Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Értékes kacatok

+4
Aida Atsumori
Kyrena Juurei
Tsubasa Norika
Strea
8 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 08 2013, 21:03


Timidus azonnal felébredt, ahogy megtörtént a baj. Talán a robaj ébresztette fel, talán a közeledő mobokat érezte meg, de mire Kiyo elkiáltotta magát, már felébresztette Shukakut is, és bár a lány még éppen hogy csak a szeméből kezdte kitörölni az álmot, a fegyvere már a kezében volt, hiszen a sárkány hangjából tudta, hogy baj van, persze azt, hogy mi az, csak pár másodperc múlva mérte fel, amikor Timidus már támadásba is lendült.
-Buta vagy! Ne csak szurkálj, találd is el őket!
Csipogta a fiú felé, aki csak dühösen hadonászott minden eredmény nélkül. majd amikor mérgében el is hajította a fegyverét, kiszolgáltatva ezzel magát az ellenségnek, a sárkány már teljesen reménytelen arcot vágva fogadta el a sorsát, miszerint ezzel a haderővel kell neki csapatot alkotnia, azaz neki kell megvédenie mindenkit. Megint.

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Spike___facepalm_by_mysteriouskaos-d51xq2x

~Ezeket hívják harcművésznek? Mi ebben a művészet? Vagy most éppen próbál? Mindegy… megint nekem kell csinálnom mindent.~
Shukaku szerencsére ezalatt már odaért, és már láthatta a fiú mellett elsuhanó Timidust, aki még méltatlankodva hozzáfűzött egy pár szót az eseményekhez.
-Tanulj meg repülni ember! Hasznosabb mint eldobálni a fegyvered!
A lány már rá sem szólt a sárkányra, csak örült annak, hogy Kiyo nem érthette annak szavait. Bár ő sem tudta teljesen, hogy mit mondott Timidus, de ő már kihallotta a becsmérlő hangvételt a sárkány beszédéből, és ez általában azt jelentette, hogy Timidus elégedetlenkedik, vagy csúfolódik. Shu megcsóválta a fejét, és felkészült a harcra.
~Ezek hollók. Corcus…~
A teljes latin név nem jutott eszébe a harc hevében, de mivel erre most nem is volt szüksége, nem kezdett el rajta gondolkodni.
~Madarak, madarak… nem emlékszem madárra a könyvből. Ez azt jelenti, hogy egy új fajjal van dolgom, tehát nagyon figyelnem kell, mert semmit nem tudok róla… illetve annyit, amit a hollókról.~
-Légy óvatos Timidus!
Kiáltotta a sárkány után, bár nem remélte, hogy az megfogadja a tanácsát.
~A legokosabbak a madarak közül, és remekül tudnak utánozni. Úgy, mint a papagájok. Talán ők csalták el Ayanit is.~
Több gondolatra, vagy arra, hogy szemével a lány után kutasson, már nem volt ideje. Timidus csipogva hívta fel magára a figyelmét, és arra, hogy esetleg, ha van kedve hozzá, akkor ő is segíthetne a harcban. A sárkány nekirontott az egyik madárnak, és akár eltalálta, akár nem, belekapaszkodott, és igyekezett lejjebb vonszolni, hogy a többiek is elérhessék.
~Egy új madár! Ha egyet meg tudnék szelídíteni… tudnak repülni, tehát Timidusnak végre lenne állandó játszótársa.~
-Egyet hagyjatok meg nekem!
Kiáltott fel, majd megpróbálta a felé ráncigált madarat támadni.


Az első támadás Timidusé, a második Shukakué.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 08 2013, 21:03

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 10 2013, 17:13


*dob Jasminnak*
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 10 2013, 17:13

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 10 2013, 17:20


Shu betalált, 5 sebzés.

Két holló Shukakura támad, a maradék marad Kiyon. 2-2 sebződés hollónként.

Jasmin támad. Talált, 10 sebzés.

1-1 holló átszáll Jasminhoz, a többi marad rajtatok. 2-2 sebződés hollónként.

Kiyo jön.

