Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hime vs Elysion

3 posters

Go down

Hime vs Elysion  Empty Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Vas. Júl. 21 2013, 11:49

Megint egy verőfényes napsütéses reggelre ébredtem. A mai napot teljes mértékben a lustálkodásnak szentelem. Ma nem vagyok hajlandó semmi olyat csinálni, amit nem akarok. Yui drágám megint egy küldetésen van, nekem viszont ma szabadnapom van, így élvezhetem az életet. Miközben szemem végighordozom invertorymon, és már a sokadik ruhát próbálom fel, rájövök, ma az eredeti ruhámhoz van kedvem. Ebben az elképesztő hőségben minek is vennék fel bármi mást. A vörös egybe ruhám elején a fordított kereszt kivágással tökéletes, mellé pedig a szaggatott harisnya és a 20 soros bakancs elképesztő látvány. Egyesek megint meg fognak bámulni, mások elhűlnek a látványtól, megint mások esetleg beszólnak, de ez ma engem a legkevésbé se érdekel. Úgy döntök, hogy a cukrászdával kezdek és legurítok egy kávét. Miután ezzel végeztem, felkeresem a legközelebbi kocsmát. Már nagyon régen nem élvezhettem az alkohol bódító mámorát, pedig a kinti világban a lázadóbb pillanataimban nem kevés alkoholt elfogyasztottam. Most is valahogy úgy érzem, muszáj valamit innom, bár inkább egy félreesőbb helyet keresek, így talán nem jut el Yui fülébe, hogy bizony néha nem vetem meg az alkohol mennyei mámorát. Meg is találom a megfelelő helyet a kezdetek városában egy elhagyatott kis mellékutcában. Kissé mogorva képet fest maga az épület, de még soha nem jártam olyan kocsmában, ami bizakodóan hívogatott volna. Nagyon ritkán mentem egyedül inni, hisz ökör iszik magában, de ma nem volt senki, aki szóba jöhetett volna. Be is léptem a kissé félhomályos helyiségbe, ami hála istennek jelenleg még üres volt. Remélem ez így is marad. Semmi kedvem a részeg alakok helyretételéhez.
- Jó napot kívánok. Egy sört kérek kezdésnek.- Fordultam a pultoshoz, majd helyet foglaltam egy félreesőbb asztalnál.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Vas. Júl. 21 2013, 12:14

Megint egy tipikus reggel. A nap süti az arcomat a szellő borzolja a szakállamat és Anika lökdös már, hogy induljunk meg sétálni. Nem mintha kellene neki végül is ahogy az ő szárnya az én lábam se bír magával. Hát a verőfényes napsütésben melyet gyengéd hűvös szelő kísér néha megindultunk arra amerre éppen a lábam vitt. Mellettünk a szép időben csak úgy suhantak az emberek mind érdektelenül a maguk dolgával törődve. Valahogy most gondolkodós kedvem helyet nézelődős volt úgyhogy zavart a zaj amit csaptak. Így hát arra mentem amerre senki se járt. És egy kis érdekes bárt pillantottam meg mely szinte hívogatott magához. Be is mentem nem kellet sokáig csábítgatnia. A pulthoz mentem és kértem egy kis vizet Anika-nak és magamnak egy kis cheery-t melyet azonnal meg is kaptam. Nem mesze tőlem egy lány ücsörgőélt valószínűleg a saját rendelésére várva melyet még nem kapott meg. Jobban megnézve már egy kicsit frusztráltnak tűnt, hogy miért nem szolgálták még ki.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Vas. Júl. 21 2013, 12:31

