteken. Hehehh.. Kiraktak egy cukrászdából. Ez vicces..



/Azt hiszem... az ismerkedést ezzel zárhatjuk is.^^ Köszönöm szépen.:3 /
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal12046/10500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 21 2014, 16:41

Nanami Haruka: Bohóc Kristály (Akin használják 3 körig egy bohóc kinézetét kapja meg, teljes felszereléssel. Cipője dudál, mikor lép, fegyvere lufinak néz ki, páncélja fodros bohócruha... értékeket nem csökkentene.)
Szophie: Birkózó Gyűrű (+1 kitartás)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Traumnis Szer. Okt. 01 2014, 17:48

Dö först görl in máj lájf

Előzmény

Egy kicsit jól esik, hogy Katja tényleg együtt érez velem amiatt, hogy nincsenek szüleim. Ha közelebb kerülünk egymáshoz, akkor elmondom azt is, hogy haltak meg, és ha nem nevet rajta, akkor ő lesz egy aközül a kevés ember közül, aki nem bántott meg. Sokan nem bírják megállni legalább egy mosoly nélkül a sztorit.
Egy gyors kézmozdulattal elfogadom a felkérést, és vetek egy pillantást a felhasználónévre, bár a Katja nagyon bjutiful név, szerintem így fogom hívni. Ami engem illet, rövid gondolkozás után úgy döntök, hogy az IRL nevem használom vele. Annyira régen hallottam más szájából, hogy lassan el is felejtem, hogy hogyan hívtak kint.
- A Rokuro szerintem jobb lesz, vagy annak valami becézése. Nem is mondta ki a nevem senki már két éve… durva így belegondolni- elmosolyodok, ahogy kiölti a nyelvét, még úgy is, hogy megint egy kicsit szurkálódott. Kezdem már egyre jobban megszokni a stílusát, már egyáltalán nem olyan furcsa, ijesztő, zavarba ejtő, mint elsőre.
- Oké, én állom természetesen- rámosolygok, bár kicsit csalódott vagyok, hogy nem azt kérte pölö, hogy csókoljam meg, vagy valami, de azt hiszem, a kezdeti gesztusai inkább játékok voltak részéről, és most lelassul a tempó. Nem baj, legalább úgy tűnik, hogy kedvel. Legalább az, hogy megfogja a kezem, már nem bátortalanít el annyira, szinte rögtön a lány keze köré fonom az ujjaimat.
- Megpróbállak nem leégetni akkor. Vizet meg felviszünk előre- rámosolygok megint, végre kezdek kicsit ellazulni, és tényleg kezdem igazán jól érezni magam. Nagyon régen nem voltam ennyire közel senkihez, úgyhogy azt hiszem, ma nagyon nagy szerencsém van. Remélem, hogy összejön valami, és legalább nem leszek egyedül a továbbiakban.
Viszonylag sokan vannak, de azért sikerül találnunk egy szabad téblfortút. Miközben kihúzom Katjának a széket, kicsit gondolkozok rajta, hogy ez nem-e nagyon elavult már, de ha már elkezdtem, akkor elkezdtem. Legfeljebb lesz még valami, amin nevethet, úgyis azt mondta, hogy én vagyok a knájtja. Miután leült, helyet foglalok vele szemben.
- Mit szeretnél enni?- én körülbelül egy perc alatt úgy döntök, hogy valami spagettit eszek, meg iszok valami üdítőt, nem akarok túl sok időt a kajaválasztással tölteni. Fontosabb, hogy a lányra figyeljek, most kellene valamit alkotnom hozzá, hogy maradandó kapcsolatot sikerüljön közöttünk építeni. Nem ártana pár tipp az ikrektől, ők biztos jobb dumákat találnak ki, főleg most, hogy ők tizenhét, én meg tizennégy éves szinten vagyok csajozás terén, de hát most tippek nélkül kell valami témát feldobni. A legjobb lenne egy kicsit megismerni. - Mesélhetnél magadról egy kicsit, Katja. Azt már tudom, hogy orosz vagy, nagyon tudsz verekedni, és soha nem voltál tizenhat- egy kicsit félénk mosollyal megint a szemébe nézek a lánynak. Tényleg szeretnék többet is tudni róla, bár lehet, hogy apróbb részekben kellett volna infókat kérnem tőle.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Okt. 02 2014, 09:03