Kiyo (Sebzés: 13, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Hollók
Timidus (Sebzés: 17, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Shukaku (Sebzés: 5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hollók

Kiyo: 20 hp
Shukaku: 29 hp
Jasmin: -4hp, zöld életsáv

Holló #1: -15 hp (narancs) /Shu/
Holló #2: full élet /Kiyo/
Holló #3: full élet /Kiyo/
Holló #4: full élet /Jasmin/
Holló #5: full élet /Jasmin/

Ayani:

Elég sok idődbe telik felhúzni magadhoz Tűzrózsát, ám végül csak sikerül, azonban eléggé kimerülsz, a kitartáspontjaid pedig a petedét is befolyásolják. Sajnos a Lángoló Unikornis használata miatt felgyulladnak az éghető kacatok, főleg a fából készült tárgyak, melyek akkora füstöt generálnak, hogy alig láttok valamit, és valószínű a köhögőroham is elkap. A megolvadt fémek pedig elkezdenek felétek folyni, majd hamar megszilárdulnak, egy keményebb masszát alkotva. Próbáljatok valamilyen megoldást találni a problémára, de ne feledjétek, először a tüzet is el kell oltanotok valahogyan!

Ayani, te bármikor megírhatod a reagod, amíg ez a kör tart.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Dec. 17 2013, 18:38

Hát hogy is mondjam. A tervem be is vált, meg nem is. Bevált, hisz Tűzrózsát fel tudtam húzni, meg nem, mert kifáradtam tőle nagyon, illetve beállt, mert petem eltakarította a rumli nagyját meg, nem mert most szépen meggyulladt a minden…. legalábbis az éghető minden. Veszek egy mély levegőt, és megfogom a fejemet. Mindaddig, míg el nem ér a füst. Elvben nem tudhatok megfulladni, hisz csak játékban vagyunk, de az életpontjaim viszont mehetnek le.. Elvben. Leguggolok a földre, hisz a meleg levegő felfele száll, így a füst is. Tűzrózsát nem nagyon érdekli a füst, és a tűz sem amit okozott… Gondolom a hülye is látja miért… ha meg nem akkor egy facepalmot lenyomva elmagyarázom neki, hogy mivel petem alapból is láng elemű pet, így a tűz nem árthat neki, főleg az, amelyet saját maga kelt, hisz ezek az ő tüzének szülöttjei. Hehe… megfialt a paripám…. Viccet félretéve a Nevelés Kesztyűjével szépen sorjában el”tapsikolom” a tüzeket. Mivel a kezemen van a felszerelés, és csak a felszerelés ér a tűzhöz semmi bajom nem eshet, mivel a legendásom egy fegyver, és a fegyverek kitartóbbak a többi dolgoknál.. főleg hogy ez meg legendás. Mindazonáltal, ha mégiscsak baj származna, ebből inkább abbahagyom, és jelzek petemnek, hogy segítsen tisztogatni, és míg ő olt, én rakosgatom a szemeteket. A fémekkel lesz nagy bajom, hisz ha azok megolvadnak, majd megszilárdulnak, majd megint folyóssá válnak, és ismét megkötnek, akkor egyre jobban ötvöződnek.. mármint kint.. Itt bent fogalmam sincs. Mindazonáltal petem képessége kikapcsolódott. Túlságosan kimerült, így hagyom egy kicsit pihenni. A roncsdarabokat kézzel kezdem el szétszedegetni.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Dec. 18 2013, 19:28