-Óhogyaza...- Morogtam magam elé, mikor észrevettem, hogy egy idősebbnek kinéző srác beslattyog a pulthoz. Állatidomár lehet, hisz vele van egy cuki kis sárkány. Az még fel is keltené az érdeklődésemet, de a gazdija már nem. Igyekszem megőrizni a hidegvéremet, hisz még nem is ittam semmit, így még nem igazán kéne előjönnie az idegesebb, kötekedősebb énemnek. Reménykedek benne, hogy megissza, amit rendelt, és már megy is. Bár a sari-t megsimogatnám, bár nem tudom mennyire venné jó néven. Na mind egy nem is próbálkozok vele. Nem szeretném kísérteni a sorsot. Végre kihozzák a sörömet, és egy hajtással a felét el is tüntetem. Nem csoda, hisz kinn tombol a meleg, és valahogy ebből az épületből is kifelejtették a légkondit. Hamar eltüntetem a sör második felét is, és most már kicsit bátrabb vagyok.
- Egy korsó sör-t kérek, meg egy kis kupica szaké-t.- Tudom, hogy a nagy melegben veszélyes lehet, de ez engem most a legkisebb mértékben se izgat. Ma ki akarok rúgni a hámból, és ebben senki nem akadályozhat meg. Akár ha Kayaba állna itt előttem, és azt mondaná, hogy nem kéne innom ma, akkor se hagynám abba. Ma jó kedvem van, és mivel fogalmam sincs, mikor lesz még egyszer ilyen alkalmam, ezért úgy döntöttem, hogy ma nincs az az isten, aki eltérít engem ettől az elhatározástól. Ám a sárkányos fószer csak nem akar elmenni innen, és ez idegesít. Közbe megérkezik a rendelésem, és egy hajtásra kiiszom a szakét és már adom is vissza a poharat az njk-nak. A következő pillanatban már a sörömet kortyolgatom, de ezt most lassabban, hisz nem tíz perc alatt kéne kiütnöm magamat.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Vas. Júl. 21 2013, 13:13

Anika miután megitta a vizet máris nem bírt magával és ide oda repkedni kezdett mindent érdeklődve szemügyre véve. Egészen addig míg az egymagában ülő lányhoz nem ért, ugyanis akkor leszállt az asztalára és érdeklődve figyelni kezdte őt. Ekkor én már épp indulni kezdtem volna ezért így szóltam.
-Anika hagyd azt a hölgyet! Induljunk! Ám erre kis kedvencem rá se hederített.  Erre én odasétáltam és így szóltam a hölgyhöz.
-Bocsi de leülhetnék ide mert addig Anika -Mutatok rá.- úgyse tágít amíg meg nem un téged. Végignézek a lányon.
-Nyugi nem fog sokáig tartani. Mondom hidegen a választ meg se várva, leülve vele szemben az asztalához.
-Amúgy Elysion vagyok ha érdekel. mondom megemelve nem létező kalapomat. Most már tényleg kéne valahonnan szereznem egyet fút végig agyamon a gondolat.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Vas. Júl. 21 2013, 14:47

-Szia gyönyörűség.- Mondom a kis sárkánynak, mikor az asztalra száll.
- De szép vagy.- Lelkem egy kicsit megremeg, hisz mindig is nagyon imádtam a sárkányokat. Ám amikor a gazdija is odalépett az arcon elkomorodott. Már csak ez hiányzott. Semmi kedvem társasághoz. Megpróbáltam kisebb mosolyt varázsolni az arcomra, miközben belül szinte lángolt bennem az adrenalin, és fel tudtam volna robbanni.
- Miben lehetek a segítségedre? - Kérdeztem mézes mázos hangon.
-Nagyon édes a sárkányod.- Mondtam mosolyogva. Ám legbelül a pokolba kívántam ezt az egyént. Micsoda ficsúr. Kalapot akar emelni előttem, holott nincs is neki, és ráadásul a választ meg sem várva leül. Ezt a pofátlanságot. De nem, most még nem állok neki kötekedni vele. Egyenlőre élvezem az alkohol édes mámorát, ami kezdi elborítani szervezetemet. Még egy kört rendeltem az előzőből, és lábaimat keresztbe téve egymáson iszogattam csendesen. Remélem csak rájön ez az idomár, hogy nem kívánok vele beszélgetni. De ha már bemutatkozott, nekem is illene.
- Hime vagyok.- Mondtam egy mosolyt erőltetve az arcomra, és már fordultam is vissza poharam felé. Ám nagyon úgy tűnt, hogy se a sárkány, se a gazdija nem hajlandó tágítani az asztalomtól. Normál esetben, már elküldtem volna őket melegebb éghajlatra, ám itt úgy néz ki, hogy nehezebben hat rám az alkohol, és még elég józan vagyok ahhoz, hogy tisztában legyek cselekedetemmel. Lassan kortyolgattam sörömet, kiélvezve minden egyes cseppjét. Ám ahogy fogyott az ital, úgy fogyott a türelmem is. Nem nagyon tetszett, hogy ez az ürge még mindig az én asztalomnál terpeszkedik, annak ellenére, hogy semmit nem fogyaszt, és hogy az összes többi asztal is üres. Lassan kezdtek az érzéseim az arcomra is kiülni, és szemeim lassan villámokat szórtak.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Hétf. Júl. 22 2013, 16:51