Nem kellett hosszas megfontolás ahhoz, hogy Katja a Katja felhasználónevet válassza a játékban. Itt nem volt semmilyen szükség arra, hogy esetleg felismerhetetlenné tegye a személyazonosságát, hiszen amúgy sem ismerte senki. Kint sem volt akkora nagy hal, nem is keresték, meg a nagy halakat eleve nem teszik ki ilyen veszélynek. Ő jó volt, de nem volt pótolhatatlan senki számára sem, és ez bőven elég volt ahhoz, hogy megfelelő alany legyen. Persze azt kérdezhetnénk most, hogy a lány miért nem a feladatával foglalkozott, miért egy fiúcskát próbált megszerezni, amikor a dolga egy másik fiú felkutatása lett volna. Nos, ez igen egyszerű. Mint általában az elfoglalt apukák, a megbízója sem tudott semmit az unokáról, és a szülők sem, de még a háziszolga sem. Egyszerűen a felhasználónevét sem tudták, így az az egyszerű terv, hogy Katja belép, küld egy üzenetet, majd megvédi az ügyfelet lehetetlenné vált. Meg kellett találnia, és az a kocka már rég a tízes szint felett járhatott, így csak annyi reménye volt, hogy keresi, ahol tudja, az pedig jelenleg nem volt sok szint, ezt az egyet pedig már keresztül kasul bejárta. Szövetségesekre volt szüksége.
-Két év. Nagyon régóta vagytok itt. És… azóta nem gondolkodtál azon, hogy barátokat szerezz? Vagy azon, hogy belépj valami céhbe?
Meg van puhítva, jöhet a következő fázis. Ez sem lesz valami bonyolult. A lány rápillantott az étlapra. Csupa japán meg keleti konyha, ami már a könyökén jött ki. Ideje persze nem volt a főzés jártasságot csiszolgatni, meg ilyen marhaságokkal foglalatoskodni. Arra majd jó lesz ez a kis cicafiú. Cselédruhába azért nem öltözteti, de ennyi haszna azért  már legyen. Mindenesetre kiválasztotta a második legdrágább ételt, hogy ne legyen feltűnő, de azért felmérhesse, miből is gazdálkodik az áldozat.
-Ez lesz. Jól hangzik. Ezt kérem. Mesélni pedig…
Hátradőlt a széken, és újra az a kaján vigyor jelent meg az arcán.
-Kint a maffiának dolgozom, különböző kartellügyletekben, plusz szabadúszóként néha besegítek biztonsági cégeknek. Láttad a Taken című filmet? Na olyasmi, csak nagyban. Itt is valami hasonlónál akartam kamatoztatni a tudásomat. Megtartom a zöld indikátoromat, és a pirosaknak segítek a prostitúció nemes iparágát fenntartani, vagy kezdőket rabolunk el, hogy utána nekünk gyűjtsenek nyersanyagot meg hasonlókat, amiből lesz bevétel. De te is mesélj valamit, ne csak én fecsegjek.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/600Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Traumnis Csüt. Okt. 02 2014, 15:49

