Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

+11
Kazuma
Mirika
Danee
Ozirisz
Kurokoto
Hinari
Hayashi Yuichi
Ryuninji Ren
Chitose
Anatole Saito
Chancery
15 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 25 2013, 00:06

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Rareitem_phoenix_feather

-Irashaimase!
A bolt a város északi részében, közel a centrumhoz helyezkedik el. Egy hatalmas ablakon be is látni a helyiségbe, ha valaki kívülről szeretne bekukucskálni. Az ajtóval szemben, közel a hátsó falhoz van a pult, rajta a szerencsét hozó főnixszoborral. A pult mögötti falon polcokon foglalnak helyet a bemutatókristályok, odébb a szabad falnál szekrényeken sorakoznak az eladó darabok, alapanyagok, kellékek. Pár zöld dísznövény és egy rózsaszín, cserepes virág díszíti a boltot. A pult mögötti sarokban egy magasabb madárállvány foglal helyet, Dust ezen szokott üldögélni.


Ismert receptek:
Árlista:

Saru Taidana, a Second Life kristálybolt tulajdonosának emlékére.


A hozzászólást Chancery összesen 48 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05 2019, 15:19-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Júl. 25 2013, 00:15

Rendelnék:
Kellene 1, de ha megoldható, inkább 2 db pajzs kristály és 3 db halvány erősítő kristály!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/5000Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 25 2013, 00:50

-Irashaimaseee \o/
Közben átnyújtja Mirikának és Hinarinak is, amit kértek (chaton).
-Anat-sama, téged felírtalak, amint lesz nyersanyag, már írom is, ami kell Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 29 2013, 17:59

-Anat-samaaa! -robban elő hátulról kezében a kristályokkal. -Tessék parancsolni ^^
Azt a kis sutyorgást PÜben kicsit elsiettem, gomenne ˘˘;;
205 arany lenne az egész összesen, ha szabad ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Júl. 30 2013, 01:07

Rendelnék 2 db gyors futás kristályt és 1 db magasugrás kristályt, alapanyagot én adnám hozzá itt
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/5000Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 30 2013, 01:15

-Haii^^ Itt is vannak. -nyújtja át a három újabb kristályt^^
-Mivel hoztad a növényeket hozzá, díjmentes^^ Köszönjük a vásárlást, és üdvözlöm Aldo-t :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 09 2013, 21:52

2 db farkasagyar kristályt rendelnék
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/5000Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 09 2013, 22:37

-Máris ^^ -robog kirabolni a készletet, írdogál kicsit, majd visszatér a két kristállyal a kezében. -Meg is van. Ez már a harmadik vásárod itt, szóval 60 helyett 54 aranyat kérek szépen Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chitose Hétf. Aug. 12 2013, 13:10

Üdv !
Rendelnék:
1x Gyors Futás Kristály-t,
1x Pajzs Kristály-t,
1x Tükör Kristály-t,
1x Gyenge Kinézet Kristály-t és
2x Gyenge Anti-mob Kristály-t.
2 Kis Tövisgyökeret és 2 Faeno Levelet tudok biztosítani az elkészítésükhöz.
Köszönöm !
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal597/600Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 12 2013, 16:37

-Irashaimasee \o/
A megbeszéltek alapján itt a két kristály, amit kértél, a többit pedig feljegyzem Előrendelésbe és amint lesz nyersanyagom, elkészítem ^^
70 aranyat kérek szépen (beszámítottam a kapott nyersanyagokat).
Köszönöm ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 21:00

Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/5000Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Kedd Aug. 13 2013, 21:14

-Máris! -beszalad, majd vissza, kezében a kristályokkal. -Parancsolj Smile Köszönöm a vásárlást Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Aug. 16 2013, 17:12

Rendelnék 3 db Tükör kirstályt, minden alapanyag megvan hozzá, mi pénz lesz így? :O
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal6382/6500Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 16 2013, 17:23

-Szia Ren-sama ^w^
Ha átküldesz minden alapanyagot hozzá Csereberében, akkor semennyi ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Aug. 23 2013, 10:57