Pontosan látom a lány arcán a frusztráltságot, de bárhogy is szuggerálom Anika-t nem hajlandó tágítani. Ám ha nem tágítunk akkor én már előre érzem kocsmai bunyó lesz ebből, de csak akkor tudnám leszedni kis kedvencemet a lányról, hogy ha féltékennyé tenném őt, ám ehhez flörtölnöm kéne vagy legalább is bókolnom a lánynak, minek következménye valószínűleg ugyan az lenne. Végül a második mellet döntök, mivel tudom, hogy akkor Anika plusz motivációt kapna a harchoz.
-Hime?- Mondom elmerengő hangsúllyal.
-Gyönyörű név egy gyönyörű lánynak. Eme mondatom befejezésére kis kedvencem fújtat egyet és hátat fordít az éppen sörözgető lánynak majd felpattanok és megpróbálok egy szó nélkül elsunnyogni remélve, hogy magas ívből tesz majd rám a lány.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Hétf. Júl. 22 2013, 17:25

Abban a pillanatban, hogy az idomár nekiáll bókolni nekem, kis sárkánykája dühösen hátat fordít nekem.
- Csak nem vagy féltékeny picurka. Nyugi, semmi közöm a gazdidhoz.- Mondom a sárkánynak, aki a mondatom közepén a gazdija után sunnyog.
- Milyen neveletlen viselkedés ez, hogy meg se hallgatod az ember mondanivalóját? - Üvöltöm, miközben söröm maradékát szinte egy kortyolásra iszom meg. Hagyom, hogy ez a kettő kimenjen, és miután leadtam a rendelésemet a következő körre utánuk megyek.
- Nem gondolod, hogy a petedet, és saját magadat is jó modorra kéne nevelni?- Kérdezem, miközben kezdem érezni, hogy az alkohol a fejembe szállt. nem baj, így általában még erősebb vagyok. legalábbis a kinti világban.
- Kihívlak egy fél életes párbajra.- Üvöltöm, miközben a felkérést már el is küldtem. Az így is alig valamit takaró ruhámat még kevesebbet takaró páncélra váltom, és kezembe veszem kardom és pajzsom. Nem tudhatom, mennyi élete lehet, vagy milyen sebzése, de akkor is legyőzöm, ha ki is józanodok a végére, akkor is. A számláló másodpercei óráknak tűnnek. Fegyveremet szorosan fogva tartom támadásra készen, és amint a nullához érünk, és megszólal a kürt, abban a pillanatban már támadásra is lendülök. Egy vágás a mellkasra irányulva felfele, és a következő pillanatban már ugrottam is hátra. Igaz érkezéskor kissé meginogtam, de a képességemnek hála, sikerült talpon maradnom. Ahogy teljesen biztos lábakon álltam a földön, abban a másodpercben védekező pozíciót vettem fel. Még jó, hogy nemcsak a küzdőtéren lehet párbajozni. Gondoltam magamban. De jó lesz óvatosnak lennem. Nem harcoltam még idomárral, így nem tudhatom, hogy ezek ketten mire képesek.
Ha nem fogadta el a kihívást, akkor megpróbáltam addig hergelni, amíg el nem fogadja, és úgy támadtam.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Hétf. Júl. 22 2013, 18:20

Már békésen sétáltam volna el amikor kihívott A lány egy féléletes párbajra. Láttam benne az alkoholt és már azt is tudtam, hogy lovag, a pajzsából melyet kardjával és ruhájával együtt felszerelt. Egy kicsit várok majd elő veszem késemet és vívó állást veszek fel reflexből, majd jobban meggondolva megfordítottam kezemben a kést és tolvaj vagy más néven zsebes vagy megint más néven martalóc állásba álltam, vagyis oldallal az ellenfélnek, első lábam az ellenfél fele mutat, a hátsó balra ehhez képest. Válnál szélesebb terpesz és rogyasztott térdek a hát egyenes. A jobb kezemben a kés jobbra néz, a másik a számnál. Felmérem a köztünk lévő távolságot ami durván 5-6 méter lehet. Anika fülébe súgom az első parancsom mire ő szintén 5-6 méter magasba száll fölém. Majd elfogadom a felkérést és így szólok mosollyal a számon.
-Gyere lovagocska lehet nő vagy lehet részeg, de még ellenségnek nézlek.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Hétf. Júl. 22 2013, 20:51