Dö först görl in máj lájf


Egy picit nem értem ezt a nagyon régóta vagytok itt jellegű mondatot, mert elvileg annyi ideje vagyunk itt, mint ő is. Lehet, hogy azok közé tartozik, akiket később léptettek be, ami még rosszabb lehet, mint bent élni. Itt bent köbö olyan azoknak, akik félnek tovább menni, mint valami lakatlan sziget, ahol van egy biztos tábor, és azon kívül meghalsz, de elvagy a táboron belül. Az a lebegés a nihilben, az sokkal rosszabb lehet.
- Próbálkoztam mindkettővel, de hárdli ízi feladat normális embereket találni, akik se nem félnek a játéktól, se nem várják el, hogy minden nap halálra gíreld magad. Céhből nekem olyan kéne, ami baráti társaságnak is jó, de ahol voltam, az max érdekszövnek volt jó, vagy néha még annak sem, hanem egy ember meg a csicskái, úgyhogy egy-két napnál hosszabb ideig nem voltam céhtag- nem kérdeztem, hogy a lány tartozik-e valamilyen céhhez, ha Katjának van valami jó csapata, akkor természetesen nagyon szívesen mennék. Sőt, talán még akkor is, ha nem jó a csapat, legalább lenne egy darab barátom. Vagy, ami még jobb, barátnőm.
Egy picit drága ételt választott a lány, de természetesen nem szólok neki érte. Most nem állok épp rosszul anyagilag, pár napos vadmalacadagom van, bőven elég pénzem van most, akár arra is lesz nemsokára, hogy vegyek új felszerelést. De azt hiszem, az új páncél meg az új kés kevésbé fontos, mint a szoc kapcsolatok. Egy sisak, bár megvéd, rengeteg olyan dolgot nem lehet vele csinálni, amit Katjával igen.
Egy picit nyitva marad a szám, ahogy a barátnőm (vagy, aki az lesz remélhetőleg) elkezd mesélni magáról. Nem tudom eldönteni, hogy ez most mennyire dzsók, és mennyire kell komolyan venni a maffiás emberrablós dolgokat. A legjobban mondjuk nem ezek ijesztenek meg, hanem ez a prostituáltas dolog. Nem tudom, hogy ez most azt jelenti, hogy közvetít, vagy ő is… muszáj rákérdeznem. Biztos bárki megmondaná, hogy a „te nem vagy k, ugye?” típusú kérdés nem szerencsés az első randin, de ezt nagyon níd tu nó.
- Bocs, van egy kérdésem. Szóval… mondtad ezt a prostitúciós dolgot a vörösökkel. Szóval… azt hogy kell elképzelni? Te szórólapozol, meg reklámozol, vagy te szeded be a pénzt, vagy hogy?- akármennyire tompítom az élét, a k vagy-e kérdés k vagy-e kérdés. Egy kicsit le is kell sütnöm a szemem, bármennyire szép, azért félek kicsit tőle, hogy megharagszik rám. Igaz, ez a kérdés talán várható volt azután, amit mondott magáról.
- Nekem sajnos nincs annyi izgalmas sztorim. Félig holland vagyok, a szüleim meghaltak autóbalesetben, azóta a bácsikámnál élek. Még gimis vagyok, egész jól tanulok, mert muszáj, de inkább ez a bulizósabb típus voltam kint. Ja, amúgy nincs kinti barátnőm tényleg, az… az kamu volt, úgyhogy nem tudok erre a fent-lent dologra sem mondani semmit. Ja, meg a 14 alatti fiúknál 13 évesen hatodik lettem a japán országoson, asszem ez az egyetlen olyan dolog, ami említést érdemel az eddig életemben. A SAO-n belül meg… hát, először próbáltam életben maradni, de most már inkább arra figyelek, hogy jól érezzem magam itt bent, próbálok fejlődgetni, meg továbbugrani magasabb szintre- most, hogy felsoroltam, hogy mennyi az, amit eddigi életemben tettem, elég szánalmasnak, kicsinek tűnök hozzá képest. Jó, vicces vagyok néha, meg a gyámanyám szerint nagyon kedves, jólelkű, meg ilyesmi vagyok, és szerintem kifejezetten jóképű is, de azért mégis csak egy kis tinédzser srác vagyok, ő meg egy kicsit Lara Croft feeling. Gyorsan el is terelem a figyelmem másmerre, amikor tovább feszegetném ezt a mi tetszik neki bennem kérdést, mert nem nagyon találok őszinte választ. A terelés sem sikerül szerintem túl jól, de azért gyorsan felteszek még egy nagyon fontos kérdést.
- Na, és neked van pasid?- remélem, nemet válaszol, és akkor legalább egy bókot összekaphatok azzal, hogy megemlítem, hogy milyen szép, és hogy mennyire meglepő. Tényleg így gondolom, de sajnos, ezek még nem jönnek spontán a számra, ezt egy osztálytársamtól nyúltam, aki ezzel indított egy lánynál házibuliban, és fél óra múlva már az emeleten voltak.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Okt. 02 2014, 16:37