Szia Chan! - üdvözöltem Chant, ahogy beértem látóterébe. - Képzeld, minap volt a boltunknak egy "graffitije" egy ördögöt mintázott. Van ötleted, ki lehetett? Hallottam, hogy szóltál, csak épp vendégem volt, és kritizálta az áraimat. Szó mi szó, tényleg drágaság számba megy az italok többsége, azt hiszem méreg akciót fogok bevezetni.
- Volna ötleted, hogyan fejlesszük üzletláncunk? ..Mit is mondjak.. a bolt vezetés, nehezebb, mint gondoltam. És úgy hiszem, felfogok venni egy játékost, ha épp küldetésen vagyok, ne álljon az üzlet, hanem akkor is menjen. Viszont az az ördög személy szerint tetszett. Nem pont a szimbólum, hanem az ötlet, hogy rajzokkal, díszítsük. Volna egy olyan ötletem, hogy hirdessünk "graffiti versenyt. Nincs más dolguk, kap egy falat minden benevező és alkosson. Mi vagy egy zsűrivel pedig díjazhatnánk a merész jelentkezőket. Igaz leginkább tudni szeretném, ki volt azaz ügyes és merész, aki összefirkálta a falunk. Erre a csalira biztosan rá fog harapni.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal4298/4400Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 23 2013, 14:37

-Sziau -emelem fel a fejem. Nem, nem nyávogtam, hanem bevertem a fejem a pultba x__x Ne kérdezzétek, hogy, de valahogy sikerült. A fájdalomérzet hiánya ellenére elhagyja egy ösztönös au a számat, majd fejemet dörzsölve fordulok cinkostársam felé.
-Képzelem, mivel én vettem észre >.> -mosolygok vissza, majd tovább dolgozgatok a portörlésen.
-Ötletem az nem sok. Legalábbis egyenlőre. Kéne beszállító, mert egyedül mégse találok annyi növényt, mint kellene. -pislantok a Rendelések felé. -Apropó! Akartam is veled beszélni. Vidámparkban láttam ám, hogy reklámozva vagyunk. Na bökd ki, mennyibe került, állom a felét Razz
A kis szobrocskák letörlése után hümmögve jómagam is elgondolkodom. -Pedig hamarosan rád akartam bízni kicsit az én részlegemet is. Majd pár hét múlva kicsit eltűnünk Jay-el... és hát fárasztó lenne folyton idejárni :PDe csak ha nem probléma. -vetem be cuki cicaszemeimet, amennyire csak tudom.
-Ha nem az épületfalra tervezed a versenyt, akkor felőlem nyugodtan. -legyintek XD -Ki tudja, talán nekem is fog tetszeni pár. Amúgy nem vagyok oda a falfirkákért, csak egy-kettő tetszett odakint is >.>
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 25 2013, 14:44

Üdvözletem! 3 db tisztító kristályokra lenne szükségem a boss harchoz, lehetőleg minél előbb. Megoldható lenne ez, illetve kb mennyi időn belül? Smile Kis tövisgyökerem van hozzá 3 db is akár, de faeno levelem nincs :/
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/5000Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 25 2013, 16:50

-Szia, Anat-sama Smile
Úgy látom, Faeno levélból egyszerűen kifogyott az egész piac :(Nekem is csak egy darabom van. Mindjárt megzörgetek pár ablakot, hogy tudok-e szerezni még legalább egyet. PÜ-ben megzargatlak, amint lesz valami a kezemben ><

Edit: Egy kristály megalkotva és elküldve, a másik kettőt teszem talonba. ^^ Jelzem, amint lesz elég nyersanyagom hozzá.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Hinari Vas. Szept. 01 2013, 17:35

Szia,
Szeretnék rendelni pár kristályt! ^^

2x Pajzs Kristály (2 Faeno Levél + 1 Vörös Pitypang)
2x Gyenge Tisztító Kristály (2 Faeno Levél + 1 Kis Tövisgyökér)

Összesen ha jól számolom 8 Faeno Levél, 2 Vörös Pitypang és 2 Kis Tövisgyökér kell hozzájuk. Ebből 7 Faeno Levél kivételével minden mást tudok adni. ^^ Mennyibe kerülnének így a tárgyak? Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal29686/10100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Vas. Szept. 01 2013, 18:04

-Irashaimase \o/
*számol, számol* Sajnos pont faeno levélből van hiány a raktárban, majd megint megyek ablakot zörgetni hogy van-e valahol eladóba "pár" darab. >.>
Két kristályt tudok megírni azonnal, a másik kettőt pedig felírom, és amint lesz faeno levelem, szólok ^^
Akármelyik két kristályt választod, 55 arany lesz összesen eddig (20+35). Egybe is kérheted őket, de akkor a türelmedet kérem ^^;
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Hinari Vas. Szept. 01 2013, 18:21