A támadásom nem sikerült. Ez még jobban feldühített. Nem hiszem el, hogy lehet valaki ennyire egy beképzelt majom. Gondolataim csak úgy csapongtak, és már kisebb nézőközönség is kialakult körülöttünk. Nem hiszem el, hogy az egyetlen pihenőnapom ilyenbe fulladt. És mindez annak a hibája, hogy egy nagyképű senkiházi nem bír a petjével. És ennek is megint én iszom meg a levét. Ezt most már tényleg nem hiszem el. Már csak az hiányozna az éltemből ha még eső is lenne, de amilyen fülledt levegő van tuti biztos vagyok benne, hogy el fog eredni az eső, de ez az én formám. Egyenlőre még nem aktiválom a képességemet, mivel még fel sem tudtam mérni ellenfelem erejét. Két kés jelent meg kezeiben, és úgy fordította őket, mintha egy tolvaj vagy egy zsivány lett volna. Fejemben egy másik játékból az úgynevezett Rugo képe jelent meg. Ők tartották így a fegyvereiket. A sárkánya felrepült a feje fölé, mintha csak onnan akarta volna védeni gazdáját. Még soha életemben nem volt dolgom állatidomárral, és még itt ebben a világban ennyire nem sokszor húztak fel. Eme felháborító viselkedés a fejemben őrjítő mámort okozott, és a lelkemben sötét fellegek gyülekeztek. Csak az a baj, hogy nem csak ott. Mintha hurrikán söpört volna végig az utcán, úgy ment az emberek nagy része fedezékbe, mikor meglátták a sötét fellegeket, és megérezték a szél erejét. Játékos és nem játékos karakterek egyaránt fedezékbe vonultak, mivel az időjárás, mintha csak érezte volna a lelkemben tomboló vihart, hirtelen ijesztővé, erősen viharossá vált. Újabb támadást próbáltam meg véghezvinni, most elölről, lentről felfelé irányuló vágással. Csak reménykedhettem benne, hogy sikerült. Mikor a mozdulataimat befejeztem, hátrább ugrottam, és védekező pozíciót vettem fel.

Statjaim"Élet: 5 [25:
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Szer. Júl. 24 2013, 13:37

Hime nekem rohan mire én szintén felé iramodom és az utolsó pillanatban bal oldalra ugrok és azt kiáltom lande, majd megpróbálok belé vágni míg mellette haladok el, ám pehemre nem sikerül sőt a pengéje meg is sebez. Ám parancsszavamra Anika aki eddig fölöttem volt zuhanó repülésbe kezd és azt kihasználva hogy nem látható fej támadást kísérel meg. Mire megfordulok nem tudom sikeres-e volt a támadás csak azt, hogy Kedvencem újra a magasba emelkedik ahogy tanítottam neki. Majd szintén pár méterre negálva ellenfelemtől támadásba lendülök. Ellenfelem védelmi pozícióban áll amely tökéletesen védi testét és fejét de a lábát nem. Így egy két lépésre tőle becsúszok és reménykedek benne, hogy nem fog elég gyorsan reagálni és ki fogom tudni gáncsolni, e közben pedig a lande parancs hagyta el újra számat.

16 életem maradt.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Szer. Júl. 24 2013, 23:00

Támadásom hála isten sikeres volt, és meg is tudtam sebezni. Ám a következő pillanatban a sárkánya támadt be, ami sikerrel is járt. Hisz fentről támadott, és így esélyem se volt észlelni azt. Ellenfelem ekkor eltávolodik tőlem, majd a sárkány is eltűnik a szemem elől. A következő pillanatban ellenfelem megindul felém, és az utolsó pár méteren elkezd csúszni, és ki akar gáncsolni.Valamennyire sikerül is neki, ám ahogy oda ér hozzám, abban a pillanatban a kardommal lefelé döfök. Reménykedek benne, hogy el is találom, majd megpróbálok nem elesni, ami majdnem sikerült is, de végül sikerült a kezemmel megtartanom magam. Ugyanazzal a lendülettel is talpra álltam, és fordultam is meg, hogy támadni tudjak. Ha ellenfelem már felkelt, akkor megindultam felé, és egy átlós vágást próbáltam véghezvinni. Közben a sárkányt észrevettem, hogy felém támad, így sikeresen ki tudtam védeni támadását. Ahogy sejtettem, mire újra körbenéztem az utca teljesen kiürült, és szinte éjszakai sötétség telepedett ránk. A fejünk felett rémisztő villámok cikáztak, és a mennydörgés mint valami démoni sárkány üvöltése hangzott. Mindenki biztos helyre menekült, Szívem szerint én is ezt tettem volna, és hirtelen minden kedvem elment a harctól. De nem adhatom fel, és nem mehetek csak úgy vissza inni, mivel én hívtam ki, s a büszkeségemen, valamint a hírnevemen csorba esne. Úgyhogy felemelt fejjel, büszkén álltam az utca kellős közepén, és vártam a következő lépést. Pár másodperccel később mintha csak megnyitották volna az ég csatornáit hatalmas cseppekben kezdett el szakadni az eső. Mintha dézsából öntötték volna.