-Baráti társaságnak? Van egy csajszi, aki pont ezt mondta, hogy a céhnek az a feladata, hogy baráti társaságot nyújtson, meg ilyenek. Ha jól emlékszem valami ligának a tagja… igazságliga, vagy valami ilyesmi. Biztos amerikai a csaj, hogy ennyire oda van az ilyenekért. Ezekkel vigyázni kell, mert ajtóstul rontanak rád, csak azért, hogy megvédjenek. Még egy picit körbeszimatolok a céhük tájékán, csak utána döntök. Ha lesz valami infó, akkor jelzek neked is. Talán mindkettőnknek megfelelhet.
Az látszott, hogy felettébb lesokkolta a mondóka szegény srácot, és most nagyon erőlködik, hogy ne kérdezzen valami rosszat. És a legpoénabb, hogy nem is azon akadt ki, hogy embereket rabolnak el, hanem azon, hogy az ő kis első barátnője esetleg másokkal is megosztja a bájait. Akárhogy próbálkozik Kayaba azzal az etika kóddal, a pasikat egyszerűen nem lehet kikapcsolni ilyen téren, max ha a NerveGierrel kisütögeti az agyuknak azt a részét… bár kérdéses, hogy maradna-e akkor elég a létfenntartáshoz nekik. Persze Katja újra csak nevetni tudott.
-Én szedem be a pénzt, és a kuncsaftok előre fizetnek. Tőled például máris megtérült egy vacsora ára. A többit majd később rendezzük.
Újra eleresztette a kedves kis mosolyát, majd komolyabban folytatta.
-Ez a világ nem sokban különbözik a kintitől. Kiderítem, hogy az emberek mire vágynak, elintézem, hogy megbízzanak bennem, és ha már az enyém az áldozat, akkor elkapom és leszállítom. Kint partidrogokkal meg hasonlókkal lehetett megoldani, és itt is megvan az a méreg, ami nekünk kell. Ha pedig már elszedtük valaki teleportkristályát, onnantól fogva pedig a miénk, és azt teszünk vele amit akarunk. Néhány magányos és tehetős játékos mondjuk érted is sokat fizetne. Nem vagy teljesen japó, ami különlegessé tesz ebben a világban. Nincs céhed és nincsenek barátaid sem, így nem kutatna utánad senki, és úgy tűnik még eszed is van, legalább is ami a tudást illeti. Mintha csak direkt akarnád játszani az áldozat szerepét, hogy csapdába csald az olyanokat, akik hasonlóval foglalatoskodnak.
Lassan közelebb tolta a kezét a fiú kezéhez, és megfogta azt.
-Most éppen nincs, de csak idő kérdése. Persze ez valamennyire rajtad is múlik. Csak ki kell találnod, hogy téged akarlak-e elrabolni, vagy csak a szívedet, picur.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/600Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Traumnis Csüt. Okt. 02 2014, 21:26