Hát mit mondjak. Nem találtam be. Alapból szerettem a hollókat, aranyos madarak, meg nekem bejönnek, tetszenek, sőt okosak is, meg felhasználják az elpusztult állatokat: megeszik a dögöt…DE EZEK NEM BÍRTAK RÁJÖNNI HOGY ÉN KICSIT SEM VAGYOK DÖG! Kicsit nagyon felidegesítettek azok a károgó tollas izék, legszívesebben megragadtam volna őket aztán elküldtem volna őket a jó……CSOKI GYÁRBA! A harc közbe megfordult a fejemben, hogy előhúzok egy szelet csokit, elvégre Gombóc Artúr is szerette a csokit, így aztán lehet, hogy a többi madár is, de végül úgy döntöttem mégsem kéne. Amint mondtam, a lándzsámat nem sikerült egyik tollasizének se hajítanom, pár méterrel odébb esett le, ahova én mesterien siettem és mielőtt leeshetett volna, elkaptam. Szinte hallottam, ahogy egész Aincrad állva vastapsol és ordítja hogy: „ÚJRA!!!”. Az idomár lánnyal két madár harcolt, a maradék meg rám jött. ”Persze..támadjátok a low hp-s kis senkiházit…úgy kell…méghozzá hárman…” Bár próbáltam nem pánikba esni, vagy negatív gondolatokat teremteni, de rákellett jönnöm: ez most már nem játék. ”Itt az életem a tét. Ha itt meghalok, nincs „.rev”, vagy Redemption, kész. Vége. Nincs még egy esély, nincs. Csak a halál. Egy pillanatra eszembe jutott Kayaba. Az a személy, aki miatt már így is ezrek vére szárad a lelkén. Olyanoké mint én. Vagy Ayani. Vagy Jasmin, vagy a másik idomár lány. Ők is azt hitték, hogy ez egy mese és nem veszíthetnek. Haza akartak jutni. Haza akartak menni. A családjukat, a szeretteiket akarták. De itt igazából nem elég a tudás, se az elszántság, nem tőled függ, hogy eltalálsz-e valakit, a pontjaidtól. Nem attól függ, hogy milyen gyorsan futsz, hanem hogy hány pontot voltál hajlandó rápakolni. Ésszerűtlen. Kayaba. Ha egy ilyen csodálatosnak tűnő világot képes voltál felépíteni, valószínűleg a gondolatolvasás se lehet nagy akadály…mond meg. Miért? Miért tetted? Miért kellett több ezer életet elvenned?” Gondolkodásomból károgás, majd fura, kicsi, egyre vékonyodó dolgok hátamba vájódása rázott ki, csalódva láttam, ahogy az életcsíkom lejjebb csökken. Megpróbáltam lenyugodni, a hollókra figyelni, az egyik közeledett is felém, vártam a pillanatot, amikor eltalálhatom. ”Vár…vár…vár…ÜT!”
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal736/800[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (736/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 19:28

The member 'Nagoyaka Kiyoshi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 18 2013, 19:48


Nem talált.

2-2 sebződés hollónként.

Shukaku jön.

Kiyo (Sebzés: 13, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Hollók
Timidus (Sebzés: 17, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Shukaku (Sebzés: 5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hollók

Kiyo: 16 hp
Shukaku: 27 hp
Jasmin: -8hp, zöld életsáv

Holló #1: -15 hp (narancs) /Shu/
Holló #2: full élet /Kiyo/
Holló #3: full élet /Kiyo/
Holló #4: full élet /Jasmin/
Holló #5: full élet /Jasmin/
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 18 2013, 20:10