Statjaim:
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Csüt. Júl. 25 2013, 19:54

Elhagyott a szerencsém a támadásom és a tervem füstbe ment. Ebben a pillanatban a földön heverek miközben megpróbálok feltápászkodni, de látom ellenfelem előbb támadhat minthogy feltápászkodjak. Anika elterelésére nem számíthatok újra, mert már a magasban van. Egyetlen esélyem van. Az elemfelem újra áll én pedig várom a támadást, bár szinte azonnal érkezik. Balra gurulok kitérve előle majd jobb lábammal megpróbálom kirúgni balját úgy, hogy dobjon egy hátast majd felugrani és megint három négy méter messze megállni tőle. Abban reménykedek ha esetleg nem is sikerül a földre kényszerítenem legalább okozok oly fájdalmat, hogy elterelje a figyelmet rólam. Az ég baljósló jelként változott fölütünk vihart idézővé. Elordítom magam:
-Évszázadok vihara, embereknek nyomora
pusztító tornádó, bosszúból lesújtó
Halld most szavam
Hadd legyek sorsod magam.
Ekkor egy villámcsapás hallatszik a kezdődő esőben.
-Anika U atack. Minek hallatán kis kedvencem mellém száll és egyenesen kezd repülni ellenfelem felé, majd mikor alig van köztük talán egy lépés U alakban megpróbál elrepülni ellenfelem lába között majd hátba csapni azonnal.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Vas. Júl. 28 2013, 16:48

Már megint nem találtam el... a francba. De ahogy észrevettem, sokkal lassabb nálam. Ez még előnyömre lehet. Ám támadásomkor sikerül kigáncsolnia. Gyorsan talpra ugrok, és egy szócskát suttogok, miközben egy támadást indítok, és egy átlós vágást próbálok véghezvinni elölről:
- Hollow. Majd harmadmagammal rohanok támadásra. Igaz, hogy az ő támadása is sikerrel járt, de amint a háta mögé kerülök, helyet cserélek egyik klónommal, majd elkezdünk körülötte körözni. Végül oldalról intézek rá még egy villámgyors vágást. Miközben egyik klónom a másik oldalánál támad, másik klónom pedig elölről. (A klónok nem sebeznek). Csak most tudok igazán örülni gyorsaságomnak, meg a képességemnek, hisz így, a kettőt ötvözve, elég erős ellenfél vagyok. És nem is kell olyan gyakran pihennem. Csak az eső ne esne. Megint... Nem is értem, hogy mi az istenért vonzom én annyira az esőt, hogy minden harcomnál esik. Felfoghatatlan. Ám az eső hatására kezdek kijózanodni. Ez nem jó jel. Most még többet kell majd innom, ha jól akarom magam érezni. Ez nem jó, határozottan nem jó. És csak reménykedni tudok benne, hogy valamelyik támadásom eltalálta. Ha nem, akkor sincs minden veszve, hisz egyenlőre én állok nyerésre, és fölényem nem is kicsi. De nem bízhatom el magam. Annak sosincs jó vége. Főleg akkor nincs, ha előtte ittam is. A kinti világban erre egy párszor már ráfáztam. De most nem fogom, érzem. Ez egy győztes harc lesz. Annak kell lennie. Bármi is történjen. De majd meglátjuk. Közben az eső továbbra is szakadatlanul, megállás nélkül esik.


