Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>)

3 posters

Go down

Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Empty Re: Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>)

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 02:50

Sikerül a földre terítenem, ami futólag a megkönnyebbültség érzetét kelti bennem. Amíg fölébe tudok kerekedni, addig nyert helyzetem van. Szeretem a föld harcot, igaz a kendohoz semmi köze és nem is túl elegáns, mégis ilyenkor könnyebben érvényre tudom juttatni az erőfölényemet. Hiába vagyunk mindketten csenevész, véznább alkatok, mégis jócskán erősebb vagyok a fiúnál és könnyűszerrel rá tudok tehénkedni a mellkasára.
- Na mi van, elvitte a cica a nyelved? - kezdek bele újból a szövegelésbe, s lecserdítek egy újabb ütést az arcára ügyesebbik bal kezemmel, miközben jobbommal a nem túl bizalomgerjesztő balját szorítom a földhöz ismét a csuklójánál fogva. A probléma az, hogy ez a védekezés is további életpontjaimba kerül, ráadásul ki kell védenem a jobb kezében lévő tőrjét is. - Szólalj már meg végre! - majd megragadom a maszkját és letépem a képéről - Álarc mögé bujkálsz, hátba támadsz, a bokrok közül szitkozódsz. Milyen férfi vagy te, Kazuma? - Ha ez sem bírja szóra, akkor komolyan feladom és hazasomfordálok. Folytatnám még azzal, hogy gyónd meg bűneidet Anatole atya előtt, de ekkorra bizsergést érzek az oldalam felől. Ahogy lepillantok, az a fekete izé a keze helyén éppen két bordám közé ékelődik be és mohón szipolyozza ki belőlem az életpontot. Elég volt ebből a baromságból, nem ér annyit az egész! Nincs több játszadozás, tegyünk pontot ennek a nevetséges párbajnak a végére!
Megragadom ismét a bal csuklóját és annak ellenére, hogy egyre több és több életpontom fogy el, s már a sárga zónába kerülök, nem kerüli el a figyelmemet, hogy ő pedig bizony a végét járja. Lehet egyetlen ütés elegendő és nyertem. Akkor pedig fülét-farkát behúzva szaladjon hazáig a kis kuka. Szóval megragadom ismét a csuklóját és ha lehet, még mélyebbre szúrom a testembe azt a fekete mételyt. Arcomon némi fintor jelenik meg, tekintetemet az övébe fúrom, s mikor szemeiben azt látom, hogy élvezi a helyzetet, akkor egészen közel hajolok a füléhez, mint aki éppen el akar ájulni.
- A játéknak... vége! - súgom elhaló hangon, majd mindent beleadok egy utolsó ütésbe, lehetőleg immáron a maszk nélküli arcába. Ezután teljes erőmből elrugaszkodom tőle és a talajtól, hiszen lehet így is késő, s már lehulláztam az életpontjaimat....
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_bal10/5000Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Empty Re: Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>)