Timidus egy pillanatra visszanéz, amikor meghallja, Shu szavait, miszerint egy madarat szeretne magának megtartani, és természetesen emiatt majdnem elvéti a madarat, mire dühösen csipog, valamiféle sárkány káromkodást, de szerencsére sikerül belecsimpaszkodnia és ha sebzést nem is ejt rajta, lejjebb tudja rángatni, hogy Shu próbálkozhasson a támadással. Amikor a lánynak sikerül sebeznie, megnyugszik egy picit.
-Ezaz! Így kell ezt csinálni!
Dicséri meg azonnal a társát Timidus, hiszen a lány eltalálta a hollókat, de rögtön meg is csóválja a fejét, és vádlón néz Shukakura.
-Miattad nem sikerült. Miatta!
Korholja a lányt és csipogva mutogat rá, hogy a többiek is láthassák, természetesen nem ő rontotta el a támadást.
-Minek neked az utolsó? Mire kell az neked? Mit akarsz vele csinálni? Az a lényeg, hogy legyőzzük őket és megvédjük meg megmentsük a gyengébbeket.
Kiyo felé pillant, de mivel értetlenségében és idegességében nagyon hadar, Shu semmit nem ért meg abból amit mond azon kívül, hogy rengeteg kérdés van a sárkány hangjában. Ebből persze már ki tudja következtetni, hogy mi zavarja Timidust, azt pedig könnyen látja, hogy a sárkány haragszik rá, így rögtön magyarázkodni kezd.
-Tudod elvileg én egy idomár vagyok, tehát az a dolgom, hogy idomítsak. Azt hiszem. Legalább is elvileg tudnom kéne olyat. Tehát… gondoltam kipróbálom az egyik madárral. Ugye nem kezdtél el féltékenykedni Timidus?
A sárkányt természetesen még a feltételezés is sérti. Felhúzza az orrát és válaszra sem méltatva indul újabb támadásra, ahelyett, hogy elkezdene vitatkozni. Közben a fiú újabb luftot üt, amin már meg sem lepődik.
-Mond meg neki, hogy ha ezt elintéztem, utána segítek rajta. Addig igyekezzen megmaradni.
Shu elgondolkodott egy pillanatra, majd kicsit moderálva továbbította a sárkány szavait Kiyo felé.
-Mindjárt megyünk és segítünk!
Mivel Timidus nem gondolja okosnak a madarakat, sőt most már be akarja bizonyítani, hogy mennyivel butábbak nála, ugyanazzal próbálkozik mint előbb.
~Még hogy még egy pet. Az meg minek? Én nem vagyok elég? Mit kezdenél te nélkülem? Na majd ezt még megbeszéljük, ha végeztem.~
~Remélem nem bántottam meg ezzel nagyon szegényt. El kellett volna neki mondanom, hogy már régóta tervezem ezt kipróbálni. Biztosan meg tudjuk majd utána beszélni, de addig is...~


Az első kocka Timidusé, a második Shukakué a Római Shu specje.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 20:10

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Pént. Dec. 20 2013, 23:20


Ayaninak sikerül kijutnia a romok közül, de rengeteg időt veszít vele, és a többiektől is elég messze van, még nem tud beszállni a hollók elleni harcba. Ahogy azonban az egyik kacathalom melletti követ megvilágítják Tűzrózsa lángjai, egy álmából felkelő, dühös kígyó néz farkasszemet Ayanival és petjével, feje felett a felirat, Barna Csörgőkígyó. Talán még van időtök kinyitni a bestáriumot, és utánanézni, mit tud, mielőtt támadna. De csak óvatosan, hiszen útközben két Óriáspók is csatlakozott hozzátok, nem épp békés szándékkal. Lehet, hogy a sötétben való világítás nem volt jó ötlet mégsem? Hiszen vonzza a mobokat…

(Tehát 3 mob az ellenfeletek, egyelőre a ti harcotok Tűzrózsával külön megy a többiekétől. Pls nézd ki a pontarányokat a bestáriumból, az előző oldalon megadott statjaidat vedd figyelembe! Bocsi ezért, csak ígyis örülök hogy tudok írni…)

Timidus és Shukaku is talált, képesség sikeres. 17 sebzés, egy holló elpusztítva. 5 sebzés megy a másodiknak.

A hollók eloszlanak, majd támadnak, 2-2 sebzés hollónként, amelyik Shut támadja, az sebződik 1-et.

Jasmin jön, talált. 10 sebzés.

Hollók támadnak, 2-2 sebzés.

Holló #2: -6 élet (zöld) /Shu/
Holló #3: full élet /Kiyo/
Holló #4: -10 élet (zöld)/Jasmin/
Holló #5: full élet /Jasmin/

Kiyo: 12 hp
Shukaku: 23 hp
Jasmin: -16hp, narancs életsáv


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2013, 23:22-kor.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2013, 23:20

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 21 2013, 10:25

körök:

Szépen lassan araszolva indulok egyre feljebb és feljebb, míg végül megvillan az égkékje. Még mindig este volt, így úgy vélem nem voltam lent olyan sokat… vagy… nem is tudom. Lehet lent voltam… áh, kit érdekel. A közel távolból harcok zaját vélem felfedezni. Morgok magamban néhány sort, majd gyors fújok, egyet, kettőt. Majd elindulok a csata felé, remélve hogy időben érkezek oda a többiekhez. Azonban úgy tűnik odajutásom nem lesz olyan egyszerű. Tűzrózsa és én csörgésre leszünk figyelmesek, és szinte egyszerre vesszük észre az ébredező mobot. Feje fölött a >>Barna Csörgőkígyó<< felirat  volt. Elhúzom a számat, mert ezt a lényt még nem ismertem, így gyors legördítem a menümet, és a bestériumot nyitom meg, ám hamarosan szőrös lábak puha lépését hallom meg. Nem… nem valami torzonborz férfi lépkedett felém, hanem 2 iszonyú ronda >>Óriáspók<<. Az utóbbiakat ismertem, így csak a kígyót kellett megnéznem. Mint kiderült ez sem olyan erős, de az aggasztó viszont, hogy képes a bénításra. Még jó, hogy elolvastam a leírását, és még jobb hogy előttem már felfedezték. Füttyentek Tűzrózsának. Már tudtam mit fogok csinálni, hogy egy kör alatt elintézhessem őket. Tűzrózsa 1-1 támadással elintézte az Óriáspókokat, majd a Csörgőkígyó felé fordul.
- Tűzrózsa Lángoló unikornis! – kiáltok rá.
Sebése petemnek megnőtt, és // (irányítás+gyorsaság)/2 vagyis (20+31)/2=51/2=25,5  25 // így rohan neki a Csörgőkígyónak. Igaz pacim lebénult, de még én is támadhatok még 3x a kemény 2-es sebzésemmel. De ez bőven elég a megmaradt 5 HP-jához. 3 ütés, és szabad az út. Azonban még nem mehettem tovább. megvárom, míg a paralízise elmúlik, majd ha rendben van elindulunk Kiyo, Shu és Jasmin fele.


// 1-1 20-as sebzés Óriáspókokra külön, ezektől pixeleződtek a 15 HP-jukkal, pet képi aktiválás, Tűzrózsa sebzése 25-ra nő, 25 sebzés megy Kígyóra, 3x 2 sebzés megy tőlem Kígyóra, így pixeleződött az összes Very Happy//
// Hehe szerintem keresztbe húztam a számításaidat Very Happy//


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 22 2013, 02:09-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Aida Atsumori Vas. Dec. 22 2013, 01:46