- Na, az nagyon szuper lenne, Katja. Tényleg kellene már egy olyan céh, ahol jól tudom magam érezni. És örülnék neki, ha egy helyre mennénk- elég sztréndzs, hogy ennyire hamar belezúgtam ebbe a lányba, de valahogy úgy érzem, hogy rosszul esne, ha nem lenne a közelemben, úgyhogy most már a céhbe lépősdinek is megvan az a feltétele, hogy ő is jöjjön. Remélem azért, hogy ez a Dzsásztisz liga beválik.
Próbálom leplezni, mennyire megkönnyebbültem, hogy nem k. Nagyon gáz lenne, ha egy k lenne az első nő az életemben, meg úgy már nem is lehetnék benne biztos, hogy nem vagyok neki csak egy a sok közül, de szerencsére nem az, nem azért van itt, hogy kihasználjon. Az ígérete pedig, annak ellenére, hogy nem is tudom, mit ígért pontosan, megint megdobja kicsit a pulzálóm.
Megfogom a lány kezét, és rámosolygok, de azért egy kicsit megijeszt, amiről beszél. Az egyik ismerősömnek rabolták el ismerősét gyerekkorában, állítólag a srácért ki kellett fizetni valami bazi nagy váltságdíjat, három hétig volt fogságban, azalatt levágták két ujját, és molesztálták is. Nem szívesen kerülnék én is olyan helyzetbe, mint ő, és elég hárdkór, hogy most én is potenciális zsákmány lehetek. Rögtön az ugrik be, ahogy hozzá vagyok láncolva egy dagadt pasihoz, és Leia hercegnős göncökben feszítek. Ez azért legalább elűzi a dárk imedzsinésönöket.
- Hát, ha el akarnál rabolni, akkor biztos nem meséltél volna nekem ilyesmit, hanem megböksz a mérgeddel, amikor nem figyuzok oda. Szóval, csak a szívem kell- egy kicsit talán bátortalanul, de megsimogatom a kezét. Furcsa, hiába tudom, hogy ez a kéz nem létezik, de mégis olyan puha, olyan meleg, és olyan kellemes érzés fogni. Pedig az enyém sem létezik. Olyan ez az egész mégis, mint a valóság, vagy mintha a valóságot álmodnám meg. - Amúgy… van már hol töltened az éjszakát?- bár a kérdés után gyorsan lejjebb viszem a tekintetem, és a kezünket kezdem el nézegetni, azért magamban nagyon büszke vagyok rá, hogy fel mertem tenni a kérdést. Fel is erőltetek egy lézi szmájlt, ahogy a szemébe nézek, és várom, hogy válaszoljon.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Okt. 02 2014, 22:14

Kész, ennek a srácnak annyi. Elolvadt, és már fogalma sincs senkinek, hogy mi is tartja még össze, és miért nem folyik be az asztal alá. Vajon mit kérhetne tőle olyat, amit nem tenne meg? Persze nem akart túlzásokba esni, de ennél azért nagyobb feladatra számított, amikor úgy tervezte, hogy keres valakit, akivel kívánatosabbá tehetné magát a céheknek. Biztosan emberhiánnyal küzdenek, hiszen nem sokan akarnak frontharcolni, velük viszont rögtön két embert kapnának, ráadásul az idióták ingyen és bérmentve fogják feltornászni őket, és a bossharcok még veszélyt sem rejtenek a burok miatt. Persze talán jövedelmezőbb lenne beállni egy vörös céhhez, és kamatoztathatná is az adottságait, de az a helyzet mindenhol, így itt is érvényesül, hogy bár nagyobb szabadságuk van, mégis kevesebb mindent tehetnek meg. A zöld indikátorra és a makulátlan hírnévre szükség volt.  
-Rendben, akkor egy helyre fogunk menni. Így viszont majd lesz egy talink is a céhvezérrel. Hinarinak hívják, utánanéztem, viszont örülnék, ha te is informálódnál egy kicsit.
Na, meg is van, hogy mire kell befogni a kis ártatlan hódolóját. Ki gyanakodna egy kölyökre, amikor csak kérdezősködik? No meg persze több szem többet lát. A hatalmas eszmefuttatásra, amivel arra jutott, hogy őt éppenséggel nem akarja elrabolni, újfent csak mosolyogni tudott, és megvonta a vállát.
-Az úgy uncsi. Az nagyobb feladat, hogy önként sétálj be a csapdába, és még örülj is neki. Egyébként meg megmondtam, hogy nincs súlyemelés jártasságom. Amikor kiszúrtalak, akkor még járkáltak az utcán, az pedig feltűnő lett volna, ha követlek. Improvizálni kellett, most pedig itt vagyunk. Ráadásul egy szobában leszünk, ahol már nem okoznak majd gondot a fürkésző tekintetek, mivel csak kettesben leszünk.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/600Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Traumnis Pént. Okt. 03 2014, 00:17