Hmm, akkor legyen a 2 Pajzs Kristály, ITT vannak a növények és az arany is. ^^ Az ár a kettőre vagy a négyre vonatkozott? *fáradt* Embarassed
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal29686/10100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Hétf. Szept. 02 2013, 00:03

-Átadva^^. Az ár csak erre a kettőre vonatkozik, a maradékot majd akkor kérem, ha már teljesíteni tudom a rendelésed ^^ Igyekszem^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Kurokoto Pént. Szept. 06 2013, 10:53

*kopp-kopp*
Belépek egy tágas helyiségbe és két cégtábla üdvözöl, Főnixkönny.. mi ez már, valami emós gyűlés.. Beléptem hisz szükségem lesz, némi dologra. Poti vagy kristály, inkább kristály, csak alkohol csúszhat le a torkomon, a tej óta inkább nem iszok semmit, ami nem víz vagy pia. Bár még szörnyen koplalok, szomjas vagyok piára!
Rákönyöklök a pultra, ez sem volt sokkal másabb egy kocsma pultjánál, szóval a csapos kifejezés majdnem kicsúszott, helyette azonban nem néztem rá az eladóra és úgy mondtam mi kéne, ha vóna.
- Adj egy árlistát, pultos - milyen bolt ez ahol, nincs kint árlista ˇ^ˇ
 
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/450Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 06 2013, 11:09

-Irashai...mase...
No, ez nagyjából úgy játszódott le, hogy elkezdtem a szokásos jókedvemben, aztán megdöbbentem, és végül úgy gondoltam, befejezni illik a köszöntést, akárkiről is legyen szó, ergo: hajrá. Az már más kérdés, hogy a szívem felugrott a torkomba, a világ elkezdett forogni körülöttem és úgy éreztem, mindjárt elájulok. Az idegesség pillanatok alatt kerített a hatalmába.
Kurokoto? Itt?
Álomkelő csak ásít egy nagyot a pult alatt és tovább ápolja a mancsát. Meg kellett volna tanítanom neki, hogy ilyenkor menjen át Yuichihoz jelezni, hogy baj van. >.>
De várjunk csak? Miért érezném magam bajban? Kurokoto is csak egy ember, és már rengeteg idő eltelt a párbajunk óta. Arról nem is beszélve, hogy ő most a vendég, és ő az, aki bajba kerülhet, ha bántani merészelne engem... már ha szándékában áll. Nojó, akkor csak nyugalom, Chancery, viselkedj pont úgy, ahogy ilyenkor szoktál. Ő most csak egy vásárló, ami jót jelent, segíthetsz neki, meg ő is segít neked. Na, hajrá.

-Izé... ott van... meg már itt is. -mutatok először a jobb oldali fal irányába, ahol nagy-nagy betűkkel, hogy innen is kényelmesen el lehessen olvasni, ott az árlista. Direkt szerkesztettem meg így órákon át, hogy ne kelljen ide-oda szaladnia azoknak, akik válogatnak esetleg, bár ilyen vásárlóm még nem akadt. Azt viszont nem akarom, hogy Kurokoto esetleg nekiálljon hepciáskodni, így legyen meg az öröme, talán jobban is tetszik neki, a menümből előhozom a lap kisebb példányát, amit még régen a szerkesztéshez használtam alapnak, és átadom neki. Ha számára így kényelmesebb, akkor legyen, nem bánom ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal2062/2100Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Kurokoto Pént. Szept. 06 2013, 11:18

A mutató szó felkeltette figyelmem és odanéztem ahova a boltos mutatott. Azonban a fejem nem sikerült a táblára fordítanom, hisz az eladó nem volt más, mint az a cicafül korábbról. Majd kitágult szemmel néztem az irányba ahova mutatott és végül arra a papírra amit elébem tett.
- Te meg mit keresel itt? - vágtam oda neki kérdésem. Ha akartam volna, akkor se sikerült volna kedvesebben. Majd végül is a lapot vissza löktem irányába, az már nem kellett. Inkább a fali táblára figyeltem és böngésztem.
Meg vártam válaszát, mert biztos kell valaminek lennie, hogy egy ilyen kis senki fruska mit keres a boltban. Amikor elmondta, nem voltam rest, igyekeztem szavába vágni.
- Aztán tanultál-e valamit mostanában? Vagy még mindig kis okoskodó fruska vagy? - érdeklődtem. Különösebben, ha válaszolt, ha nem nem érdekelt, de azért füleltem.

Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_bal10/450Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4) Empty Re: Főnixkönny - Kristálykereskedés (T4)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.