…”MICSODA!???? EMBER, EZ CHEAT!!! ROHADJ MEG FORTUNA!”
Megint nem találtam be. Hiába koncentráltam, hiába figyeltem, nem ment. ”Oké. Kiyo. Nyugodj meg. Van életbiztosításod. Ha megdöglesz, az OTP Bank rászakad őseidre, szal legalább nem lesznek anyagai bajai. Meg a tárgyaid se vesznek el, hisz beállítottad, hogy életed lenullázódásakor, elküldődjenek az üzenetek és a tárgyak a megadott címzetekre...no para.”
Persze igazából full be voltam rezelve, tehát egyáltalán nem vicces, amikor látod, hogy csökken az életcsíkod és nem tudsz tenni ellene semmit. Nagy levegőt vettem. Kezdtem feladni. Sosem voltam az a kitartó típus. Megpróbáltam egyszer. Elbuktam. Első gondolatom az volt, hogy meg se próbálom többször, hisz legközelebb mért történne máshogy? Aztán második az volt, hogy talán tanultam valamit az előbbiből és érdemes megpróbálni. Emiatt rengeteg dolgot feladtam. Igazából úgy éreztem az élet is ilyen lesz. Miért kéne élnem? Egy idióta, gyilkos játékban ragadtam, azért mert mindenáron játszani akartam vele. Én hibám. Én voltam az, aki megteremtette magának ezt a helyzetet. Végül is…itt nincs semmim és senkim. Senki olyan, akiben megbízhatnék. Himének ott van Yui. Mindenkimásnek megvan a saját kis élete és csak én vagyok egyedül ezen az idióta világon. Meg is érdemlem. A szüleimet nem tiszteltem, a pénzüket sz*r játékokra és könyvekre töltöttem, a világnak egy ilyen ember nem fog hiányozni…”
Nem tudtam, mi ütött belém, csak az egyik pillanatról, a másikra jelentéktelennek éreztem magamat a világban. Előtte úgy gondoltam, mindenki a saját életének főszereplője és eszerint kell élnie, csak előre nézni, a pozitívet látni, de…kezdtem úgy hinni, tévhitben éltem és ez nem egy idióta anime: ez az élet. Ez a valóság. Igazából már tököm ki volt az egész helyzettel. Egész Aincraddal.
Elmosolyodtam.
Rengeteg dolog jutott eszembe, Nigori idióta mondásai, meg apu beszólásai, anyu megjegyzései. A családom szavai.
”HÉ KAYABA! HA EZT ITT MOST HALLODD, AKKOR FITYU, TUDD MÁR MEG, A SAO MÉG ROSSZABB MINT A DO! IDE KÜLDESZ ÖT REPÜLŐ PATKÁNYT AZTÁN AZT HISZED, HOGY KICSINÁLNAK ENGEM? HE!? FELŐLEM KÜLDHETSZ EGY EGÉSZ INSTÁT IS EMBER, AKKOR IS TALPON FOGOK MARADNI!”
Hangulatingadozásom befejeződött, már csak is a saját hitem lebegett magam előtt. Mindent eltettem, ami Nemesisből maradt.
- NA GYERE GOMBÓC ARTÚR! MAJD MINDJÁRT LEFAGY A MOSOLY A CSŐRÖDRŐL! – vártam megint az egyik hollót, aki hívásra jött is.
Függőlegesen vágtam, próbáltam eltalálni és megesküdtem, hogy ha nem talál be, Fortunát úgy s*ggbe billentem, hogy csak na.

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal736/800[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (736/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 01:46

The member 'Nagoyaka Kiyoshi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 22 2013, 01:54


Talált! 13 sebzés.

2-2 sebződés hollónként.

Shukaku jön.

Kiyo (Sebzés: 13, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Hollók
Timidus (Sebzés: 17, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Shukaku (Sebzés: 5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hollók

Kiyo: 10 hp
Shukaku: 21 hp
Jasmin: -20 hp, narancs életsáv

Holló #2: -6 élet (zöld) /Shu/
Holló #3: -13 élet élet (zöld)/Kiyo/
Holló #4: -10 élet (zöld)/Jasmin/
Holló #5: full élet /Jasmin/
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 22 2013, 14:31