- Hinari? Oké, körbekérdezem, hogy mit lehet róla tudni- nem hallottam
még erről a játékosról, ami persze nem jelent semmit. Nem nagyon vágom még a frontharcosok vagy a hevieszt vörösök nevét sem, engem az ilyesmi valahogy hidegen hagy. Tényleg nem az a fontos, hogy az ilyen embereket ismerjem, az a fontos, hogy legyenek közeli ismerőseim. Mint pölö Katja lesz.
Mosolyogva hallgatom az emberrablósdiról szóló beszámolókat, tényleg nem hiszem, hogy szólna, hogy figyuzzak rá, hogy nehogy megmérgezzen. Biztosan viccel, kitalálja ezt az egészet, max a prostis részt tudom elhinni, azt nem tartom ennyire durvának. Én soha nem voltam még lánnyal, úgyhogy nem hiányolom annyira, mint valaki, aki igen, szóval megértem, ha valaki nem bírja ki itt bent. Elvileg a benti kaja is felesleges, mégis élvezem, ahogy a számba veszem az éppen kihozott étel első falatját. Megint egy lényeges dolog marad meg bennem: sér dö rúm. Az már köbö biztosan azt jelenti, hogy tényleg a barátnőm szeretne lenni. Kicsit gyorsítok is az evésen, hogy minél kevesebb ideig tartson, persze, nem annyira, hogy durvának tűnjön.
- Nem tudom… valahogy úgy érzem, hogy te soha nem tennél ilyet velem- mélyen a lány szemébe nézek, bár a szemei még mindig elég rejtélyesek számomra. Talán pont ez teszi izgalmassá, annyira vonzóvá, hogy kiismerhetetlennek tűnik, bár, mivel másik lánnyal sosem jutottam el az első randiig, nehéz megmondani, mi az, amiért őt különlegesnek érzem. Egyszerűen vonz magához. - És amikor épp nem közvetítesz, vagy embereket rabolsz el, mit csinálsz? Van valami hobbid itt bent?

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/500Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Pént. Okt. 03 2014, 06:49

~Hmm… akkor már erre is fel lehet használni. Ügyes. Nézzük, hogy milyen a tudásbázisa, honnan is tud a mi kis Rokuronk adatokat szerezni nekünk.~
-És kiktől tudnál érdeklődni? Fontos lenne, hogy valós legyen az információ, na és persze bizalmasan kezeljék, és a főnököcske ne tudja meg, hogy utána szimatolunk. Biztos zokon venné, hogy nem a két szép szeméért lépünk be a céhébe.

Elmosolyodik, és közelebb hajol a fiúhoz.
-Keveset beszélsz. Ideges vagy? Na várj!
Mutatóujjával dobol egy picit az asztalon, majd amikor az egyik vendég elhalad az asztaluk mellett, hirtelen megragadja a felkarjánál.
-Hé te! Drei gläser!
Emeli fel három úját ugyanúgy, ahogy abban az elhíresült filmes jelenetben.
-Vodka.
Teszi világossá a kérést, majd elengedi a fiú vállát, és pár aranyat nyom a kezébe, és útjára engedi. Persze a kedveskedő pillantásokat itt is felhasználja, de az biztosan nagyobb hatást ért el, hogy az ár kétszeresét nyomta a srác markába.
-Tudtad, hogy a vodka azt jelenti, vizecske? Aque vitae, az élet vize. Avagy szebben zhivaya voda, az életet adó víz. Csak azt sokáig tartana kimondani, na meg részegen elég nehéz is.
Elengedi a fiú kezét, és ujját az ajkaira tapasztja, mielőtt az ellenkezhetne.
-És most te vagy az én vendégem. Ha annyira biztos vagy abban, hogy sohasem tennék veled semmi rosszat, akkor bizonyára nem kell késsel megbökjelek, magadtól is felhörpinted az altatót. Tekintsd ezt valamiféle bizalomjátéknak.
A rögtönzött pincér pedig már hozzá is a három poharat.
-Szpasszíva!
Katja az egyiket maga elé, a másikat Trau elé helyezi, a harmadikat pedig az asztal közepére.
-Egy pohár, egy kérdés. A felhajtod, utána válaszolok neked arra, hogy mivel is töltöm a szabadidőmet.
Emeli ezzel koccintásra a poharat.
-Nazdarovje!
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Niceplace  - Page 2 Exp_bal10/600Niceplace  - Page 2 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 2 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.