Statjaim::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Vas. Júl. 28 2013, 17:38

Anika már visszatart hozzám mikor ellenfelem a támadást indítja nekem és meglepetést okoz képességével. Bárcsak káprázna szemem de hárman vannak és vészesen robognak felém. Elkezdenek körözni köröttem és támadnak. Eltérek a az egyik oldalamon lévő támadástól a hátsó valamiért nem okoz sérülést míg a harmadik kis kedvencemet találja telibe ki közém és a penge közé állt megvédve engem. Kis szívem drágasága a földre hullott ennek hatására, szívem belesajdult fájdalmas hangjába. Az arcomon őrült düh jelent meg melytől bármely épp eszű ember azonnal futásnak eredt volna. Lábam ellenfelem felé lendült és teljes erőmből gyomorszájon rúgtam, majd futni kezdek a legközelebbi fal felé.
-Gyere gyáva! Ordítom teljes torkomból. (LOL)  
Minden reményem abban van hogy követ engem rohanva ezzel elterelve figyelmét, hogy Anika feltápászkodhasson és újra a levegőbe szálljon.
Most már nincs lacafaca, bedobom a Hochhenheim fogást nem tudván menyire lehet ellenfelem messze. Két lábbal a falnak ugrok majd onnan csavartan kilökve magam elemfelem felé haladok jól meglepve őt és remélve fel is lökve.
Remélem Anika már feltápászkodott ezért elordítom magam:
-Támad a fejét kicsim.

16 életem van. (egy csapás és nyersz)
Anika-nak 4 élete maradt.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Hime Vas. Júl. 28 2013, 20:13

Ütésem nem találta el, bár a petje elég csúnyán megsérült. Szegény kis sárkány, néztem vissza rá, miközben a srác a fal irányába futott, és egy elég furcsa mozdulat sort hajtott végre. Nem láttam sok értelmét, ám hála isten csak az egyik klónomat találta el. Milyen pechje van ma ennek az embernek. Rosszba kötött bele. Nem tudta, kivel is kezd ki. De erre most nagyon ráfázott.Nem is tudta, hogy ki az a Hime, de most majd rájön. Ráébred arra, hogy hölgyekbe ne kössön bele, pláne olyanba, aki éppen ittas. Azzal a lendülettel robbantam be elé, és azonnal egy átlós vágást indítottam irányába. Ha ez sikerült, akkor meg is nyertem a párbajt, és mehetek vissza a száraz kocsmába iszogatni. De addig még le kell győznöm őt. Meg a petjét. Bár azt sajnálom. Így, hogy már csak egy klónom volt vigyáznom kellett, de még ez se volt hátrány. Már a számban éreztem a finom sör, és a melegítő szaké ízét. Ám addig még le kell győznöm. És az eső egyre jobban esik... ezt nem hiszem el... De már nincs sok híja és vége van. Már csak egy vágás. Már rohanok is, hátha sikerül megvágni. Még egy lépés, és ott vagyok. Ezaz, és már vághatom is. Remélem sikerül is a támadásom. Ha sikerül akkor a következőket mondom neki:
- Köszönöm a harcot. Remélem nem bántottalak meg túlzottan. Legyünk barátok. És remélem a kis kedvenced is helyrejön.
Én vissza is megyek a kocsmába, és ki is rendelem a következő kör piámat, hogy az eső után felmelegedjek.

/Ha megsebeztelek, akkor köszönöm a párbajt, és nagyon jó harc volt, és ez a zárópostom. Ha nem, akkor ezt majd javítom./
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal800/800Hime vs Elysion  Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Elysion Vas. Júl. 28 2013, 21:06

Meglepődés és csalódottság ördögi keveréke fog el abban a pillanatban mikor rájövök, hogy nem az igazi Hime-t támadtam meg. Már nincs időm reagálni semmit a valódi támadására. Sing. Hasít végig a penge és életem pont a felére csökken, ezzel elvesztve a párharcot. Ezt követően rögtön Anika-hoz rohanok és a kezembe veszem majd simogatni kezdem. Ellenfelem mondandójára egy kalapemelést követően válaszolnék, ha volna. Tényleg kéne már egy mert az olyan menő.
-Örömmel hölgyem. Ne aggódjon se perc kutya baja se lesz a kis drágámnak. Megfordulok és elindulok.
-Ja és a következő körét én álom. Miközben elsétálok átküldök neki egy kis pénzt.

(Szép volt. Jó volt. Ennyi volt. Őszintén már a második post-nál tudtam, hogy vesztek, mert túl nagy volt az erőkülönbség de azért mókás volt. Very Happy )
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal245/250Hime vs Elysion  Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 29 2013, 22:47

Ossu!

Elysion, kérlek figyelj oda rá, hogy betartsd a 250 szavas minimum reagkövetelményt. Lezárom a küzdőteret, jutalmatok 20 xp és 50 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hime vs Elysion  Exp_bal0/0Hime vs Elysion  Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs Elysion  Empty Re: Hime vs Elysion

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.