-Na látod! Ha nem zavarsz meg, akkor egy támadás egy madár. Látjátok? Mindenki látta?
Timidus rendkívül boldog volt, hogy végzett egy újabb ellenféllel, de azért a nagy örömködés közepette rápillantott a maradék ellenségre, hogy tervet készíthessen.
~Akármennyire is ügyes vagyok, sajnos csak egy van belőlem, és nem tudok mindenkit megvédeni.~
Pillantott a messziről fénylő lángok felé, ahol valószínűsítette, hogy Ayani harcolhat, majd a fiúra, aki eddig kétszer támadta a madarakat bármiféle eredmény nélkül. Természetesen az idomárt nem féltette, hiszen mellette ott volt a tüzes paripa, aki majd biztosan ugyanúgy megvédi, ahogy ő a szárnyai alá veszi Shukakut. Inkább a fiút féltette, aki balga módon nem az idomár kasztot választotta, ezért neki nem volt segítőtársa. Természetesen Kiyo szenvedését Shu is észrevette, de szokása szerint először Timidussal beszélte meg a gondolatait, hiszen tudta, hogy a sárkány sokkal jobban ért a csatához.
-Nem kéne segíteni neki? Váltani? Cserélni? Tudod… amit Danee mutatott, hogy ne téged érjenek a találatok. Azt biztosan lehetne vele is. Most már nálad is kevesebb élete van.
-Várj még!
~Legalább egyszer találnia kellene. Láttam Peteren, hogy mennyire elszontyolodott amikor folyamatosan én mentettem meg. Persze kikerülhetetlen, hogy őt is én mentsem meg, de legalább a látszatát fent kellene tartani annak, hogy ő is tett valamit, különben tényleg hasznavehetetlen lesz. Nincs szükségünk egy koloncra, ha valóban nem tudunk innen kijutni.~
Természetesen az egész gondolatmenetet nem osztotta meg Shukakuval, hiszen a lány rohant volna segíteni mindenkinek, akár az élete árán is, és nem fogadta volna el Timidus érvelését, sőt, talán még meg is haragudott volna rá, és önzőnek nevezte volna, vagy gonosznak. Pedig a sárkány csak tervezett. Sokkal előrébb, mint ahogy a lány szokta. Valami olyat kellett kitalálnia, amivel eléri a célját, és Shu is megérti.
-Én bízom benne. A következő támadása sikerülni fog.
~Ennél nyálasabb és bugyutább dolgot ki sem találhattam volna. Nem szeretek hazudni Shukakunak, de ez most fontosabb.~
Persze Shu elhitte a sárkány szavait, és bólintott, várva, hogy valóban sikerül-e Kiyonak bevinnie egy támadást, és felkészülve arra, hogy ha nem, akkor azonnal switchel, mielőtt a madár támadhatná a fiút. Mindketten lélegzetvisszafojtva figyelték az eseményeket, de Kiyo valamiért nem támadt.
~Máris feladta? Ez gyors volt. Gyengébb mint amilyennek hittem.~
Ekkor azonban Kiyo felkiáltott, és Timidus legnagyobb ámulatára támadt, és még el is találta a madarat.    
~Na végre! Már azt hittem, hogy bátorítani is nekem kell majd.~
-Jól van fiú.
Timidus mindössze egy bólintással vette tudomásul, hogy végre a harmadik fél is belépett a csatába, de Shu ujjongott helyette is.
-Ezaz Kiyo! Hajrá! Így tovább!
-Nyugi Shu! Mi következünk.
~És semmi kedvem ahhoz, hogy elszálljon magától. Még a végén erősnek gondolja magát, és valami ostobaságot csinál, amikor nem leszek ott, hogy megvédjem.~
-Na hajrá!
Ezúttal nem volt csatakiáltás, sem semmi, mindössze elindult egyenesen a madár felé suhanva, hogy befejezze a csatát. Kezdte unni, hogy kettejükre kell egyedül vigyáznia. Így már nem volt annyira vicces.


Első kocka Timidus, második Shu, a képi még két körig él.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 14:31

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 23 2013, 21:03


Ayani, jó ötlet volt először tájékozódni a bestáriumban, s csak utána hozzáfogni a mobvadászathoz. Amint a Csörgőkígyó elpixeleződik, a bénító hatás is megszűnik, s szerencsére más sem akad az utatokba Tűzrózsával, így minden további nélkül mehettek oda a hollók elleni harc színteréhez, besegítve a többieknek.


Eközben Shukaku és Timidus támad. Talált! 17+5 sebzés. Holló #2 elpusztítva.

A hollók eloszlanak. 2-2 sebződés hollónként, amelyik Shut támadja, sebződik 1-et.

Ayani jön.

Ayani és Tűzrózsa (Sebzés: 20+2, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani és Tűzrózsa
Hollók
Kiyo (Sebzés: 13, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Hollók
Timidus (Sebzés: 17, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Shukaku (Sebzés: 5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hollók

Kiyo: 8 hp
Shukaku: 19 hp
Jasmin: -18 hp, narancs életsáv

Holló #3: -13 élet élet (zöld) /Kiyo/
Holló #4: -9 élet (zöld) /Shu/
Holló #5: full élet /Jasmin/
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Dec. 23 2013, 21:57

A 3 mob legyőzve, végül Tűzrózsa mérge elmúlt. Hamarosan megpillanthatom a hollókat. Gyors felmérem a helyzetet, és cselekszek, ahogy egy frontharcoshoz illik.
- Switch Kiyoshi.
Aktiválom 2. képim. Ezek után Tűzrózsa megöli a két lesebzett varjút, majd én is 2x 2 sebzést mérek az utolsó varjúra. Majd gyógyítom a többieket.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 23 2013, 22:11


1 holló marad, -4 hp-vel, Ayanit támadja, 2 sebzés.