Témanyitás by Kazuma Kedd Aug. 13 2013, 17:18

Leszorította a bal kezemet és csigalassúsággal, ugyan de elkezdett csökkenni az életereje. Vesztettem. Ezzel a sebességgel hatszor kivégez mielőtt le, tudnám nullázni az életerejét. Ahelyett viszont, hogy befejezte volna, csak leszorított, míg én tehetetlenül vergődtem. Sehogy sem tudtam kiszabadulni a szorításából hiába vetettem be minden erőmet. Ekkor a keze ismét megjelenik az arcom előtt. Felkészültem rá, hogy ezzel az ütéssel befejezi a ”harcot” de valami egészen mást csinált. Elkapta a maszkom és letépte az arcomról. Összeszorítottam a szemeimet és elfordítottam az arcomat.
– Elég! Fejezd már be! - üvöltöttem és a Parazitával szúrtam. Éreztem, hogy sikerült eltalálni és mélyen belefúródott az oldalába de ezzel sem értem túl sokat. Lassacskán már egyáltalán nem éreztem a bal kezem, ahogy a Parazita teljesen átvette a helyét. Fogalmam sincs már hogy én irányítom-e vagy már ő, de egyre mélyebbre fúrta magát Anatole oldalába. Végezni akar vele bármi áron. Ő nem ismerte be a vereséget úgy, mint én. A jobb kezemmel már nem erőlködtem csak vártam az ütést, ami majd befejezi ezt a szánalmas vergődést. Az ütés azonban késett.
– Mi lesz már!? - kiáltottam elkeseredetten, ahogy felé fordítottam az arcom. Ahogy felnéztem, láttam, hogy a Parazita még mindig küzd. Jelentős része eltűnt a kovács testében, aki a jobb kezével fogta. Nem tudtam eldönteni, hogy most mélyebbre szúrja magába, vagy csak próbálja kihúzni az oldalából. A Parazita ilyen erős hogy képes dacolni vele? Már majdnem lenullázta az életét de, miért nem üt, ahelyett hogy a kezemmel foglalkozik? Az ellenfelem közelebb hajolt és a fülembe suttogott. Mire készül? Megjelent előttem az ökle és egyenesen az arcomba csapott vele. Megjelent fölötte a győztest hirdető felirat és elrugaszkodott rólam. A Parazita dühödten kapott utána de nem érte el. A hasamra fordultam A bal kezem a földbe szúrta magát és talpra állított. Az ütéstől még mindig kábán hagytam, hogy segítsen. A kovács felé fordultam. Hallottam a kis hangot, ami azt követelte, hogy végezzek vele. Lassan elindultam felé a Parazita mohón kinyúlt előre. Végezni akar vele, azzal már nem is törődve, hogy velem mi lesz. Elkaptam a Parazitát és minden maradék erőmet bevetve magamhoz szorítottam.
– Ha nem ölsz meg akkor én foglak. - nyögtem miközben térdre estem. Nem tudtam, mi következik majd ez után de, ha megpróbál végezni velem, akkor hagyni fogom, hogy a Parazita irányítson, még ha meg is halok közben. Ha viszont nem próbál megölni akkor amint visszanyertem az irányítást, elindulok, hogy tovább erősödjek.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_bal304/2100Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Empty Re: Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>)

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 19:27

Lehet, hogy kezdek hallucinálni, de olyan érzéseim van, mintha kezdenének átrendeződni a pixelek az oldalamba, ahol az a fekete izé belemart a testembe. Nem vagyok normális, hogy engedem a bordáim között ficánkolni, s még mélyebbre is nyomom magamba. Mindez azonban a terv, jobban mondva a megfigyelés része. Ez csak egy párbaj, ráadásul kikapcsoltam azt a módot, hogy a végén a győztes megölhesse a másikat. Nem engedhetek meg magamnak egy balesetet. Ehh, egen, balesetet...
A srác teljesen bezsongott, már végre ki tudtam belőle csikarni pár szót is. Türelmetlenkedik. Nem tudom igazán miért. Úgy tűnt feladta, ennek ellenére mohón döfött belém és továbbra sem tűnik úgy, hogy lankadna a praclija. Mondjuk a jobbja igen, meg úgy az egész teste is, mintha várná az elkerülhetetlen véget, de a balja még harcol. Mintha külön életet élne. Rettenetes. Bezúzom az utolsó ütést, amit a kölyöknek szánok, majd kitépem testemből azt az izét és elrugaszkodom tőle. A rendszer tanulsága szerint én nyertem, de ez csöppet sem számít most. Feltápászkodik és mint az óvó anya szorítja gyermekét a keblére, úgy tartja maga előtt balját. Megölni? Ugyan már.  
- A saját kezed fog a sírba vinni, te bolond... - vetem oda neki szinte sziszegve, majd lemondó beletörődéssel nézem még hosszúra nyúló pillanatokig. Sarkon fordulok és indulok tovább hazafelé, miközben átkozom magam, amiért egyetlen percet is fecséreltem erre az egészre. Lenyeltem volna szépen a békát és békességgel elvonulunk mindketten a dolgunkra. De nem, nekem megint pofáznom kellett... Szánalmas alak. És én sem vagyok normális, hogy pár percre elhittem azt a maszlagot, hogy a pirik is jó útra térhetnek...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_bal10/5000Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Empty Re: Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>)

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 14 2013, 20:10

Ossu!

Lezárom a küzdőteret. Jutalmatok 60 xp és 130 arany, plusz 190 arany képességbónusz Anatolenak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_bal0/0Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>) - Page 2 Empty Re: Anatole és Kazuma (Egy barátságos küzdelem >.>)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.