Kiyo jön.

(250-et továbbra sem kötelező megírni.)
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 29 2013, 15:43


~Na szép. Elintézem majdnem az összes madarat, ő meg idejön a semmiből learatni a babérokat. Ez aztán nagyon szép, mondhatom. De legalább segít megvédeni a fiút, és az is valami. Mindig is tudtam, hogy az idomárok a legerősebbek. Most is mi mentjük meg a többieket és mi harcoljuk végig az egész harcot.~
Timidus egy ideig vár Kiyo reakciójára, de mivel a fiú nem csinál semmit, úgy dönt, hogy végez az utolsó madárral is. Azonban mielőtt nekilendülne, Shukaku megállítja.
-Várj Timidus! Kérlek! Legalább egy esélyt adj, hogy megpróbálhassam.
A sárkány megcsóválja a fejét, de nem támad. Shu elővesz egy kis eledelt az eszköztárjából, és az utolsó megmaradt madár felé tartva a nyitott tenyerét, halkan suttog neki.
-Gyere szépen madárka. Téged már nincs okunk bántani, és nem akarom, hogy te is a társaid sorsára juss. Ugye te sem szeretnéd? Gyere szépen ide, és legyünk barátok.

Mivel Timidus látja, hogy ez nem vezet semmire, egy idő után megunja, és úgy dönt, hogy befejezi amit elkezdett.
-Állj félre! Ez értelmetlen.
Szól a társának, és a lány egy sóhajt hallatva enged is a sárkánynak, aki azonnal támadásba is lendül.
~Idióta madár! Pedig milyen jó dolgod lett volna Shu mellett. Csak magadat hibáztathatod, de én örülök annak, hogy ilyen buta vagy.~


Timidus támad, övé a hatos kocka. Shu ebben a körben nem támad, hanem idomítani próbál, ami a megbeszéltek szerint sikertelen, tehát arra nem dobok.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 29 2013, 15:43

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 29 2013, 16:35


Talált! 17 sebzés. A holló élete -21, piros. Jasmin pihen, Ayani jön, ám mivel biztos találattal fogja leütni, így folytatom a mesélést, új kör kezdődik, és újra életbe lép a 250-es szólimit. Aya kezdjen, és üsse le a mobot, a mesélői további része csak akkor lép érvénybe, ha ez megtörténik.

Miután az utolsó holló is elpixeleződött, Jasmin kimerülten rogy a földre, végignéz a csapat életpontjain és kezét ökölbe szorítja. Jópár perc kell neki, mire összeszedi magát, ekkor nyel egyet, megsimogatja Timidust, majd felétek fordul:
- Egyelőre megúsztuk, ám még soká van a reggeli napfény - mondja csöndesen - Mint mondtam, nekem már nincs potionom, de ti gyógyítsátok magatokat, ha tudjátok - folytatja, majd hátradől, a csillagos eget kémleli. Sokáig fekszik mozdulatlanul, ám mikor már azt hinnétek, hogy újra elaludt, váratlanul felül, és tenyerében kezdi el forgatni a medált - Az a furcsa, hogy én sem tudok róla semmit. - Odatartja a hold felé, de nem történik semmi, mire a lány csak felsóhajt, és a zsebébe süllyeszti a tárgyat.
- Felváltva őrködünk, az első napsugaraknál keltsetek fel... kérlek - néz végig rajtatok, s amennyiben bólintást vagy egyéb megerősítést kap, úgy hamar álomba szenderül.

Ti döntitek el az őrködés sorrendjét, reggelig azonban minden nyugodt és csendes, senki sem zavar meg titeket. Posztotok addig tartson, hogy hajnal van, és felébredtetek. Kiyo 350 szóval pótolhat.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Értékes kacatok - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Értékes kacatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.